• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
baby moja viki rozobera ten koberec....akoze neviem na com bude lozit ked si ho rozoberie a rozkuse :sweat_smile:
5. aug 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana no, ja som si ten koberec pozicala od kamosky len na teraz, lebo ked ho zacne rozoberat a zut, treba ho zlozit, on je tusimaz od troch rokov, prave koli tomu
5. aug 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 veru veru aj my v Hornbachu ale ja som nechcela a potom mm že bereme a hotovo ale cena pri pokladni ma položila na lopatky ale neva, budem aj každy deň podlahy zmyvať :grinning:
5. aug 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 jeeej, i ja bych bola Tvoja podriadena, ja som administrator, ale riadny makac a samostatnyyyy x;o) moja sefova len podpisovala...akoze, myslim to tak, ze mi doverovala x;O) tak ale ved som tam bola 5 rokov, nooo x;o)
@zucana oliv sa mi tiez dostane na koniec koberca a davaaaaaj sikovne do pusy konieca rozoberat, esteze som fakt nekupila rozoberatelne na teraz x;OD
5. aug 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana hehehehe Viki bude rozoberať teraz všetko, zaujíma ju to, zlata
5. aug 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana aj viki uz s hrackou ci ruckou bucha o zem, stol, o ludi, ze? hehe, podareneee
5. aug 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 oficialne nepracujem, firma je moja, viem si to inak poriesit. Teraz mam riadnu 2 mesacnu dovolenku medzi materskou a rodicovskou dovolenkou.
5. aug 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka tak to mas teda hooooodne dovolenky. Ja som na to zabudla, dovolenku si beriem az v septembri,prerusim rodicak a hotovo. Aj ja inak rozmyslam nad nejakou mojou firmou alebo niecim,len sa nejak neviem odhodlat :slight_smile:
5. aug 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mna oliv zobudi a o hodku na to uz haja, tsssss
5. aug 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komu kazdemu uz babo lozi? nie husenkovym ci harmonikovym sposobom...

@zoska, @maminnka a? @zucana?
5. aug 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Neviem, ako to myslis, ale my sa tiez plazime :sweat_smile: Ale neviem opisat, akym sposobom :grinning: Po novom sa aj z kolienok vie odrazit :confused: Este to zle koordinuje, obcas narazi na zem :sweat_smile:
5. aug 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no, nie tak, ze hlavka do postele, zadok hore a sup vpred, ale tak, ze hlavka uz hore je x;o)

sondujem... :wink:
5. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som tiez brala nejaku pracu popri rodicovskej a trosku nam pomohla, len neviem, kde hladat :confused: Nie vela firiem zamestnava takto z domu. Ci sa mylim? :confused:
5. aug 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Ano, to ja volam plazenie, to vieme. Minule az mimo koberca som ho nasla. Ale ked sa snazi stvornozkovat (to volam ja lozenie, hihi), to este nevie, co s ruckou, ked posunie nozicku :sweat_smile: Tak sa potom radsej odplazi :grinning:
5. aug 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. aug 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Citam na Mama a ja v tom chronolog. vyvine, co volaju lozenie. Takze stvornozkovanie podla nich to je :slight_smile: Vraj v 7 mesiaci sa babo hojda na styroch a postupne sa nauci rucky prekladat. Tak neviem, kde sa ten David ponahla. Chce aby som ho skor musela nahanat :grinning: Ale tak to moze este dlho trvat, kym to pochopi, co z hojdania...
5. aug 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no my odratavame, takze snad stihame xo)
5. aug 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Jasne! Olivka je sikovna. Trosku si este povegeti a supsa, budete ju nahanat vsade :sweat_smile: Ved to je u kazdeho babatka inak. Nieco skor, nieco neskor. Ked obcas citam tie rozmedzia, kedy sa co ktore dieta naucilo, tak to beriem len tak orientacne, co zhruba kedy :slight_smile:
5. aug 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Nechapem tu zenu, ze si nic nevsimla a nic jej nebolo podozrive :confused:
5. aug 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj, to i ja x;o) a viem, ze nik ma nezlomi na vojtovku ci bobath, bo vidim, ze je uuuuplne ok x;o)
@rivatha ani kopance, ze?
@olifcek no ved to,ja neverim,ze zena nevie, ze je tehotna, ved aj bruskonarastie a je ine,ako ked priberies, je tuhe, co inak nemoze, inak by bolo zle. Aj jednamm kamaratka, ci kamaratova sestra vraj zistila, ze je tehu, ked sla rodit a tomala nejakych 17 a bola stihla. Aj jasom, pribrala somlen 12 kg, ale vidiet to bolo, to neni sanca, aby nebolo, proste neveriiiiiiim
5. aug 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek my sa plazime obcas dame na styri a buchame rukou o vsetko o stosest :grinning:
5. aug 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co by sa stalo keby som ohriala uz raz ohrievane???
5. aug 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Co je bobath?
A jasne, kym vidis, ze normalne vsetko Olivka zvlada, len potrebuje svoj cas, tak naco ju trapit. Si myslim.
5. aug 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to, kopance, trvde brusko, ktore ani nestiahne do nohavic, keby hocijako chcela... A okrem toho, keby som 9 mesiacov nemala cyklus, idem k lekarovi a ten mi povie raz-dva, "co mi je" :sweat_smile:
5. aug 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 ja som stihla pribrat 11kg...ale tiez bolo vidiet...

@zucana a bucha prevazne jednou zatial? x;o) oliv je priblizne tak stara ako viki, preto sa pyyytam x;o) kus mladsia gestacne, tak snaaad...
5. aug 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Ja netusim, my este nepapame... Taketo dilemy budem aj ja riesit. Kopa praktickych otazok pride, az ked s tym zacneme. Ale kralik je uz zajednany :sunglasses: Aj kurciatka mozu byt neskor pre zmenu zasa :slight_smile:
5. aug 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana sebe bezne tak ohrievam...x;o) ale malej ee, neviem preco

@rivatha cvicenie pre babatka x;o) formou hry nie jak vojtovka x;o)
5. aug 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok