• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
18. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi jj, ved ja si urobim tiez kopiu...i kopiu krvnej skupiny, lebo, po svadbe, ked budem menit meno, i bydlisko, tak si chcem do poznamok nerchat zapisat krvnu skupinu, a na to budem potrebovat papier, sestricka mi ho zadara da prefotit a potvrdi x;o))

blumi a mala si tam i nieco zelene? ale jasne, ze ak sa da odmietni...ja uvazujem nad tym istym, ked mam pravdu povedat...ja som zatial v pohode, co sa baba tyka, nemyslim na nic zle, ani v tych najhlbsich myslienkach, len...nepotrebujem ani, aby sa to po tripple zmenilo....

zuci zee? juj, dakujem za nazor. vela to premna znamena. aspon viem, aky typ budem kukat x;o)

blumi jj, jasne, urcite ho budem chciet vidiet osobne x;o) i preto uz v novembri zacneme, lebo mozno az v decembri sa nejaky zapaci, hehe x;O)

zuci jj, viem...nemusia ho mat, aleeee...je tam tusim viac takych x;o) len si stiahnem fotky, aby som vedela, ze taky chcem a basta x;oD
18. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, no papier mam prefoteny na ciernobielo, tak neviem ci na originali bolo nieco zelene :sweat_smile: a ty si bola tiez u Dankovcika?
si sa pytala na trojkombinaciu a dvoj, ze aky je rozdiel...dvojkombinacia je ked mas kocik a autosedacku alebo vanicku a trojkombinacia ma vsetko :wink: ...tusim to je tak... :grinning:
18. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blumka: super, gratulujem. Zajtra prichádza rad na mňa, idem aj ja k dokimu, aj ja som zvedavá a tiež sa trocha obávam. Za ako skoro si vedela výsledky?
18. aug 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blum ale fotila si z originalu, ze? x;o))
18. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif a este...tie inzeratiky co si dala..prvy je fajn, mam nieco podobne ale znacku peg perego ale chybala mi v nom vanicka...bez nej je to cisto len sportovy. Druhy sa mi z tych vsetkych pozdava najviac, lebo ma aj vanicku, cize ho vyuzijes hned pri malom babatku a potom mas z neho aj sportovy..akurat co vadi mne je ze je to trojkolka a ze sa sklada takym blbym sposobom ako asi vsetky trojkolky..no ale ked nemate auto asi skladanie kocika a pchanie do kufra neriesite...
treti a stvrty su sice komnbinacie, ze je hlboky a da sa urobit na sportovy, ale su dost tazke...s nim sama do mhd nevyjdes...a vies aky su ludia strasne napomocni v dnesnej dobe :wink:
Podla mna hladaj nieco take ako ta dvojka, ze ma vanicku a sportovu verziu a plus este mozno autosedacku, aj ked sice auto nemate ale isto niekedy budete chciet s babom niekde ist autom a aj na ten jeden raz by som bez sedacky neriskovala...uff...
18. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, hej z originalu, len original som si nevsimla :wink:
diana, tyzden...a ty ides len na poradnu alebo tiez po nejake vysledky?
18. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blum velmi pekne dakujem za rady. velmi, velmi si vazim, ze ste mi odpisali. som rada, ze som tu a ze vas mam.

neva, ja dne su sestricky kuknem... :wink:
18. aug 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem na poradňu, ale budú mi brať krv- neviem presne na čo, ale zrejme aj na to, či mám alebo nemám ísť na triple, ale hlavne aj na to, že či som stále chudokrvná. No a ide aj manželík, lebo ja mám 0 neg. a neviem, čo má môj muž. Hoci pri prvom dieťati to nerobí nejaké komplikácie, ale treba to sledovať- v tom prípade, ak má pozitív, ale to určite viete. Berem aj moč- to neviem, čo z toho bude pozerať.
Ja vám presne neviem, čo všetko tam bude zajtra, ale rozhodne by som bábätko chcela vidieť na UTZ
18. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže vravíte, že trojkolka sa zle skladá do auta? To je blbé, lebo ja mám malé autíčko, teda malý kufor má :sweat_smile:
18. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa ten zeleny paci po takom pokukujem aj ja :grinning:
co mam kočik po malom ten sa mi nezmesti do auta musim koliečka davat dole aby som ho tam vpratala :angry: ale fakt najlepsia je trojkombinacia uz som vyskúšala 4 kočíky ani jeden nebol ten pravý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumi ten kociarik ma ale 4 kolieska x;o)))) bavime sa o tom zelenom, ze?

diana ja idem dnes, ale netusim na co, hehehe ;o) sa dozviem, ked tam budem, chi

mne moc rovno tam ,,beru,, x;o) bude kukat na bielkoviny a cukor, ci niesu v moci x;o) i ja chcem male vidiet, tak snad to vyjde x;o)
18. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martu :wink:
18. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem na krv buducu stredu :angry: mne sa zda ze neskoro ale co mam robit a koontroolu dalsiu mam az 23.9 lebo maju 2 týždne dovolenku :unamused:
18. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dianab Ti budu brat krv a podla vysledkov Ti urcia ci mas ist na triplle??? podla mna Ti budu uz brat krv rovno na triplle a podla vysledkov bud amnio.... lebo myslim, ze triplle su povinne, neda sa nejakou krvou vylucit, ci ich potrebujes ci nie.... olif do roboty ist musim i nemusim, musim preto, ze kedze som domka som uz prisla za kazdy mesiac cca o 200 eur, potom odmeny sa mi kratia a bla bla bla, a domka neviem, co budem sama, teraz bola este s muzikom doma... verim, ze to nejako prezijem tych par mesiacikov v praci...
18. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe olif, fakt...ma styri...ale sklada sa takym stylom ako trojkolka...takze zle :sweat_smile:
diana..vela trojkoliek sa sklada tak, ze musis odmotnovat to predne koleso...predstav si ze ides niekde s babom sama..a babo ti ryci v sedacke a ty chces rychlo rychlo poskladat kocik..no horor...a druha vec je ze je to hebedo velke aj ked sa posklada zabere skoro cely kufor...My mame peg perego sportovy a zlozit aj rozlozit sa da jednou rukou na dva supy..a je velmi spratny ked sa posklada...vsimni si ako je zlozeny ten druhy co dala olif na nan link..ten s tym dazdnickom a nas sa sklada este este na polovicku :wink:
tebe budu zajtra asi robit tie triple testy, nie? to sa robi medzi 15 a 19 tt...a mozno aj daco ine
18. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olif.. fakt ideš dnes? Tak Ti držím päste. Sa potom večer ozvi, že čo tam s tEbou robili :wink: Som zvedavá. Ja idem zajtra o 7.00, lebo chcem byť prvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manžel musí tiež na odber a potom sa ponáhľa do firmy :slight_smile:
18. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
olif, aj mne sa paci najviac ten zelenkavy...hlboka vanicka je pre babo zaklad...
blumka . vyborne!! tesim sa s tebou!! :slight_smile:
adel - brusko - no mam pocit ze v poslednych 2-3 tyzdnoch zacalo byt take ze uz si to vsimne hocikto... :wink: ale stale sa da este schovat...no ked lezim, tak tak pekne uz trci a ja ho mozem krasne hladkat... :wink:
co sa kocikov tyka, olif... ja som rovnako upolny amater - kazda mamina ti povie na ten svoj typ, ze je ten najlepsi.... cena nie je dolezita, ved aj z druhej ruky vies kupit dobry kocik a zachovaly... ale co sa ja chystam urobit je to, ze sa pojdem poradit do obchodu za odbornikmi - tam u nas sa v jednom vraj super vyznaju a poradia co je pri ktorom vyhoda a nevyhoda...no a potom sa rozhodnem a mozno kupim v PL - lacnejsi - a aj my mame sponzora :slight_smile: nasi chcu dat polovicu, resp. cast - ze nechcu kupovat hluposti a toto je dolezita vec :sunglasses:
18. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martu a neze bude tne kociar uz zajtra predany :grinning:

hajdy pokial Ti nebude zle, tak je to v praci fajne, cas rychlo ubehne, ani sa nenazdame a budeme bat babo v rukach x;o)

blum, chi x;o)

diana ja budem pomaly posledna, kedze ordinuju do 18.00 hehe...ale co uz, ked maju tak plno x;oD
jasne, paq z domu napisem, co mi vsetko robili, hech x;o) Tebe zajtra hlavne vstanie z postele tou spravnou nohou, chi, ked tak skoro uz
18. aug 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusi i Tebe dakujem za nazor x;o) my nemame auticko, takze do PL sa asi nedostaneme, ale ved..urcite budem mat stastie a kupim take cosi ako je ten zeleny, alebo rovno ten...ak mi ho martu nekupi skor x;oDDDD
18. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hajdy... tak vidíš ako to mám popletené :sweat_smile: ešteže si mi to vytmavila, inak by som zajtra nechápala :grinning:

Blumi: áno mne budú robiť tie triple, už mi to Hajdy vysvetlila... tak som ešte viac mimo z toho, lebo budem čakať zrejme týždeň na výsledok (asi sa zbláznim dovtedy) :frowning2:

Super, že tu už máš skúsenosti s tými kočíkmi, vkuse riešime s mužom aký kúpiť, nevravím, že na cene nezáleží, ale zasa nechcem, aby bol len dizajnový a značkový a kvalita a využiteľnosť nikdy :confounded: Takže čo odporúčaš? Beriem aj to do úvahy, že zrejme by mal mať väčšie kolesá, keďže bude zimné bábätko. Dúfam, že sa nespýtam blbosť :sweat_smile: ale odkedy sa baby kočíkuje, že hneď nie od začiatku... :sweat_smile:
18. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diana ja uz od blumky viem, ze od mesiaca sa moze x;o) ale neviem, dokedy treba, hehe
18. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olif, ja sa vkuse trápim s tým vstaním :angry: Hnusné, že stále vstávam o 6.10 :angry: :angry: Iba sobotu, ned. si pospíme... ale má to výhodu, lebo niekedy som v práci iba do 14.00 a tak mám poobede pre seba, hm.. pre seba... navarím...vyžehlím... malinká záhradka... atď a prejde už aj večer... chvíľu pokec s Vami a zas zas dokola... :slight_smile:
18. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diana jj, i ja ked pridem do prace skor, skor odchadzam a ma to vyhody fakt, ze jo x;o) zajtra napriklad musim prist domov a tu 1cm vrstvu prachu poutierat, hehe, i postielky prezliect a taq x;o)
18. aug 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olif... tak to u nás prichádza do úvahy asi od marca... že? Tak to ani nemusí mať kolesá do hlbočizného snehu :confused:
18. aug 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky vás prečítať to je umenie :slight_smile:

Takže debata o kočíkoch... ja čo mám vybratý, tak stojí cca 800 eur, ale v Maďarsku je vraj lacnejší, tak sa tam vyberieme.
18. aug 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif: xi.. asi tak to vyzerá aj u mňa teraz.. ja zas dlážku umyť :frowning2: Neznášam to robiť, ale chudák Mužík si zlomil pred mesiacom nohu a nechcem ho ako krívajúceho trápiť (inak to je jeho rezort) :wink: Ale aspoň mi chladnišku vymyje... tam netreba veľa peškovať :wink: To je ďalšie, čo neznášam... ostatné (asi) :sweat_smile: robím všetko ja...
diana, ja vas uplne chapem, ja som vyberala kocik asi pol roka, kym som nasla to comi vyhovuje... :wink:
zalezi na mamine kedy sa rozhodne ist s babom prvykrat vonku..ja som s terezkou bola v kociku uz po tyzdni a pol..prvy den na 10 minut, druhy na 15 az kym do nebola hodinka, potom aj viac..babu je vonku dobre..a zvlast v zime :wink:
Ono zalezi aj ci mate tam kde byvas dobre cesty alebo "tankodrom"...ale jasne ze je lepsie je mat velke kolieska :wink: ja mam na tom mojom peg peregu prave tu nevyhodu, ze ma male kolieska a ked som u nasich na orave tak ma poraza ze zapadnem do kazdej diery :grinning: ...ale je dobre mat aj hlboky aj sprotiak :wink: ..alebo teda jeden co sa da kombinovat :wink: ..
je dobre aby mal otacaciu rucku...ked je babo male je lepsie ked na mamku vidi, a ked je vacsie uz chce vidiet na svet...napr. ten treti co dala olif link, sa da sice zmenit na sportovy a rucka sa da hodit do zadu, ze babo ta nevidi a kuka na svet ale je vtedy sakra tazky...
diana i ja si myslim, ze nie. ja ani nehladam kolesa do snehu..ale nechcem ani nafukovacie...hehe...este aby sme defekt dostali. rada by som nejake terenne kolieska, alebo take...do nasho mesta...sama trhlina a nedobra dlazba, cize mierne terenne x;oDDD
Alex kde v Maďarsku? Aj my tam chodíme shoppingovať :wink:
18. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok