• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@laxity do manduci sa neda dat ale to je dobre, babo nesmie byt v nosici otocene inak, automaticky sa tym straca to postavenie ake ma byt cize sa krivy chrbatik, zatazuju sa stavce a tak :wink:
6. aug 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aha ďakujem dobre vedieť :slight_smile:
6. aug 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat šak to neviem nájsť...ja tu percentá nemám skúšala som postláčať hocičo :grinning:
6. aug 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko @Blumka, @Svetlankat, @Laxity,@Olifcek - potrebujem radu - vcera nas ockovli hexou, prevenarom a rotarixom a maly ma stale teplotu 38,1 a nejde nicim zrazit - zabaly, sprchy, paracetamol, brufen.... Ake ste mali reakcie? Mam sa plasit, cakat, ci ist na pohotovost?
Dik krasne!
6. aug 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 ja som sla na MD 19.12.2009, povodne to malo byt 01.01.2010 x;o)))

MD 19.12.2009-02.07.2010
RD 03.07.2010
@laxity skus ctrl a -
eeee chrbtom sa nedaaaaaaa a neva, ze sa vytaca, zvykne si x;O))) a jo ja mam olivku casto v opalovackach, ci krataskoch....leginky z nextu mala vcera, ale to sme sli vonku okolo 18.00 a vratili sa po 20.00 x;o)) a tie leginky z nextu su jej uz v pase ok, ale ma z nich tristvrtaky, hehehe

6. aug 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja ako casto davas lieky? a aj zabaly? stale od vecera ma taku teplotu? inak 38 u takeho baba nie je az take strasne...ale jasne ze ked to nepojde nicim dolu tak radsej brnkni na pohotovost..
6. aug 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauteeee :grinning:
Bujakasa, dneska sme v noci nebuntosili hranim sa a aj vecer nam dovolilo babatko trosku relaxu :sweat_smile:

@laxity Mne minule vypol David touch pad a som kukala, wow, ako to spravil :grinning: A jo, ako @olifcek pise stlac Ctrl a minuskom zmensuj, pluskom zvacsuj :wink: Keby neslo, chod cez horne menu, Zobrazit - Lupa (alebo Zoom)
6. aug 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mááááááááám to ďakujéééém :slight_smile:
6. aug 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja ja som dávala obklady a pomohlo :pensive:
6. aug 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ty robis pre svoje dieta to najlepsie ako vies a teraz je pre tvoje dieta a teba najvhodnejsia kasa. Urobila si spravne.
6. aug 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska a co sa predpovede pocasia tyka, ja sa spolieham na stranku www.shmu.sk a vacsinou je tak, ako pisu. Zajtra uz nema prsat a od nedele krasny cas :slight_smile: plati pre zapad Slovenska.
6. aug 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek my sme kupovali folie v baumaxe neboli drahe ale cenu nepamätam

6. aug 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ahaaaaa, ved vlastne ano, len o par dni skor, cize ti skoncila tiez v juli. Ja som sla 2.1., takze asi sme mali skoro rovnaky termin porodu, ja som mala 13.2., len Viki sa najskor velmi ponahlala, zostala som mesiac pred porodom na rizikovom, a potom sa jej nechcelo ani za svet von na svet. :slight_smile: Na termin, cize 13.2. som bola v avione s tehu kamoskou, sme tam boli ako atrakcia, ked sme sedeli na lavicke. :grinning: A aj tak sa jej nechcelo. Som potom chodila kade tade, len nech ma to chyti a uz idem na to, lebo uz to bola hruuuuuuuuuuza, ledva som sa batolila. :grinning:
6. aug 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam pridu robiť žaluzie a sieťky o pol 3 :rolling_eyes: dnes su to 2tt keď mali doraziť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka daki, uz sme so @svetlankat dohodnuteee a fakt to je super cena. Bala som sa, ze 33eur to bude
6. aug 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ale kukam že sa nam ešte zvyšili ale oco bude maľovať zas chodbu :rolling_eyes:

moje dieťa si dalo na hlavu plienku a nahlas sa začalo rehotať, sranda
6. aug 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity sorry, nereagovala som, miska dostala zachvat placu, neviem co to ale baby ti uz odbre poradili. teraz tu so mnou tuka do pc aspon chvilocku
6. aug 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ke takze zo stretka nic, co uz. Asi to tak malo byt, aspon budeme doma, ked dojde stolicka
ahojte :slight_smile:
júúúúj, ale mám čo dočítavať, ale idem najskôr variť.
Kočky, dnes máme cukinu, rozmýšľam, že uvarím aj Livke z nej a dnes by sme dali prvýkrát príkrm, len mi napíšte, či nevadí, že nezačnem zemiakom, mrkvou a cukina sa môže vôbec? Bože, ja som taká nejaká vymletá, akoby som ešte neprikrmovala :confused: :sweat_smile: .
6. aug 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stolicka uz tuuu
6. aug 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka to robi aj Viki, najskor sommyslela, ze sa dusi,ale ked som jej ju dala prec, tak sa rehunala
@olifcek jeeej daj potom foto
@olifcek šak ja stííííííííham v pohode, len do štvrtej by sme mohli potom idem k mamine prišlo z blavy moje slniečko :dizzy_face:
6. aug 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 neviem, čo ich to napadlo joj a ja som sa zľakla, že preboha sa mi zadusi a ak som odkryla sa začal rehotať, :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek super, v celku rychlo :slight_smile:
6. aug 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja neterka ma od nedele teploty 39,6 dnes ju nechali v nemocnici dali jej ľadove infuzie a čakam ake su vysledky komplexneho vyšetrenia, chuďatko moje
6. aug 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no, presne to aj Viki, dokonca zaspava v poslednej dobe s plienkou, sa prikryva, odkryva, rukami beha hore dole, samozrejme plienka v nich a tak. Stala sa najlepsou hrackou a uspavadlom. :slight_smile:
6. aug 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 kludne cukinou. Ja som zacala ovocim
6. aug 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby s oliv sa uz tak krasne da salit, hehe. Uz 45sa rehuna, ja pisem teda z mt, chi. @garonka aj mne to do 16vyhovuje
6. aug 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok