• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat @blumka moja beťárka tiež začala pluť, naprv keď zaspávala tak dva dni dozadu, mala dudel v puse a plula si no a dnes ma opluja keď som jej dávala príkrm koťuha malá, celá som bola od mrkvy :sweat_smile:
4. aug 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Ano, online. Vtedy mali len tu jednu, no videla som aj ostatne farby a tato sivo-cervena sa nam najviacej pacila.

@svetlankat Aj my viacej akosi grckame. Nechce byt na chrbatiku, tak sa hned kruti, vrti, plazi, dviha. Podla mna je to preto...

@blumka Hadik je krasny :slight_smile: A tie heft, no comment, nestrati sa, dievca :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj, aka som ja nasrata. Dufam, ze budem mat cas napisat vam vecer do varenia.
4. aug 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek balkon+okno takisto menite? či ako?
všetky firmy robia 2 dni, v jeden vymenia okna a druhy dokončuju teda robia vyspravky i parapety
nam robili vo štvrtok ale musela som isť spať k mamine bolo v byte citiť lepidlo, bolo dusno a okna museli byť zavrete a na druhy deň ich otvarali.
bordel za sebou upratali, mali aj vysavač
za 4 okna sme cvakli 1750 € v tom su sieťky na 3 okna a žaluzie na 4 okna :slight_smile:
nemali sme prach ako vymenili okna ale jak robili vyspravky tak vtedy hej
inač tu boli take stare okna, že ak ich vybrali tak fasa zo stenou :rolling_eyes:
4. aug 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a my pľujeme ostošesť, pytame sa na ručky ku každemu, a s ockom letíme na Floridu :grinning: Tobi zbožňuje keď je na rukach vysoko a tak pomaly pristava na posteľ ako na letisko :grinning:
4. aug 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka menime balkonove dvere a okno, to je v spalni, a v obycacke mame take trojokno, vsade zaluzie davame a aj sietky....incon mal do 31.07. 50percentnu zlavu, inak by to vyslo nie na 1.006 eur ale raz tolko x;o)
4. aug 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 aj my chodíme na nefrologiu, Tobi ma zväčšenu obličkovu panvičku, ale nam to nevadí je tam veľmi dobre sledovany, teraz v piatok sme boli na odberoch a na ďalší piatok ideme na ultrazvuk, som zvedava
4. aug 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jaj no to balkonove vymenia v pohode, s našim sa bavili dosť dlho, lebo v tych starych oknach boli dobreže nie aj metrove klince :rolling_eyes:

na balkonove sme nedali sieťku inač by sme sa nedostali na balkon :sweat_smile:
4. aug 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ked ja k mamke ist nechcem,,,,fajcia jak duhy, vsetko tam citit digaretami...mamka, ze ved je to ciste, vyprane, ozehlene, to jo, ale vsetko, co vytiahne zo skrine citit dymom x;o((( takze tam ee...asi sa nasackujem ku nejakej kamoske...co ine mi ostava...alebo do trucovne....
4. aug 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka su sietky, co nemusis priklincovat, jooj x;o)) a nam budu burat balkonovu stenu, je este drevena, do nej okna nevedia dat, takze budu murovat...preto dva dni, inak by to bol den
4. aug 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ani ja som k svokre nechcela, bola som u maminy aj na noc ale nikdy viac Tobi vystrajal nechcel tam spať :pensive:
4. aug 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mne oliv aspi vsade, kde som s nou...len neviem, kam pojdem :sweat_smile: uz aj idem pisat kamoskam

@svetlankat dakujem x;O)
4. aug 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek och to vy mate komplikovane okna jooooj no urobia pekne i nam okolo okien murovali, museli.
aha a my nedali, že netreba ale neva bo i tak sme cvakli dosť, a to neratam ešte maľovanie a to sproste vedro
4. aug 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no, celu stenu zburaju a urobia nanovo, nooo....ale chcu za to 500eur, kokos...akoze dost...
4. aug 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ts ta dosť pytaju bože a to nevedeli nejak tak urobiť, že založia okno a hotovo?
nam vyburali v spalni
ale dnes som zas vysavala a umyvala už vravím, že som na prašky z toho
4. aug 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a parapety som zmenila z 25cm na 15...nech zbytocne radiator nevykuruje parapetu x;o)
4. aug 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ze ne, bo to drebo je, a aj sklobeton, resp. sklenna vata, ze to musi cele prec....to je uplne povodny balkon, vies? nebyt toho, platime tych 1006eur, a nie +500 abo i via ck tomu...
4. aug 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja musela dať široke kvôli kvetom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my nekurime :grinning: :grinning: :grinning: my sme na studenom odchove :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drebo-drevo
4. aug 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek joj pana beka ale čo už, hlavne, že bude krasny balkon ale veľa vypytali asi nie?
4. aug 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka i ja som chceala siroke, ze nakupim krasne velke kaktusy, zboznujem ich nenarocnost...ta smola, no...x;( i ked nepredpokladam, ze tu bude nejaka kosa, kedze budu plastove okna, ta ale...nechala som si poradit no...
@garonka ta hej, uvazujeme, ze nechame priecku zburat a dame plastove okno zvonku :grinning: vies, ze zasklime balkon
teda, ja tak zatial uvazujem, ale uz aj mm to pisem, je v buse, smer dom :dizzy_face:
4. aug 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by nebol zly napad nie?

my mame mreže sme ako vo väzení ale aspoň viem, že mi Tobi neujde ak bude mať zaracha :grinning:
4. aug 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek naš tato varííííííííí a ide opraviť odpad lebo vytapame susedu ta fajne, jakeby ja som zato mohla
4. aug 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ved to, poviem mm, nech tam zajde a opyta sa, ci robia i take a ak ano, kolko to vyjde, ak nie, asi dame urobit v obyvke a zvyznych dvoch miestnostiach a spalnu poriesime cez fy, ktora robi vonkajsie zasklievanie balkonov :sweat_smile:
4. aug 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka tak predsa vytapate?
4. aug 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek asi hej bo mm donesol z roboty kameru na takej dlhej kovovej hadicke je nasadena kamera a vopchal ju do odpadu a pekne na monitore ukazalo, že tam kvapka voda, no super
4. aug 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aj mne sa ľubia zasklene balkony ale my mame mreže joj
4. aug 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok