Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

suzon78
4. aug 2010

@svetlankat @blumka moja beťárka tiež začala pluť, naprv keď zaspávala tak dva dni dozadu, mala dudel v puse a plula si no a dnes ma opluja keď som jej dávala príkrm koťuha malá, celá som bola od mrkvy 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
4. aug 2010

@olifcek balkon+okno takisto menite? či ako?
všetky firmy robia 2 dni, v jeden vymenia okna a druhy dokončuju teda robia vyspravky i parapety
nam robili vo štvrtok ale musela som isť spať k mamine bolo v byte citiť lepidlo, bolo dusno a okna museli byť zavrete a na druhy deň ich otvarali.
bordel za sebou upratali, mali aj vysavač
za 4 okna sme cvakli 1750 € v tom su sieťky na 3 okna a žaluzie na 4 okna 🙂
nemali sme prach ako vymenili okna ale jak robili vyspravky tak vtedy hej
inač tu boli take stare okna, že ak ich vybrali tak fasa zo stenou 🙄

garonka
4. aug 2010

no a my pľujeme ostošesť, pytame sa na ručky ku každemu, a s ockom letíme na Floridu 😀 Tobi zbožňuje keď je na rukach vysoko a tak pomaly pristava na posteľ ako na letisko 😀

olifcek
4. aug 2010

@garonka menime balkonove dvere a okno, to je v spalni, a v obycacke mame take trojokno, vsade zaluzie davame a aj sietky....incon mal do 31.07. 50percentnu zlavu, inak by to vyslo nie na 1.006 eur ale raz tolko x;o)

garonka
4. aug 2010

@jaja32 aj my chodíme na nefrologiu, Tobi ma zväčšenu obličkovu panvičku, ale nam to nevadí je tam veľmi dobre sledovany, teraz v piatok sme boli na odberoch a na ďalší piatok ideme na ultrazvuk, som zvedava

garonka
4. aug 2010

@olifcek jaj no to balkonove vymenia v pohode, s našim sa bavili dosť dlho, lebo v tych starych oknach boli dobreže nie aj metrove klince 🙄

na balkonove sme nedali sieťku inač by sme sa nedostali na balkon 😅

olifcek
4. aug 2010

@garonka ked ja k mamke ist nechcem,,,,fajcia jak duhy, vsetko tam citit digaretami...mamka, ze ved je to ciste, vyprane, ozehlene, to jo, ale vsetko, co vytiahne zo skrine citit dymom x;o((( takze tam ee...asi sa nasackujem ku nejakej kamoske...co ine mi ostava...alebo do trucovne....

olifcek
4. aug 2010

@garonka su sietky, co nemusis priklincovat, jooj x;o)) a nam budu burat balkonovu stenu, je este drevena, do nej okna nevedia dat, takze budu murovat...preto dva dni, inak by to bol den

garonka
4. aug 2010

@olifcek ani ja som k svokre nechcela, bola som u maminy aj na noc ale nikdy viac Tobi vystrajal nechcel tam spať 😔

olifcek
4. aug 2010

@garonka mne oliv aspi vsade, kde som s nou...len neviem, kam pojdem 😅 uz aj idem pisat kamoskam

@svetlankat dakujem x;O)

garonka
4. aug 2010

@olifcek och to vy mate komplikovane okna jooooj no urobia pekne i nam okolo okien murovali, museli.
aha a my nedali, že netreba ale neva bo i tak sme cvakli dosť, a to neratam ešte maľovanie a to sproste vedro

olifcek
4. aug 2010

@garonka no, celu stenu zburaju a urobia nanovo, nooo....ale chcu za to 500eur, kokos...akoze dost...

garonka
4. aug 2010

@olifcek ts ta dosť pytaju bože a to nevedeli nejak tak urobiť, že založia okno a hotovo?
nam vyburali v spalni
ale dnes som zas vysavala a umyvala už vravím, že som na prašky z toho

olifcek
4. aug 2010

a parapety som zmenila z 25cm na 15...nech zbytocne radiator nevykuruje parapetu x;o)

olifcek
4. aug 2010

@garonka ze ne, bo to drebo je, a aj sklobeton, resp. sklenna vata, ze to musi cele prec....to je uplne povodny balkon, vies? nebyt toho, platime tych 1006eur, a nie +500 abo i via ck tomu...

garonka
4. aug 2010

@olifcek ja musela dať široke kvôli kvetom 😀 😀 😀 😀
my nekurime 😀 😀 😀 my sme na studenom odchove 😀 😀 😀

olifcek
4. aug 2010

drebo-drevo

garonka
4. aug 2010

@olifcek joj pana beka ale čo už, hlavne, že bude krasny balkon ale veľa vypytali asi nie?

olifcek
4. aug 2010

@garonka i ja som chceala siroke, ze nakupim krasne velke kaktusy, zboznujem ich nenarocnost...ta smola, no...x;( i ked nepredpokladam, ze tu bude nejaka kosa, kedze budu plastove okna, ta ale...nechala som si poradit no...

olifcek
4. aug 2010

@garonka ta hej, uvazujeme, ze nechame priecku zburat a dame plastove okno zvonku 😀 vies, ze zasklime balkon

olifcek
4. aug 2010

teda, ja tak zatial uvazujem, ale uz aj mm to pisem, je v buse, smer dom 😵

garonka
4. aug 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 to by nebol zly napad nie?

my mame mreže sme ako vo väzení ale aspoň viem, že mi Tobi neujde ak bude mať zaracha 😀

garonka
4. aug 2010

@olifcek naš tato varííííííííí a ide opraviť odpad lebo vytapame susedu ta fajne, jakeby ja som zato mohla

olifcek
4. aug 2010

@garonka ved to, poviem mm, nech tam zajde a opyta sa, ci robia i take a ak ano, kolko to vyjde, ak nie, asi dame urobit v obyvke a zvyznych dvoch miestnostiach a spalnu poriesime cez fy, ktora robi vonkajsie zasklievanie balkonov 😅

olifcek
4. aug 2010

@garonka tak predsa vytapate?

garonka
4. aug 2010

@olifcek asi hej bo mm donesol z roboty kameru na takej dlhej kovovej hadicke je nasadena kamera a vopchal ju do odpadu a pekne na monitore ukazalo, že tam kvapka voda, no super

garonka
4. aug 2010

@olifcek aj mne sa ľubia zasklene balkony ale my mame mreže joj

olifcek
4. aug 2010

@garonka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre