Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
6. aug 2010

@mmaarrttiinnaa vitaj 🙂 to mate peknuu vahu, uz je to riadny chalanisko 🙂

mmaarrttiinnaa
6. aug 2010

@maminnka no to mame ved je a co nosit 😀

laxity
6. aug 2010

@blumka tak to Naty je isto nižšia neviem povedať koľko na poslednej poradni mala 64cm

janlen
6. aug 2010

@raa2 dakujem a prajem vsetkym detickam, aby napredovali a rastli a mali spokojne a usmiate maminy 🙂 je radost k vam obcas mrknut a precitat si, ake pokroky robia 🙂

blumka
6. aug 2010

@mmaarrttiinnaa fuha...poriadna vaha 😉

mmaarrttiinnaa
6. aug 2010

idem ja dobru noc vsetkym

mmaarrttiinnaa
6. aug 2010

@blumka no poriadna a to je len kojeni este som mu nedavala okrem materskeho mlieka nic az po 22 chcem zacat mlieka mam ze by som este trojcata mohla kojit 😀

blumka
6. aug 2010

@mmaarrttiinnaa tak to je super 😵

mmaarrttiinnaa
6. aug 2010

dobru 😉

raa2
6. aug 2010

baby mame dneska pol rokaaaaaaa!!!! 🙂

blumka
6. aug 2010

@raa2 jeeej, tak blahozelame 😉
idem aj ja spinkat, dobru noc vam vsetkym

lolka
6. aug 2010

cafte kocky, uz ste asi sli spat, tak dobru noc.
my za chvilku vyrazame do Chorvatska, mame pllllllno vec, zbalenu celu "detsku domacnost", tak sa snad nejako pomestime. dufam, ze Viki cestu zvladne a bude pekne spinkat 😵

majte sa pekne a nech su drobci zdravi a robia radost 🙂

raa2
6. aug 2010

@lolka peknu dovolenku!!!!!!!!!!1

matesl
6. aug 2010

@lolka drazim palce...idete daleko? nech to malinka vydrzi...ozvi sa ked budete moct. papa

matesl
6. aug 2010

@raa2 gratulujem 😵

a chutila vam kasicka od Nutritonu, myslim, ze je taka len s ryzou, bez prichute.
ja som ju uz nemala odvahu kupit, bo Nutrilon mi nechcel maly

matesl
6. aug 2010

dobru babenky idem aj ja, maly zatial pekne haja...tak som rada ak kasa pomohla na jeho hladne brusko 😉

sadka01
6. aug 2010

Ahojte, len som sem nachvilu nakukla, nemam sancu docitat tieto 2 dni. Objavili sme stare spolocenske hry, tak teraz kazdu volnu chvilku s Katkou hrame a na net sa ani nedostanem 🙂 Vcera som sa po dlhej dobe bola konecne trochu prejst s Barborkou aj Katkou. Dnes som bola s Katkou v kadernictve, skracovali sme vlasy s celkovou zmenou vzhladu. Strasne sa jej zachlpovali, pri rozcesavani niekedy aj slzy tiekli, pripravky pre deti nezaberali, resp. len bezprostredne po umyti, tak sa sama rozhodla, ze ostrihat. Ocko by ju bol radsej videl tak, ako predtym, ale nastastie sa mu uces pacil 🙂 Idem uz buvat, dobru nocku 🙂

blumka
7. aug 2010

dobre ranko...ja vas len tak pozdravim a bezim robit ranajky, potom dochystaat veci a padame... ukazem sa mozno zajtra vecer mozno v pondelok, pekny vikend prajem 😉

janielah
7. aug 2010

@raa2 a ty moja uz nekojis? ci som to zle pochopila?

janielah
7. aug 2010

@lolka uzite si dovolenku 🙂

janielah
7. aug 2010

dievky, poslete mi niektora tie recepty, co tu ficali a posielali ste si na mail? dakujem: janka.hasilova@mail.com

matesl
7. aug 2010

ahojte babulky,

tak noc celkom super, prvy krat sa zobudil o 1,30, a potom az o 4 a to uz mal rano, ale nechala som tmu a nevykecavala sa s nim a len hladkala, a potom na prse opat zaspal a vstal o 7...tak celkom som rada, ze ho ta kasa tak zasiti... 😀
idem k svokrovcom tak aj ja tu budem tak asi az v pondelok

raa2
7. aug 2010

@janielah nekojim, nedalo sa mi uz, bradavky som mala do krvi dotrhane, jedna mi uz len na kusku drzala a toho mliecko som malinko mala, zmizlo mi za dva dni 😢
@matesl chutila mu, len som ju musela zarobit do misky, lebo cez flasku ju nechcel. Chutia mu ale vsetky a mne sa to zda na jedno kopyto, ked to ochutnam, necitim v tom ziaden rozdiel. Myslim si ze ta nutrilonova je zbytocne draha, tak kupujem Nestle, Hami alebo Babylove. Inak som sa dozvedela ze nutrilon a hami je vraj jeden vyrobca...

raa2
7. aug 2010

@janielah nekojim, nedalo sa mi uz, bradavky som mala do krvi dotrhane, jedna mi uz len na kusku drzala a toho mliecko som malinko mala, zmizlo mi za dva dni 😢
@matesl chutila mu, len som ju musela zarobit do misky, lebo cez flasku ju nechcel. Chutia mu ale vsetky a mne sa to zda na jedno kopyto, ked to ochutnam, necitim v tom ziaden rozdiel. Myslim si ze ta nutrilonova je zbytocne draha, tak kupujem Nestle, Hami alebo Babylove. Inak som sa dozvedela ze nutrilon a hami je vraj jeden vyrobca...

raa2
7. aug 2010

@matesl aj nam sa tak maly budieva po kasicke, ale ja mu niekedy aj mliecko zarobim a tiez sa rovnako budi. dnes v noci sa dokonca nezobudil okolo tej jednej ale az o pol 5, tak uvidime aka bude zajtrajsia noc, vraj od pol roka by uz mal prespat celu noc 😀 tak som zvedava 🙂 ty si mu ktoru kasicku kupila?

olifcek
7. aug 2010

@matesl mne oliv zaspala o 23.00, vstala o 2.00 tahalaaaaaa o dusu aj sa zakuckala, potom o 4.00 to iste, o 6.00 opat mrncala, ale len som si ju pritulila a zaspinkala, paq o 7.00. opat tahala jak o dusuuuuuuu a od 8.0 sme hore a zase papa...ja v noci ani na malu nechodim, hehe, asi oliv vsetky tekutiny stiahne...jej plienka vazila 350g, mala ju od 22.00-8.10 😀 😀

janielah
7. aug 2010

@raa2 a z flase ste sa ako naucili pit? bez problemov? ako ste presli na flase? napis o tom viac.

Mne sa zda inak ta Nestle kasa fajn, az na to, ze robi nenormalne hrcky a "slahat sa nesmie" ... ostatne mi to nerobia, tiez mame vseliake druhy a su na jedno kopyto.

olifcek
7. aug 2010

@raa2 od pol roka celu noc??? citala som, ze od roka a pol...he he...tak oliv nehaja zatial celu noc, vcera bola hooodne hore, resp. papala asi kazdych 90minut...neviem, co jej bolo, tato noc pokojnejsia..

raa2
7. aug 2010

@janielah ano bez problemov sme presli, lebo ja som mu od malicka davala cajik kvoli prdikom. dokonca uz v porodnici mu dali cajik a aj nutrilon, lebo sa mi nechcelo rozbehnut mliecko ☹ jediny problem sme mali v tom, ze ja mam jednu flasku chicco, tam som mala ten hnusny kaucukovy cumel a on si potom zvykol na ten a druhu mam Avent a tam bol silikonovy cumel a ten potom vypluval a nechcel pit z neho ani za nic, vypluval a tak som potom musela kupit cumle od chicca a dat ich do oboch flasiek, potom uz pil z obidvoch flasiek. a dalsia vec bola ta, ze ja ako som nemala mlieko, tak chudak bol taky hladny ze by bol tahal hocico. a si predstav ze ako som potom to mlieko moje odsavala, tak on ti ho uz nechcel, vypluval ho, tak som sa trapila asi tyzden a ked mi to moje mlieko uz nechcel, tak som ho potom odstavila,bradavky ako som pisala som tou odsavackou dokatovala uplne...ale aspon 3 mesice bol plne kojeny..

raa2
7. aug 2010

@olifcek vraj od pol roka, aj kamaratka mi to hovorila, ale neviem co je na tom pravdy a myslim si ze je to individualne, su deti ktore sa este aj v 3 rokoch budia a pytaju cajik alebo mliecko 🙂 ja som tiez o tom len pocula a ze potom v 8-9 mesiacoch sa opat budu castejsie budit a tiez to casom prejde....

janielah
7. aug 2010

@raa2 nop tak moja ma flias a cumlov od vymyslu sveta a nechce ziadny....ani cumel ani dudel...katastrofa... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre