Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
jaja32
4. aug 2010
tak ja idem do hajan...mm zavelil 😃
jaja32
4. aug 2010
brúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
blumka
4. aug 2010
@jaja32 aka pekna profilovka 😉
no zatial je juli trosku pozadu ale to len par dni...tak som zvedava...ona sa uz chysta plazit..ked ma prekazku tak sa odraza nozkami a ide jej to ale tak sama plazit neviem kedy sa zacne...
a kukam podla fotiek,ze terezka sama sedela niekedy na prelome 8 a 9. mesiaca..takze mame casuuuuuu 😃 ale ona tak najprv nic nic..a potom v septembri sa plazila, v oktobi po styroch, v novembri si sadla a aj sa uz stavala a chodila s oporou a potom zasa nic a sama zacala chodit az vo februari 😉
blumka
4. aug 2010
@jaja32 bruuuuuuuuuuu
svetlankat
4. aug 2010
@jaja32 bruuuu

idem uz aj ja dobru noc babenky
blumka
4. aug 2010
mne sa nechce este... =-)
svetlankat
4. aug 2010
@jaja32 aj ja som si vsimla, fesandy
olifcek
4. aug 2010
@blumka fakt pekny hadiiiiik
blumka
4. aug 2010
uz setky spite? som tu sama ostala? 😢 :-N 😃
blumka
4. aug 2010
@olifcek aaaaaa ty si tu 😃
olifcek
4. aug 2010
@blumka este joooo, uvidime dokedy oliv vydrzi byt vecer na kojeneckom...uz sme mali byt v posteli :-N
blumka
4. aug 2010
@olifcek no celkom pekne vysiel na to ako sme s nim bojovali 😃 to su len farebne papiere potrhane a lepene na hada 😉
matesl
4. aug 2010
@rivatha anooo mas pravdu s tym vypoctom, ale o ten priplatok k prispevku by aj tak rodina prisla, to nikde nerozratal 😉
matesl
4. aug 2010
@zoska to uz sa fakt tak plazite, to je supis, len oci aby si mala vsade,
a mozno sa tym aj viac unavia detia potom budu lepsie spinkat, ci som naivna 😃 :-N
matesl
4. aug 2010
baby vy ste toho popisali, idem docitavat a priebezne sa chytim 😎
blumka
4. aug 2010
@matesl priplatok by som az tak velmi neriesila, lebo po ine roky bol aj tak len pre prvorodene dieta 😉
matesl
4. aug 2010
@blumka a ked sa odraza Juli, tak aj rucky preklada do predu? bo ten nas nie, len vypuci zadok a jeduje sa...no ale na to musi prist sam ako na to 😃
olifcek
4. aug 2010
@blumka jj, vidim ...ale hada nevystrihovala TT, ze?
olifcek
4. aug 2010
@blumka jaaaj, som chcela, ze mne oliv, ked cosi veeelmi chce, tak sa fakt i preplazi pekne...a ked ma oporu, odraza sa od nej x-) x-)
blumka
4. aug 2010
@matesl hmm..a vies ze som si ani nevsimla co robi s tymi rukami? =-) musim pokukat zajtra... :-N
@olifcek jasne ze nie..ja som ho nakreslila, vystrihla a ona ho natrela lepom, natrhala alebo nastrihala kusocky a potom sme spolu lepili...a potom ona dokreslila hlavu... :-N objavila noznice, tak chce strasne strihat ale chudatko nevie to drzat ani nema taku silu aby tymi prstekami ich roztvorila tak striha dvoma rukami ale len take zastrihy si robila a potom dotrhavala :-N
blumka
4. aug 2010
@olifcek jj ked maju oporu tak sa im lahsie..aj juli tak dnes rano..bola napriec v postielke a odrazila sa od tyciek a sup ku mne a potom este od deky ci od cohosi a uz bola vedla mna na posteli 😃
olifcek
4. aug 2010
@blumka 😃
olifcek
4. aug 2010
@blumka mm sa posledne dni smeje...oliv kazde rano haja kolko na mna, hehe, take pismeno T robime :-N len ona tak i v noci a najnovsie nielenze lezi cez celu oju polovicu, ale este i rucky ma rozpazene, hehe
blumka
4. aug 2010
@olifcek presne tak spi aj juli ked spi pri mne...akurat ze zadkom na mna a nie hlavou a rano si rada prdne :-N
matesl
4. aug 2010
@svetlankat a ako sa mala naucila sama zaspavat v postielke? ci to sama? neprotestovala?
olifcek
4. aug 2010
@blumka oliv je nohami ku mojmu trupu otocena x;o) a nohy si na mna inak ,,drzo,, vyklada, ked si zmysli x;o)
olifcek
4. aug 2010
@zucana sa nam ma asi super, kedze na nas nema cas...aj ma to tesi, nooooo, chyba tu,ze?
blumka
4. aug 2010
@olifcek no co si to dovoluje 😃 zlate su x-)
maminnka
4. aug 2010
@jaja32 ja fakt nevieeeeem 😞
olifcek
4. aug 2010
@blumka 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli