• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@svetlankat boze baby co je na tych hrackach take draheeeee..... :angry:
6. aug 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl jo, dufam, ze z toho som taka unavena v poslednej dobe...i vitaminy som zabudla brat a hne som citila, ze nevladzem....ale uz nezabudam na vitaminky :dizzy_face:
6. aug 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl asi len to ze su pre deticky
6. aug 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz mi prisla sms, ze mi dnes dorucia balik od...hehe, stolicka...hlavna vec, ze ju tu uz asi hodku mam :grinning: :grinning: zeby prisla este jedna? :grinning: :grinning:
6. aug 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aj my idemeeee, už sa chystame, dnu nebude hajať, a vypadnuť musíme bo žaluzie budu robiť tak nemame zavadzať

o druhej pri aide sa stretneme a dam baget i ja bo hladna som,

polku melona som zhrabla, fuj ale mi je ťažko :sweat_smile:
6. aug 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mne Oliv haja asi polhodku...snad sa prebudi tak do polhodky,nech to stihaaaaame

umriem od hladuuuu, hech
6. aug 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aj jaaaaaaa :grinning:
6. aug 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto ešte ide? @svetlankat? ide?
6. aug 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestiham docitat bola som na kozmetike ale @zoska ja som prave rada ze konecne aspon aj ty trochu spinkas :dizzy_face:
my noc ok ked hrmelo sa budila ....segra je znicena lebo ponocovala a teraz viki od 9tej bola hore a nechcela jej jest ani brokolicu a cakala az na mna do 12.30 na mlieko a teraz spi :sweat_smile:
6. aug 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mne este miska tiez hajka, a este ani hafan nebol vonku, poslite mi mobil do ip, keby som to stihala ozvem sa vam ze kde ste
@olifcek
6. aug 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat cislo maaas....my asi tiez budeme kusa meskat...nechcem Oliv budit..
6. aug 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som dost unavena, tak sorko, az mi palit nebude :sweat_smile:
6. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skace mi prave viecko....jak to sklidnit? uz polhodku x;o( je to neprijemne
6. aug 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka pise...asi jej to nevychadza, chi...@svetlankat x;o)

dame to na 15tu?
6. aug 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak uz som doma...
baby ked očakavate že to bude zlé, tak vás zivot milo prekvapí :wink:
vsetko vybavené, rychlo a bez ujmy :grinning: na socialke som sa odhlasila, mala je do pasu zapisana a ziadost na rodicovsky odovzdana hawk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bola som aj s malo, strazila mi ju mamina a segra kym som behala a chytila nas takaaaa burka :unamused: isla som busom z mesta po auto a ked som prisla pred barak tak som zistila ze nemam kluce od bytu a tam bola autosedacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale segrin frajer isiel na aute do mesta zobral kluce a doniesol mi ich, tak sme sa nalodili do auta a 5 minut potom ako sme dosli domov prestalo liat a svieti slnko :sweat_smile:

no a idem to vyuzit a idem s malou zase vonku :wink: este mam kocik v kufri takze to bude funny

noooa dakujem za vsetky komenty na moju adresu :slight_smile: som rada ze sme tu taka super parta :slight_smile:
6. aug 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sa ideme obliect a paq do mesta

@garonka @svetlankat ked, tak volajteeeee...tak do hodky sme tam urcite
6. aug 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli ma dnes nespavy den a ja by som taaaaaaaaaaaak spala...noc bola sice ok ale akasi som unavena asi uz z celeho tyzdna :rolling_eyes: a toto teplo mi teda nepridava na energii :confounded:
a mm mi vravi cez vikend si oddychnes...no.cesta do bardejova, blahozelat po svadbe, ist ku znamym a uz to vidim ako on s kamaratom budu kecat a zeny budu zas len s detmi, potom cesta naspat z bardejova...no neviem akoze tesim sa ale potrebovala by som uz taky normalny vikend ked rano vstanem a mozem chodit v pyzame aj do obeda lebo sa nikde nemusim ponahlat a nikoho balit :unamused:
6. aug 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka balenie a vybalovanie je na cestovani pre mna to najhorsie fuj, fuj :frowning2: :unamused: :zipper_mouth:

no doma som ostala lebo som malu vzala na ruky ze ju idem obliect vonku, lebo uz mrncala a odkvecla mi na rukach, tak drichme v postielke :wink:

stara mama mi poslala jablkove vyzivy domace tak tlacím, mnam a mamina mi poslala francuzske zemiaky, takze dnes bez varenia, jaaj a este k tomu piatok, no dnes je faajn :grinning:
6. aug 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska tak veru..ale aj cestovanie samotne..sice nejdeme daleko ale aj tak, dve deti z ktorych kazde ma iny rezim,esteze juli sa v aute dokaze hrat a nevyvadza...
6. aug 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my dneska tiez nespime, @blumka Kedysi daval doobeda 1-2 hodky a uz asi tyzden nic :frowning2: Pri papani max. 20 minut a bum, kruti sa a nic. Idem von, mozno aspon polhodinku pospi.
6. aug 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no uz budu spat menej...
juli tiez spavala cez obed 2-3 a teraz je to 1-2 hodiny...mam pocit ze uz postupne prejde aj na dva spanky..len nech vydrzi do septembra takto ako je,
6. aug 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka To cestovanie obdivujem, mne minule stacilo 15km, co som ho v aute az prsom utisila :grinning: Ale mozno je to aj o zvyku.
6. aug 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ano, viem, ze postupne menej, lenze u nas bol jediny dlhsi spanok ten doobedny. A ked nezaspi pri papani cez den, nijako ho uspat neviem. Chvilku v kociku, to ano. Keby chcel hajat, tak zaspi, viem, len som smutna trochu, ze nijako zaspat nevie, sucha si tvaricku a ja mam pocit. ze ho neviem uspat :rolling_eyes:
6. aug 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha je to o zvyku :wink: ked sme mali len terezku tak sme cestovali vzdy vtedy ked mala spat, takze to sa dalo, a ja som sedavala v zadu keby jej vypadol cumlik alebo tak..a to dokazala prespat celu cestu na oravu...teraz s juli je to zlozitejsie lebo ona v aute nespi takze ideme azked sa vyspi doma...no ale ta cesta potom tak aj vyzera...terezka pozera dvd a juli sa bavi a ked maju zlu naladu tak len s mm gulame ocami :grinning:
6. aug 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. aug 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no to sme mali aj my tak doobeda a poobede to boli take 30min a cez obed tak dlhsie...tie 30 minutovky ostali a ten dlhsi sa skratil...mozno to je len taka pardnova zalezitost a daco im neda spat alebo uz fakt ten spanok tak nepotrebuju a prejdu na dva...terezka spavala horsie ako juli a ked nabehla na dva tak sa jej ba dva predlzili a potom ked uz spala len raz tak aj 3 hodiny vk :wink: use
6. aug 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v takomto teple sa aj tak neda spat :unamused:
6. aug 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uspavam tak ,ze vezmem Neli na ruky tak akoby bola v perinke a hojdam s nou- skor simulujem pohyb fitlopty :sweat_smile: , alebo s nou pochodujem a popritom s nou natrisam hore- dole, uz je tak naucena a zaspi vzdy...niekedy hned a niekedy jej to trva riadne dlho, a vzdy musi mat cumel, zvykla si nan ked mala 4 mesice, dovtedy vobec nechcela a odvtedy len s cumlom zaspava

v kociku mi zaspava normalne , ale je pravd ze s nou idem von ked je unavena, lebo inak v kociku moc nechce byt...

takze domace uspvanie je skor zataz na moje kolena a chrbat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak maju baby z KE stretko porad tu nikto nie je :grinning:
6. aug 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl ja som tu :grinning:
6. aug 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok