Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
zucana
5. aug 2010
baby moja viki rozobera ten koberec....akoze neviem na com bude lozit ked si ho rozoberie a rozkuse :-N
dorotka2
5. aug 2010
@zucana no, ja som si ten koberec pozicala od kamosky len na teraz, lebo ked ho zacne rozoberat a zut, treba ho zlozit, on je tusimaz od troch rokov, prave koli tomu
garonka
5. aug 2010
@dorotka2 veru veru aj my v Hornbachu ale ja som nechcela a potom mm že bereme a hotovo ale cena pri pokladni ma položila na lopatky ale neva, budem aj každy deň podlahy zmyvať 😃
olifcek
5. aug 2010
@dorotka2 jeeej, i ja bych bola Tvoja podriadena, ja som administrator, ale riadny makac a samostatnyyyy x;o) moja sefova len podpisovala...akoze, myslim to tak, ze mi doverovala x;O) tak ale ved som tam bola 5 rokov, nooo x;o)
@zucana oliv sa mi tiez dostane na koniec koberca a davaaaaaj sikovne do pusy konieca rozoberat, esteze som fakt nekupila rozoberatelne na teraz x;OD
garonka
5. aug 2010
@zucana hehehehe Viki bude rozoberať teraz všetko, zaujíma ju to, zlata
olifcek
5. aug 2010
@zucana aj viki uz s hrackou ci ruckou bucha o zem, stol, o ludi, ze? hehe, podareneee
maminnka
5. aug 2010
@dorotka2 oficialne nepracujem, firma je moja, viem si to inak poriesit. Teraz mam riadnu 2 mesacnu dovolenku medzi materskou a rodicovskou dovolenkou.
dorotka2
5. aug 2010
@maminnka tak to mas teda hooooodne dovolenky. Ja som na to zabudla, dovolenku si beriem az v septembri,prerusim rodicak a hotovo. Aj ja inak rozmyslam nad nejakou mojou firmou alebo niecim,len sa nejak neviem odhodlat 🙂
olifcek
5. aug 2010
tak mna oliv zobudi a o hodku na to uz haja, tsssss
olifcek
5. aug 2010
komu kazdemu uz babo lozi? nie husenkovym ci harmonikovym sposobom...

@zoska, @maminnka a? @zucana?
rivatha
5. aug 2010
@olifcek Neviem, ako to myslis, ale my sa tiez plazime :-N Ale neviem opisat, akym sposobom 😃 Po novom sa aj z kolienok vie odrazit =-) Este to zle koordinuje, obcas narazi na zem :-N
olifcek
5. aug 2010
@rivatha no, nie tak, ze hlavka do postele, zadok hore a sup vpred, ale tak, ze hlavka uz hore je x;o)

sondujem... 😉
rivatha
5. aug 2010
Ja by som tiez brala nejaku pracu popri rodicovskej a trosku nam pomohla, len neviem, kde hladat =-) Nie vela firiem zamestnava takto z domu. Ci sa mylim? =-)
rivatha
5. aug 2010
@olifcek Ano, to ja volam plazenie, to vieme. Minule az mimo koberca som ho nasla. Ale ked sa snazi stvornozkovat (to volam ja lozenie, hihi), to este nevie, co s ruckou, ked posunie nozicku :-N Tak sa potom radsej odplazi 😃
olifcek
5. aug 2010
@rivatha :-N
rivatha
5. aug 2010
@olifcek Citam na Mama a ja v tom chronolog. vyvine, co volaju lozenie. Takze stvornozkovanie podla nich to je 🙂 Vraj v 7 mesiaci sa babo hojda na styroch a postupne sa nauci rucky prekladat. Tak neviem, kde sa ten David ponahla. Chce aby som ho skor musela nahanat 😃 Ale tak to moze este dlho trvat, kym to pochopi, co z hojdania...
olifcek
5. aug 2010
@rivatha no my odratavame, takze snad stihame xo)
rivatha
5. aug 2010
@olifcek Jasne! Olivka je sikovna. Trosku si este povegeti a supsa, budete ju nahanat vsade :-N Ved to je u kazdeho babatka inak. Nieco skor, nieco neskor. Ked obcas citam tie rozmedzia, kedy sa co ktore dieta naucilo, tak to beriem len tak orientacne, co zhruba kedy 🙂
rivatha
5. aug 2010
@olifcek Nechapem tu zenu, ze si nic nevsimla a nic jej nebolo podozrive =-)
olifcek
5. aug 2010
@rivatha jj, to i ja x;o) a viem, ze nik ma nezlomi na vojtovku ci bobath, bo vidim, ze je uuuuplne ok x;o)
olifcek
5. aug 2010
@rivatha ani kopance, ze?
dorotka2
5. aug 2010
@olifcek no ved to,ja neverim,ze zena nevie, ze je tehotna, ved aj bruskonarastie a je ine,ako ked priberies, je tuhe, co inak nemoze, inak by bolo zle. Aj jednamm kamaratka, ci kamaratova sestra vraj zistila, ze je tehu, ked sla rodit a tomala nejakych 17 a bola stihla. Aj jasom, pribrala somlen 12 kg, ale vidiet to bolo, to neni sanca, aby nebolo, proste neveriiiiiiim
zucana
5. aug 2010
@olifcek my sa plazime obcas dame na styri a buchame rukou o vsetko o stosest 😃
zucana
5. aug 2010
a co by sa stalo keby som ohriala uz raz ohrievane???
rivatha
5. aug 2010
@olifcek Co je bobath?
A jasne, kym vidis, ze normalne vsetko Olivka zvlada, len potrebuje svoj cas, tak naco ju trapit. Si myslim.
rivatha
5. aug 2010
No ved to, kopance, trvde brusko, ktore ani nestiahne do nohavic, keby hocijako chcela... A okrem toho, keby som 9 mesiacov nemala cyklus, idem k lekarovi a ten mi povie raz-dva, "co mi je" :-N
olifcek
5. aug 2010
@dorotka2 ja som stihla pribrat 11kg...ale tiez bolo vidiet...

@zucana a bucha prevazne jednou zatial? x;o) oliv je priblizne tak stara ako viki, preto sa pyyytam x;o) kus mladsia gestacne, tak snaaad...
rivatha
5. aug 2010
@zucana Ja netusim, my este nepapame... Taketo dilemy budem aj ja riesit. Kopa praktickych otazok pride, az ked s tym zacneme. Ale kralik je uz zajednany 😎 Aj kurciatka mozu byt neskor pre zmenu zasa 🙂
olifcek
5. aug 2010
@zucana sebe bezne tak ohrievam...x;o) ale malej ee, neviem preco

@rivatha cvicenie pre babatka x;o) formou hry nie jak vojtovka x;o)