Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
4. aug 2010

@blumka ale doobedu tu uz fakt menej strasit budem, uz sa da s Oliv krasne pohrat veru, predvadza sa mi, a paq zalahneme este kusok x;O) budem tu akurat, kym ranajky nespapam, ale i to, len ked Oliv dovoli, zvykla si, ze som pri nej i ked sa hra...hech...ked si tu sadnem, zazera, niekedy sa usmeje, inokedy protest alebo chce ist ku mne...asi je zvyknuta, ze ked som tu, je na kojeneckom a cucka i haja x;O)

olifcek
4. aug 2010

tAK a objednala som http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8086885 zelenu x;O)

dakujem za vase rady..

olifcek
4. aug 2010

vzala bych dreenu rozoberatelnu na stolik a stolicku, ale uz to nie je kam daaaaat....ked, tak neskor kupime, co zucana v ikea, stolik a stolicku x;o)

matesl
4. aug 2010

@zoska zapisu ti malu na pockaie, len si msis vystat radu ak tam budu ludia 😉 (ale uz ti mozno niekto odpisal)

blumka
4. aug 2010

@olifcek ona je dolezita tak treba tak robit aby bola spokojna 😉
ja som si tiez povedala ze sa idem este viac venovat terezke, lebo o mesiac zacne skolka a bude mi isto chybat...ved len vcera bola pol dna prec a som sa jej nevedela dockat...jedine na co sa tesim ze mi odpadne je to denne uspavania..posledne dni to je horor. robi vsetko mozne len aby nespala a pritom ten spanok potrebuje, lebo do vecera nevydrzi bez neho...

blumka
4. aug 2010

@olifcek peknu ste vybrali 😉

olifcek
4. aug 2010

@blumka veru veru, ale oliv uz si vie svoje presadit....najprv varovnym rozpravanim, potom vrcanim a ked nic, tak plaaac, ale ten taky naschvaaaaaal, ale vie z neho prejst ku skutocnemu x;o) ale ked sa s nou hram doobedu, je omnoho spokojnejsia, paq vecer vystrajaju s tatom, rehuna sa tak malicka ze ju ist pocut hore i dole, ale je to kraaasne ;)

olifcek
4. aug 2010

@blumka daki 😵 i Tebe sa ta lubila najviac, ze? x;O)

lucia411
4. aug 2010

cafteeeee baby 😉 ako sa mame????my fajn, odkedy sme vo Swiss tak si nasa slecna pospi uz aj 1-2 hodinky denne 🙂 kloop klop 😅 noci ostali nezmenene od 20.00 - 5.00 papkame a zase spinkame do 8.00-8.30 tak mozem aj nieco urobit..inac klasika, hrame sa cele dni,pretacame sa, aj sedkat by sme chceli, takze mala cvici brusaky o dusu 🙂 slinateme tiez, vsetko mozne davame do pusy, len by sme jedli 😀 behame po vonku, navstevy tu a tam 😉niekedy mame aj take umrncane, nervne dni, ale to asi poznate, mm cele dni v praci, tesim ked bude mat volno...teraz riesim jasle pre malu, ale je to hroza, cakacia doba niekde aj 1-2 roky!!!!!!!!!!!a na den sa plati v poloprivatnych cca 100 eur, lebo statne su v celom Zurichu len 6 tak hruuuuza, tie su kusok lacnejsie cca 500 eur/mes.tak neviem co bude a ako bude, nieco musime poriest lebo od januara uz nastupujem do prace(chcela by som) 😕 a nastupuje tu este niekto okrem mna do prace?alebo uz nastupil? 😕

suzon78
4. aug 2010

malá stále hajá vlastne ona stále od cca 19:00 do rána do 6:00 ....aj mm išiel spať, ja ešte dám malej liečik odsajem a rovno počkám do 00:00 a dám jej ešte papkať...

pripájam foto, takto sme sa kúpkali....takto sme sa hrali na penovom koberčeku....a takto hajkáme v hadíkovi 😉

blumka
4. aug 2010

@lucia411 fuuu..to su ine palky? a preco uz ides do prace? musis kvoli peniazkom? tusim @maminnka pracuje.

kleopatris
4. aug 2010

babulky som sa chcela spytat na tie penove podlozky na zem, co skoro vsetky mate na fotkach 🙂 kde ste ich kupili, kolko stali a nesmrdeli? Ja sa bojim, ze budu smrdiet a ze su nejake jedovate 😝 lebo nas maly vsetko olizuje a jak som pozerala boli vsetky z Ciny 😒
Inak mate fakt sikovne a krasne deticky 😵

blumka
4. aug 2010

@suzon78 aka krasna mala...smejko 😵
a ten had to je super..aj ja chcem..to ti v nom spinka stale? alebo to je na iny ucel?

blumka
4. aug 2010

@kleopatris kupovali sme z www.peknehracky.sk a na tychto bolo vyslovene napisane ze su nezavadne...nejak tak..uz presne neviem znenie 😉

kleopatris
4. aug 2010

@blumka super dakujem 😵 a aj fajn cena, tu co som v AT pozerala pod 15-20 eur ani jedny 😠

suzon78
4. aug 2010

@olifcek oli dobre si vybrala, olivke sa určite bude pááááčiť
@lucia411 fúha, u Vás je do kedy materská, tiež 3 roky? Ja určite budem dlhšie chcela by som z materskej do materskej, ak sa pošťastí 😉

blumka
4. aug 2010

@suzon78 a ja z materskej do materskej do materskej 😀 😅

kleopatris
4. aug 2010

@blumka jeee a dokonca vyrobene v CR, no ty si zlato! 😵

olifcek
4. aug 2010

@suzon78 zusi, dakujem x;o)

ja az budem dalsie chciet, aspon na rok do prace pojdem, nech mam vyssiu MD opat x;o)

blumka
4. aug 2010

@kleopatris 😀

kleopatris
4. aug 2010

@olifcek dakujem olif 🙂 pokukam a vyberiem 🙂 ste fakt zlate

olifcek
4. aug 2010
olifcek
4. aug 2010

@kleopatris saq zato 😀 😀 😀 😀

blumka
4. aug 2010

@olifcek 😝 😀

suzon78
4. aug 2010

@blumka to mali v BA v kardiocentre, tak som jej ho kúpila, lebo bola tam v ňom naučená, tak aby sa všade cítila ako doma...tam to dávajú všetkým detičkám, voľakedy to bolo dostať v Ikea, tak sme to zohnali cez bazar od jednej maminky, ale vôbec to nepoužívala, tak som to len oprala a malá ho zbožňuje, už je síce väčšia a neochráni ju tak pri prípadných nárazoch o postielku, lebo ho už ľahko posunie a hrá sa sním, ale pokiaľ jej nevadí, tak jej ho nechám.

blumka
4. aug 2010

ach jaj, asi budem bezat..juli sa tam akosi ozyva 😒

lucia411
4. aug 2010

no baby, tu je materska prosim pekne 112 dni,necele 3,5 mes! 😝 potom ste bez prijmu (bez prijmu, bez nejkaej pomoci od statu) bud mate nasetrene alebo muzik musi super zarabat aby ste si mohli dovolit by doma aj 3 roky...co vo Swiss robia len zienky milionarov asi 😀 chcem ist do prace preto, lebo mam rada ludi a nemozem dlho nerobit nic, potom aj pre peniaze, aby sme mohli zit takym zivotom ako doteraz. A druhe dieta neplanujem az do mojich 33 rokov urcite aj ked mm by rad ked mala bude mat cca 3 roky....

blumka
4. aug 2010

@suzon78 vyzera to super...mne juli teraz tak spinka ze je opreta chrbatikom o zrolovany paplon a ked sa prevrati na druhy bok tak si na ten paplon vylozi nozku a ruckou si ho chyti...tak nejak ako Timka ma toho hadika.tak preto sa pytam...zeby som nemusela rolovat paplony 😉 popozeram na nete..pogooglim mozno nieco najdem
dakujem

blumka
4. aug 2010

baby, dala som na fb nostalgicke video zpred dvoch rokov...moje najoblubenejsie s Terezkou 😵

@suzon78 ty nie si na facebooku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre