Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

suzon78
4. aug 2010

@lucia411 tak to je dosť bieda dosť slabá soc. podbora od štátu...hm, tak chápem prečo ideš tak skoro. Ja som sa inak tiež dušovala mojej šéfke, že po pol roku nastúpim, ale i keby bola Timka zdravá, tak by som nešla, využijem podporu a hlavne chcem si to užiť, potrebuje ma a je to to najlepšie čo jej môžem dať, síce mám doma maminu, mohla by postrážiť, ale nie, je to prvé bábo, tak si ho chcem užiť. A to som bola dosť tvrdá kariéristka 😉

garonka
4. aug 2010

ja tu straším, spať sa mi nechce 😅

blumka
4. aug 2010

@lucia411 fakt blbe..no ale takto to ma viac statov...tusim aj @zucana v IT nejak podobne...aj v usa nie je ziadna 3 rocna materska a nasledna podpora statu...este mozme byt vdacne za to co mame aj ked to je almuzna...ale aspon nieco...a tie 3 roky co mozme byt doma s detmi to je na nezaplatenie 😵

blumka
4. aug 2010

@garonka a tobi ako? este spi?

suzon78
4. aug 2010

@blumka aha blumi našla som a možno je ešte lepší 😉
http://www.plysak.sk/5789/plysova-hracka-had-ki...

tu je ich viacej, ale je to český web
http://www.srovnanicen.cz/q/plysovy had/?z=40

suzon78
4. aug 2010

@blumka ja zatiaľ nie, mm síce je, tiež som uvažovala....ja som na azete, ale tam už nechodím často, som už len tu na koníkovi, keď mám čas 😉

blumka
4. aug 2010

@suzon78 jaaaj moja ty si pokald 😵 dakujem krasne

blumka
4. aug 2010

@suzon78 tak ked budes tak si ma najdes 😉

lucia411
4. aug 2010

no ano, su to fakt tvrde podmienky, ved typicky svajciari 😀 makat od 6.00- 22.00 😀 ale nieeee...mne bude pukat srdce ked pojde mala prvy krat do jasli, neviem ako to zvladneme, ale viem, ze 1 mes bude tazky urcite. Z druhej strany my tu s mm nemame nikoho, sme odkazany sami na seba, nema mi kto pomoct alebo zobrat malu aspon na hodinku von....som stastna, ze mam skveleho muza, ktory mi je oporou a s malou to vie uzasne a zboznuje ju!ak by sa to dalo a materska by bola tiez 3 roky ako na Sk tak som s malou urcite doma a netperim sa do prace...teraz si to ale vychutnavam, malu si uzivam ako mozem...otazka suzon78 Timka je chorucka?

suzon78
4. aug 2010

@blumka a ako si zaregistrovaná? Pozriem video cez mm profil...

garonka
4. aug 2010

@blumka no jasne haja ani nebol hore, neviem či čakať či isť spať joj

mm ma migrenu 😅

lucia411
4. aug 2010

blumka ja by som take tvrde podmienky dala nasim ciernym spoluobcanom...a zavidim Vám tak dlho byt doma..

suzon78
4. aug 2010

@lucia411 je po operácii srdiečka, ale momentálne je kompenzovaná....ale často chodíme na kontroly, takže ma bude potrebovať čo najviac momentálne, čiže tie 3 roky určite budem doma s ňou, potom ju čaká ešte keď bude 5, 10, 14 ročná a potom už len každých 20 rokov...má umelú chlopničku, ktorú jej musia vymieňať, narodila sa len s jednou...

blumka
4. aug 2010

@lucia411 o tych spoluobcanoch mi ani nehovor 🙄 ja uz neviem co by sa s nimi dalo robit

suzon78
4. aug 2010

@blumka vysťahovať ich všetkých na dáky ostrov a nech sa strajú o seba sami...

blumka
4. aug 2010

@suzon78 myslis ze ten had co si dala ten prvy link je ok...je to neico take ako mas ty? aky dlhy je ten vas? lebo tento ma 3 metre

blumka
4. aug 2010

@suzon78 ja som to hovorila ked Greci chceli pomoc..ze odkupit od nich nejaky ich ostrov, tym by sme im pomohli...no ale na ten ostrov nastahovat tych nasich a potom im ten ostrov darovaat 😀

lucia411
4. aug 2010

ach boze...to mi je velmi luto,netusila som 😕 velmi Vám drzim palceky, hlavne nech ste zdravi a stastny!

suzon78
4. aug 2010

@lucia411 ďakujeme...ale neľutuj...nie tak nehovor 😉 ja ju beriem ako zdravú a už som sa s tým naučila žiť a je strašne zlatučká a toľko lásky mi opätuje, je to malé slniečko, i doktorka hovorila, že akékoľvek detičky čo majú zdr. problém sú strašne dobré a hlavne trpezlivé, toľko odberov krvy sme si už mi zažili a ona už ani nezaplače, len trošku mrnkne, zlatúšik môj 😵

olifcek
4. aug 2010

@blumka ne ne, treba ostrov taky, zeby okolo velke zraloky plavali, nech nezdrhnu x;o)

suzon78
4. aug 2010

@blumka náš má také 2 metre? musím zajtra zmerať, dôležité je aby bol hrubý, aby ho mala ako taký mantinel, vlastne, aby Ti nahradil paplóny...

zucana
4. aug 2010

chybam 😉 veru neni casu boli sme aj v kine zas viki uz neplackala 😵
uz sa to ale krati 😔 pozdravujem babky 😵

olifcek
4. aug 2010

@suzon78 😵 😵

olifcek
4. aug 2010

@zucana odkazem teda pozdrav mamine 😀 😀

lucia411
4. aug 2010

banda jedna vsivava 😝 ja Vám poviem dievcata moja teta kt. ma odpracovane 35 rokov ako predavacka, je slobodna matka, ma uz dospeleho syna, byva u mamy(mojej babky) v rodinnom dome, bola prepustena a stat je dava smiesnych 62 eur na mes!!!!!tak mi povedzte kde to zijeme?z cohoma prispievat nabyvanie?jej syn a moji stary rodicia?ved to je hanba sttatu toto!a taka banda vsivakov ma narok este aj na desiaty pre deti do skolky, no nie som rasistka, mam znamych z roznych kutov sveta, aj ciernych, ale tak tu bandu drzych, neinteligentnych ludi by som vystrelila okamzite na mesiac asi!nemam chut sa vratit zit na SK

suzon78
4. aug 2010

@blumka 😀 presnééé to by fakt mali nad tým vládny činitelia porozmýšlať

suzon78
4. aug 2010

@olifcek 😀 😀 😀 veru veru ...júj keby nás tak počuli 😕

lucia411
4. aug 2010

suzon nelutujem, len som to zle napisala, malo byt ze mrzi ma to!

blumka
4. aug 2010

@suzon78 a myslis ze tento na obrazku je dost hruby? a ved ked nie, bude ako hracka ne? 😉

lucia411
4. aug 2010

a to presovsky kraj ma najviac tych ET pozemstanov!

suzon78
4. aug 2010

@lucia411 a tam kde žiješ nie sú?

olifcek
4. aug 2010

@lucia411 podla mna KE maju najviac...ci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre