Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
4. aug 2010

no idem uz do hajan..tak bru nocku vsetkym a pekne snicky 😵

olifcek
4. aug 2010

i ked podla mna nik nevie kolko tych romov v meste skutocne ma, ved su ako potkany

olifcek
4. aug 2010

a @garonka, ze sa jej nechce a kde teda je???

pojdem i ja, Oliv sice haja, ale ako zajacik....strazi ma zrejme...

lucia411
4. aug 2010

v Zurichu?zatial som ani jedneho takeho nestretla 😀 mozno su fakt neviem..ale u nas v Kezmarku su aj inteligentni a pracujuci spoluobcania a dokonca 1 lekar! 😉

zucana
4. aug 2010

neda mi neprispiet k tym socialnym veciam...na IT ma zena matersku 3 mesiace po porode a 2 pred....potom ma este narok 6 mesiacov byt doma a brat podporu 30 % z platu a potom nic a prac.miesto drzia len do roku zivota dietata....ja neviem co bude ale mm som povedala ze chcem byt doma do 1,5 roka al uvidim co budekazdopadne sa do tej mojej starej roboty nevratim. chcem predat byt v BA a keby sa mi to podarilo asi by som kludnejsie spavala.horsie je,ze v IT nemam take moznosti ako tu alebo inde bych mala...takze aj z toho som smutna 😢

suzon78
4. aug 2010

@lucia411 😉 v poho, len veľa ľudí mi to hovorí a nemajú ju prečo ľutovať, žijeme normálne a ona je už teraz fakt v poho, nemá žiadne obmedzenia, len berie liečiky na zníženie zrážanlivosti, aby sa chlopnička neupchala. Až na tie operácie čo ju čakajú, ale na to teraz nemyslím.... Len papkať mi dáko nechce, ale to je problém skôr psychický asi, tručuje, alebo je lenív...alebo nebude veľký jedák... 😔

olifcek
4. aug 2010

dobruuu noc

a inak..ta baba je super, majitelka obchodu odkial som kupila stolicku...mm ju zaplatil, zlatuuusik, ze ved ja nezarabam, ze on zaplati, napisala som tej babe, ze zaplatene, ze to pride ale z vub, takze az zajtra nabehnu peniazky a ona, ze zajtra mi ju posle kurierom a v piatok ju maaaaam, juchuuuuuuu

suzon78
4. aug 2010

@blumka možno by bolo dobré tam zavolať a spýtať sa na hrúbku, aby si zbytočne nekupovala...

lucia411
4. aug 2010

jaj olifcek sak vy tam mate ten Lunik ze???hruuzaaa...ale vies kolko je osad v presovskom kraji?niekolke somm aj osobne videla, ked som robila na socialnom a chodili sme kontrlovat nahat detiska a matky ze preco deti nie su v skole a tak..niekedy sme sa doslovali smykali na ich h......fuuuuuuuuuuuuj booze nech to nik necita toto lebo ma zazaluju

lucia411
4. aug 2010

zucana tak z tej soc.stranky si na tom lepsie 🙂 ....ja som tiez dala v starej praci vypoved, lebo som uz 9.6 mala nastupit po materskej..ale aj tak som sa tiez tam vratit nechcela

olifcek
4. aug 2010

jaaaja, som zaudlaaaa...Oliv uz musi papat tak, ze si drzi lyzicku spolu somnou, lebo inak kecaaaa, dava nozicku do pusy a pod., hehe....ked jej dovolim drzat lyzicku, tak papa pokojnejsie 😀

suzon78
4. aug 2010

@zucana moja, tak taj tam je to ťažké... ☹ ale po IT už vieš perfektne ni? Tam tvoje vzdelanie neberú,? Lebo niekde ani VŠ neakceptujú, ja som študovala v ČR a musela som si tiež dávať diplom overovať tu v SR a mám teda aj slovenský...

zucana
4. aug 2010

@lucia411 lepsie ako lepsie ked sa nemam zatial kam vratit .....

suzon78
4. aug 2010

@olifcek za chvíľu už bude papať sama 😉

olifcek
4. aug 2010

babyyyyyyyyyyyyy, Oliv uz 4 dni takto keca, ci co robi, ked nespinka vacsinu dna takto preklabosiiiii

https://www.youtube.com/watch?v=s0N5qQ-hkfU

mame ju i na kamere, tam nie je tak zaujata hrackou, tak keca ovela viac...dnes ked som ju na mt tocila, dokonca i naprazdno, teda bez zvuku to urobila, hehe...zacala s tym z nicoho nic..asi bude ukecana, co? a takto i k ludom dnes na urade sa prihovarala, hehe...

olifcek
4. aug 2010

@suzon78 nooooo....jo, len vsetko obalim igelitom ako @bumka radila, hehe

olifcek
4. aug 2010

nesla som ja haji? uz aj idem x;o)

bru nocku na dnes dievcence x;O)

olifcek
4. aug 2010

aha

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1735747&tab=14

ale my uz nekupujeme, nie je kam dat... 😀

suzon78
4. aug 2010

@olifcek jéééj strašne je zlatá, ako krásne napodobňuje, júj už sa teším na moju keď tak bude džavotať 😉 moja zatial len pozerá a skúša pusou napodobňovať, ale zatiaľ bez zvuku 😀

suzon78
4. aug 2010

@olifcek tých rôznych hračiek a vecí pre deti je teraz naozaj strašne veľa od výmyslov sveta 😉

olifcek
4. aug 2010

@suzon78 ale toto oliv zacala z nicoho nic...ked to zacala, tak ja s om zacala brnkat/ruka cez pusu a brm, brm, a to napodobnujem ja ju v tom ,,kecani,, x;oDD som chcela aby ste videli, chcela som sa potesit x;O) ale na tom videu je to super, na tom, co je na kamere...tam zacala len tak cosi tatovi vysvetlovat a po par minutach hovorim, ze to treba natocit a este dost dlho kecala, chi 😅

ale uzasne je, ako sa snazi napodobnit ma v tapi tapi 😅 alebo chytit si nostek ruckou x;o) a mam pocit, ze i brm brm sa snazi, len nevie poriadne ako na to x;o)

suzon78
4. aug 2010

@olifcek ja som chcela malej na teraz taký podbradníček nepremokavý, ale už ho vykúpili v tescu 😠 musím pošmejdiť na nete..

olifcek
4. aug 2010

@suzon78 som len nakukla, uz aj idem haji...oliv nahlas vzdycha, chi, musim sa od nej odsunut, bo jej zavadziam x;o)

bruuuuuuuuuuuuuuuu, uz itak na mobile len x;o)

suzon78
4. aug 2010

@olifcek strašne je šikovná, máš zlaté potešeníčko 😵

suzon78
4. aug 2010

@olifcek dobrúúúúúú už i ja idem off, už tu asi i tak nikto neni pááá

matesl
4. aug 2010

no babulky, kym vas docitam, vsetky idete haji..a ja uz tiez, Risko bol uz 3x hore, plackal mi srdcervuci, neviem ci brusko, ci co ho trapi...alebo zubky, bo vcerajsia noc bola des kazdu pol hodku mrnkal a nevedel si najst miesto, tak uvidime co ma caka dnes.
na poradni uz mal hrbolceky tiez na dasienkach ale nema ich cervene ani opuchnute...tak neviem

tak dobru nocku, zajtra menej piste dnes ste dali tusim 12 stran 😅 😅

sadka01
4. aug 2010

Ahojte 🙂 Aj ja som este tu. Snazim sa docitat, ale nestiham reagovat, lebo ste toho vela popisali, tak len co mi napadne.
My mame stolicku staru drevenu, co sme este pouzivali ja s bratom. Taka skladacia a spojena so stolikom. Je bez popruhov, ale Katke som k nej dokupila obycajne remence, ake sa volakedy bezne nosili v kocikoch a stacilo mi to.
@zoska aj nasa uz asi od 3. mesiaca stale takmer nonstop dviha brusko aj nohy, ked je na chrbatiku. Dokonca to robi aj zo sna 🙂 A tiez vacsinu veci chyta primarne do lavej ruky.
Este sa neplazime, len sa pretacame na brusko a z bruska (toto vedela uz v 4. mesiaci, lebo sa jej na brusku nepacilo, tak sa vzdy otocila). Ja som vraj stala uz ako 8-mesacna a chodila uz v 9. mesiaci, ale lozit som sa naucila az po vyse roku. Brat presne naopak, ten sa naucil chodit, az ked mal vyse roka a dovtedy sa len plazil. Podla mna je to individualne u kazdeho dietata a vobec sa tym netreba stresovat.
Nam sa osvedcila ohradka drevena, 140x130 cm, ma 2 vyberatelne tycky. Foto mam na facebooku.
@garonka na balkonovych dverach mame sietku, ktora sa staca do takej listy na kraji dveri, ak chces, odfotim. Vobec nezavadzia.
Aj my sme dnes mali obrovske problemy so zaspavanim - stale sa chcela pretacat na brusko (uz driemala), ale spat tak zatial nevie (nechce?) a vzdy sa na to preberie 😒
@suzon78 dnesny obed sa podobal pretekom, kto najdalej dopluje... papala spenat so zemiacikom, tak vsetko bolo zelene
@jaja32 aj mne je velmi luto, ze mate taketo zdravotne problemy, ale zase na druhej strane, lepsie je byt sledovany, ako by sa malo nieco zanedbat
@laxity @zoska @blumka @suzon78 pekne fotky ste ponahadzovali, mate krasne a sikovne deticky 🙂
@olifcek Olivka aka sikovna 🙂
Idem uz aj ja, dobru nocku 🙂

blumka
5. aug 2010

dobre rano 😉
my sme mali po dlhom case otrasnu noc..ale to preto ze ja som nevedela spat..uz mm nepustim tak skoro spat aby ma tu nechal taku samu, lebo mne bolo potom smutno a nedalo sa mi zaspat..do druhej som sa prevalovala a zobudila som 2x juli a potom o 5:20 sa na mna zacala uz usmievat ale som ju nejako este uspala a o siedmej nas zobudil strasny smiech zdola od neter... 🙄

olifcek
5. aug 2010

bujakaaaaa!

@blumka uff...

laxity
5. aug 2010

ahojte

@suzon78 jéj krása...aj moja sestra má takého hada a chcela som si ho vypýtať pre Naty a ona mi zadrela, že jej pes ho má v pelechu 😀

@jaja32 nová profilovka...super kočeny 🙂, dúfam že bude všetko v poriadku s Natálkou 😉

@blumka no had teda nemá chybu...normálne sa teším na všetky tieto vecičky, hrania, kreslenia.... 😵

@garonka mreže? 😕 bývate na prízemí? či? neprečítala som všetko 😀

my dnes už hore od 5.15 bo spala 9,5 h. a už sa jej nechcelo, takže čakám že čo chvíľa to zalomí 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre