Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
4. aug 2010

@garonka aké vyšetrenia jej budú robiť?

jaja32
4. aug 2010

@blumka krásne fotky a tiež krásny had 🙂

blumka
4. aug 2010

@jaja32 dakovala....ten had nam dal zabrat...ale som rada ze sme ho robili...bola by som rada keby mala terezka vztah k takymto cinnostiam 😉

jaja32
4. aug 2010

@blumka rada by som aj ja s malou robila takých hadíkov...ale najskôr sa ich ja musím naučiť 🙂

blumka
4. aug 2010

@jaja32 sak to jednoducha vec 😉 sme kukali taku relaciu pre deti a som odkukala...zide sa mi aj do praxe ak sa teda vratim este do skolstva

jaja32
4. aug 2010

@blumka občas som aj ja niečo zazrela v tv...no musím vygúgliť 🙂

blumka
4. aug 2010

@jaja32 ja som nechapala co na tych relaciach typu ela hop deti vidia...ale terezka to zerie 😀 😅

jaja32
4. aug 2010

@blumka vidíš to som občas mala pustené 🙂

blumka
4. aug 2010

@jaja32 teraz chodi nejaky maskrtnicek ci co 😀

jaja32
4. aug 2010

@blumka keď bola Natálka ešte mamučinkavá, pozerala som asi všetko...teraz zapínam tv len pri večernej pape

blumka
4. aug 2010

@jaja32 ja ani neviem ze tv mame...nam pri jednej burke odisiel satelit a my sme to zistili po tyzdni 😀 😅 potom nam ho prisiel chlapik opravit a mm sa ma na druhy den pytal ze ci to je uz opravene tak vravim ze bol opravovat ale ci ide neviem 😀
ja to zapinam len obcas kvoli terezke, ked je moc rozkekesena a uz nevie co by robila od radosti tak zapnem tv a ona sa zadiva, lahne na gauc a trosku si oddychne...

garonka
4. aug 2010

@jaja32 nas prvykrat na nefrologii doktorka poriadne pokukala, aj na bruško dala, tak robila utz, pohoda, Tobi cely čas spal a teraz sme boli na odberoch, zisťuju či ma ešte veľa vapnika v moči, či ma dostatok železa a na utz mu v piatok kukne či sa mu obličkova panvička zmenšuje čo dufam, že je všetko oki

a vy ake mate že zhoršene vysledky?

blumka
4. aug 2010

a ostala som sama...mm siel spat s Terezkou a povedal ze ho dnes nemam budit, ze uvidi do kolkej rana potiahne..ja tipujem do 4:00 a juli som bola polozit..mechli sa tam, tak uvidim ako bude spat

garonka
4. aug 2010

my spime od šiestej 🙄

blumka
4. aug 2010

@garonka a to akoze uz na noc? aj ja chceeeem

garonka
4. aug 2010

@blumka asi tak vyzera, že vstane nad ranom, ale metal tymi rukami kade tade, joj nech spi ale ja zaľahnem okolo jedenastej tak Tobi sa zobudi nadranom na jedenie a nebudem vyspata 🙄

garonka
4. aug 2010

inač baby vaše babätka sa vedia pretočiť na obe strany? lebo naš Tobi sa otočí v spanku na ľavy bok a na pravom štrajkuje

jaja32
4. aug 2010

@garonka tiež máme zväčšenú obličkovú panvičku, 3 mesiace dozadu to bolo oveľa lepšie teraz je to 8,2 a 4,1..neviem to prelúštiť, dr. písala rukou. Keď sme odchádzali z nemocnice po narodení mala 9,8

jaja32
4. aug 2010

@garonka malá sa pootáča na všetky strany a občas v noci sa dá na bruško, prebudí sa pozrie na našu posteľ a spí ďalej. Nenechávam ju na brušku, tak ju pretočím a tak dookola

garonka
4. aug 2010

@jaja32 jaj aha
no my sme mali ľavu myslím, že 4 a pravu mame stale 6
ale i tak sme rizikoví a sleduje nas
fakt sa bojím aby sa mu nezväčšovala lebo pri tom su deti viac nachylnejšie na infekcie a zapaly, tak stale sa bojim

garonka
4. aug 2010

@jaja32 a keď my sa otočíme len na jeden bok a na druhy len tak slabo to nevadí?
ale hlavičkou otača aj na pravo a ľavo

blumka
4. aug 2010

@garonka juli sa vie pretocit len cez lave plece, doprava nevie...len tak na bok sa da a na brucho nie...

jaja32
4. aug 2010

@garonka ja si myslím, že nevadí...chce to svoj čas.
dnes dr. povedala, že má plný močový mechúr, tak môžu byť skreslené výsledky

garonka
4. aug 2010

@blumka jaj tak to potom nevadí už som sa bala, že to je zle ak sa otočí len na jednu stranu

blumka
4. aug 2010

@garonka ked sa zacnu viac hybat a plazit tak to zvladnu aj na druhu stranu...mne sa presne tak isto tocila aj Tete a pediatricka to neriesila...zas susedova mala tiez tak sa toci je o mesiac mladsia od Juli a ju uz pediatricka posiela na neurologiu 😒

garonka
4. aug 2010

@jaja32 tie obličky vedia narobiť šarapatu
nam zistili ešte v pôrodnici keď mal Tobik 4 dni a hlavna pediatrička na mňa či ma u nas niekto problemy s obličkami, no nema
tak to môže mať aj po tatovi, možno i on mal zväčšenu tu panvičku ako bol malinky

garonka
4. aug 2010

@blumka zvlaštne, že pediatri sa v ničom nezhodnu
nestresujem tak budem v pohode ak sa pretočí len na jeden bok
hoci na brušku dnes robil lietadielko ruky rozpažil a potom nervačil lebo ich nevedel dať naspäť

jaja32
4. aug 2010

@garonka veď toho sa bojím...dokonca mi nič nepovedala, ako sa máme správať...len čo som si tu vygúglila

suzon78
4. aug 2010

ahojte, som tu na skok idem malú kŕmiť, dnes mám nestíhačky, dnes sa mi dva krát na prebalovací pult pri prebalovaní pocikala, tak sme sa dva krát kúpali 😅
moja má dosť zameškané po tej operácii, čo len 3 týždne ležala a nebola na brušku, vie sa len odáčať doľava a doprava a na brušku sa opiera o predlaktie a drží hlávku hore a mece nožičkami, ale ešte sa na rúčkach nezodvihne a ani sa neplazí 😔 hádam to dobehneme

garonka
4. aug 2010

@jaja32 neboj neni to nič hrozne, akurat su viac nachylni na infekcie a zapaly močovych ciest, preto ja tobiho dosť často prebaľujem a dbam aby božechraň neprechladol
a inač ak by sme mali teplotu tak to jedine z toho, že niečo sa deje
my ideme na buduci piatok som strašne zvedava čo nas čaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre