• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
a @blumka ma aku ohradku???
lebo v IT veru taketo podmienky co splnaju nemaju :rolling_eyes:
4. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ne, secko nad 99eur mali a ani s anam nelubili
@rivatha jaaaj, no bez popruhov nechcem...to asi nem dobre, ci?
4. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
su popruhy fakt nutnostou u stolicky???
4. aug 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek To nic, ta postielka nasa je Klups a je velmi dobra :wink: Aj v SVK obchodoch boli skoro same polske, len drahsie ako na tej stranke.

Olivka je sice mensia, ale je tiez sidielko :dizzy_face: Vsetko bude, ani za nou stihat nebudes :slight_smile: Ved to nie su preteky, sama si najde svoju chvilku :slight_smile:
4. aug 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj, ja sa ani nesnazim pretekat a vzdy sa tesim z pokrokov babatiek, lebo viem, ze ak to nerobime, robit budeme...x;o) :wink:
4. aug 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek uvidime, ale este sa mi nezda zeby mala tendencie sadnut si...v lehatku sa pritiahne a sadne, ale len tak z lahu to nem...
inak ona asi trenuje na sankarsku drahu....lahne si zdvihne hlavu a nohy a vydrzi tak aj 10-15 sekund a opakuje to...bude mat riadne tehlicky na bruchu :sweat_smile:

a myslim ze vas na neuro pochvalia a zieadne cvicenie nespomenu, uvidis :wink:
kedy to idete? 30.8.?
4. aug 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana No @blumka ma cestovnu postielku, cize to je obdlznik. Takych najdes vela, no ja som chcela stvorec radsej, viac miesta tam ma ovela.
4. aug 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka co suseda? to ta co kvety premiestnuje? vyzaluj sa, nech sa ulavi :wink:
4. aug 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek No my sme v detstve popruhy tusim nemali a dobre bolo :grinning: Bezpecnejsie to bude ale s nimi, lebo mozes aj odbehnut od nej atd. Tie ine Anezky maju aj popruhy tusim.
4. aug 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek bolo by dobre aby stolička mala popruhy aby ti Olivka nevypadla

škoda že nemali a v Maderne ste neboli? aj tam maju take za 83 €
4. aug 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska jj 30.08....ked ona chce, aby oliv uz sedela vtedy...vraj i tak, ze sa sama z lahu vytiahne...niekedy sa krasnwe vysoko dvihne ale nepotiahne to az do sedu z uplneho lahu, ale staci, ze lezi len na klinovom, co je dostnizky a vysitahne sa do sedu niekedy....oliv tiez trenuje ako Tvoja, hehe x;oDD
4. aug 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Oni priebezne davaju vyrobky do zliav, striedaju to, takze si tam v spravnom case ohladom stolicky :slight_smile: Neviem, preco je lacnejsia. Pozri ju na inych strankach, co stoji inde. Oni maju vela veci vyrazne lacnejsich, aj postielky napriklad.
4. aug 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka madernu nelubim x;o)
@rivatha kym sa rozhodnem aku stolicku, uz ju ani nebude treba :grinning:
4. aug 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska spodna suseda a aj ta čo kvety premiestňuje, zabijem ich

ta dolna mi vybehla hore že ju vytapame a houby veď voda netečie nikam, kdesi v stupačke jej voda tečie a ta druha je jej prava ruka na mňa vybehla kam to idem s deckom nech som doma, keď vytapame susedu a nech sa to vyrieši normalne mi vliezla do bytu a kukala ako tu mame, jasne, že bordel a čo ešte par veci treba dokončiť joj ale som sa vyzurila som ju pekne chytila za rukav a von :sweat_smile:

bože ja taky inteligent ale čo a volam drahemu že naj postaví dom lebo ma tu šľahne
@zoska Take lietadielko myslis? Ze len na brusku je Neli?
@olifcek jaj ale maju tam take iste stoličky a aj cena rovnaka :slight_smile:
@olifcek Aj tak dobre :grinning:
4. aug 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Haha, si ju vyviedla vazne von? Pod aj mojej dohovorit. Haraburdy nechava na spolocnej chodbe a ja sa potom musim s kociarikom predierat do vytahu ako blbka :angry: A ked jej zaklopem, nech vyhodia von. Tak ze ci nam to vazne tak zavadzia, koza. No uznajte :grinning:
4. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha hej pekne vypoklonkovala vonku, no ja by som nemala taku drzosť len tak hocikomu vojsť do bytu ale ona nie, dôležita pani v celom bloku je :angry:

tak prelož tej susede veci na chodbe ta moja mne kvety prekladala až kym sme nedali taky alarm na kvetinač :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
4. aug 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Ved posuvam, ako sa da. Hundrem furt, ze snad to zacuje :grinning: Ked prsi, nechavali sme susit kociar v takej bocnej chodbicke nachvilku, teraz tam ma akesi hebeda zasa :rolling_eyes: Dame jej to na medziposchodie mozno :confused:

A to aky alarm ste namontovali? Preco jej kvietok zavadzal? :fearful:
4. aug 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no ked uz musi byt koza tak poriadna :sweat_smile: :rolling_eyes:
@rivatha no Neli je v podstate furt na brusku...ale ked je na chrbatiku tak dvihne hlavu a nohy a posiluje brucho...sa smejeme ze vyzera akoby trenovala na sankarsku drahu na olympiadu :slight_smile:
4. aug 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.maderna.sk/katalog/product/8366/

taku som tam videlaaaaaaaaa

http://www.maderna.sk/katalog/product/7937/

aj takuuuuuuuuuuu

jej a ta je pekna čo si nahodila link
4. aug 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si dieta spod stola jedalenskeho vylovit :astonished:
si sem pridem az ked zase zaspi :sweat_smile:
4. aug 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj uzasny mm...poslala som mu tu drevenu, tu so zirafkou a aj tu, co garonke link bo, ze ta drevena ale nema pasy a tak...a aha

,,ta drevena sa mi fakt nepacila. lasi, vyber plast. bar jaky. dobre
vyberies, viem to.,,

no a nemilujte ho x;o)
4. aug 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Ahaaa, take my nerobime. Budete mat tehlicky veru :dizzy_face: My sme radsej na brusku.

Inak, stale spi a ja tu lezkam v pohotovosti s prsom :grinning: No ja nechapem, vcera len take zo 3 15-minutovky a dneska tolko. Mozno mu to chybalo, no ktovie, nech len hajka :slight_smile:
4. aug 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka naco je ich tak vela? clovek chce zodpovedne vybrat no ale...
4. aug 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok