• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
tak ja idem do hajan...mm zavelil :grinning:
4. aug 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
4. aug 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 aka pekna profilovka :wink:
no zatial je juli trosku pozadu ale to len par dni...tak som zvedava...ona sa uz chysta plazit..ked ma prekazku tak sa odraza nozkami a ide jej to ale tak sama plazit neviem kedy sa zacne...
a kukam podla fotiek,ze terezka sama sedela niekedy na prelome 8 a 9. mesiaca..takze mame casuuuuuu :grinning: ale ona tak najprv nic nic..a potom v septembri sa plazila, v oktobi po styroch, v novembri si sadla a aj sa uz stavala a chodila s oporou a potom zasa nic a sama zacala chodit az vo februari :wink:
4. aug 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 bruuuuuuuuuuu
4. aug 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 bruuuu

idem uz aj ja dobru noc babenky
4. aug 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nechce este... :confused:
4. aug 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 aj ja som si vsimla, fesandy
4. aug 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka fakt pekny hadiiiiik
4. aug 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz setky spite? som tu sama ostala? :cry: :sweat_smile: :grinning:
@olifcek aaaaaa ty si tu :grinning:
@blumka este joooo, uvidime dokedy oliv vydrzi byt vecer na kojeneckom...uz sme mali byt v posteli :sweat_smile:
4. aug 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no celkom pekne vysiel na to ako sme s nim bojovali :grinning: to su len farebne papiere potrhane a lepene na hada :wink:
4. aug 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha anooo mas pravdu s tym vypoctom, ale o ten priplatok k prispevku by aj tak rodina prisla, to nikde nerozratal :wink:
4. aug 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska to uz sa fakt tak plazite, to je supis, len oci aby si mala vsade,
a mozno sa tym aj viac unavia detia potom budu lepsie spinkat, ci som naivna :grinning: :sweat_smile:
4. aug 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste toho popisali, idem docitavat a priebezne sa chytim :sunglasses:
@matesl priplatok by som az tak velmi neriesila, lebo po ine roky bol aj tak len pre prvorodene dieta :wink:
@blumka a ked sa odraza Juli, tak aj rucky preklada do predu? bo ten nas nie, len vypuci zadok a jeduje sa...no ale na to musi prist sam ako na to :grinning:
4. aug 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj, vidim ...ale hada nevystrihovala TT, ze?
@blumka jaaaj, som chcela, ze mne oliv, ked cosi veeelmi chce, tak sa fakt i preplazi pekne...a ked ma oporu, odraza sa od nej :dizzy_face: :dizzy_face:
@matesl hmm..a vies ze som si ani nevsimla co robi s tymi rukami? :confused: musim pokukat zajtra... :sweat_smile:
@olifcek jasne ze nie..ja som ho nakreslila, vystrihla a ona ho natrela lepom, natrhala alebo nastrihala kusocky a potom sme spolu lepili...a potom ona dokreslila hlavu... :sweat_smile: objavila noznice, tak chce strasne strihat ale chudatko nevie to drzat ani nema taku silu aby tymi prstekami ich roztvorila tak striha dvoma rukami ale len take zastrihy si robila a potom dotrhavala :sweat_smile:
4. aug 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jj ked maju oporu tak sa im lahsie..aj juli tak dnes rano..bola napriec v postielke a odrazila sa od tyciek a sup ku mne a potom este od deky ci od cohosi a uz bola vedla mna na posteli :grinning:
4. aug 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mm sa posledne dni smeje...oliv kazde rano haja kolko na mna, hehe, take pismeno T robime :sweat_smile: len ona tak i v noci a najnovsie nielenze lezi cez celu oju polovicu, ale este i rucky ma rozpazene, hehe
4. aug 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek presne tak spi aj juli ked spi pri mne...akurat ze zadkom na mna a nie hlavou a rano si rada prdne :sweat_smile:
4. aug 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat a ako sa mala naucila sama zaspavat v postielke? ci to sama? neprotestovala?
4. aug 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka oliv je nohami ku mojmu trupu otocena x;o) a nohy si na mna inak ,,drzo,, vyklada, ked si zmysli x;o)
4. aug 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana sa nam ma asi super, kedze na nas nema cas...aj ma to tesi, nooooo, chyba tu,ze?
4. aug 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no co si to dovoluje :grinning: zlate su :dizzy_face:
4. aug 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ja fakt nevieeeeem :(
4. aug 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok