Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
5. aug 2010

baby moja viki rozobera ten koberec....akoze neviem na com bude lozit ked si ho rozoberie a rozkuse 😅

dorotka2
5. aug 2010

@zucana no, ja som si ten koberec pozicala od kamosky len na teraz, lebo ked ho zacne rozoberat a zut, treba ho zlozit, on je tusimaz od troch rokov, prave koli tomu

garonka
5. aug 2010

@dorotka2 veru veru aj my v Hornbachu ale ja som nechcela a potom mm že bereme a hotovo ale cena pri pokladni ma položila na lopatky ale neva, budem aj každy deň podlahy zmyvať 😀

olifcek
5. aug 2010

@dorotka2 jeeej, i ja bych bola Tvoja podriadena, ja som administrator, ale riadny makac a samostatnyyyy x;o) moja sefova len podpisovala...akoze, myslim to tak, ze mi doverovala x;O) tak ale ved som tam bola 5 rokov, nooo x;o)
@zucana oliv sa mi tiez dostane na koniec koberca a davaaaaaj sikovne do pusy konieca rozoberat, esteze som fakt nekupila rozoberatelne na teraz x;OD

garonka
5. aug 2010

@zucana hehehehe Viki bude rozoberať teraz všetko, zaujíma ju to, zlata

olifcek
5. aug 2010

@zucana aj viki uz s hrackou ci ruckou bucha o zem, stol, o ludi, ze? hehe, podareneee

maminnka
5. aug 2010

@dorotka2 oficialne nepracujem, firma je moja, viem si to inak poriesit. Teraz mam riadnu 2 mesacnu dovolenku medzi materskou a rodicovskou dovolenkou.

dorotka2
5. aug 2010

@maminnka tak to mas teda hooooodne dovolenky. Ja som na to zabudla, dovolenku si beriem az v septembri,prerusim rodicak a hotovo. Aj ja inak rozmyslam nad nejakou mojou firmou alebo niecim,len sa nejak neviem odhodlat 🙂

olifcek
5. aug 2010

tak mna oliv zobudi a o hodku na to uz haja, tsssss

olifcek
5. aug 2010

komu kazdemu uz babo lozi? nie husenkovym ci harmonikovym sposobom...

@zoska, @maminnka a? @zucana?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. aug 2010

@rivatha no, nie tak, ze hlavka do postele, zadok hore a sup vpred, ale tak, ze hlavka uz hore je x;o)

sondujem... 😉

rivatha
5. aug 2010

Ja by som tiez brala nejaku pracu popri rodicovskej a trosku nam pomohla, len neviem, kde hladat 😕 Nie vela firiem zamestnava takto z domu. Ci sa mylim? 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. aug 2010

@rivatha 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. aug 2010

@rivatha no my odratavame, takze snad stihame xo)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. aug 2010

@rivatha jj, to i ja x;o) a viem, ze nik ma nezlomi na vojtovku ci bobath, bo vidim, ze je uuuuplne ok x;o)

olifcek
5. aug 2010

@rivatha ani kopance, ze?

dorotka2
5. aug 2010

@olifcek no ved to,ja neverim,ze zena nevie, ze je tehotna, ved aj bruskonarastie a je ine,ako ked priberies, je tuhe, co inak nemoze, inak by bolo zle. Aj jednamm kamaratka, ci kamaratova sestra vraj zistila, ze je tehu, ked sla rodit a tomala nejakych 17 a bola stihla. Aj jasom, pribrala somlen 12 kg, ale vidiet to bolo, to neni sanca, aby nebolo, proste neveriiiiiiim

zucana
5. aug 2010

@olifcek my sa plazime obcas dame na styri a buchame rukou o vsetko o stosest 😀

zucana
5. aug 2010

a co by sa stalo keby som ohriala uz raz ohrievane???

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. aug 2010

@dorotka2 ja som stihla pribrat 11kg...ale tiez bolo vidiet...

@zucana a bucha prevazne jednou zatial? x;o) oliv je priblizne tak stara ako viki, preto sa pyyytam x;o) kus mladsia gestacne, tak snaaad...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
5. aug 2010

@zucana sebe bezne tak ohrievam...x;o) ale malej ee, neviem preco

@rivatha cvicenie pre babatka x;o) formou hry nie jak vojtovka x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre