Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
7. aug 2010

@zucana tie kvietky to co je? robi to daco?

zucana
7. aug 2010

@blumka ano hra to melodie a svetielkuje a je tam aj zvonkohra a mozes si nahrat melodie...
http://pre-najmensich.heureka.sk/lamaze-kvetino...

zucana
7. aug 2010

@olif dikes 😉

zucana
7. aug 2010

a vcera sme boli v tescu a jeden taky pripity vravi ze jaky maly zlatunky ....

olifcek
7. aug 2010

@zucana jeeeeeeeeeeeeeeemine, ten smoula je supppeeeeer

olifcek
7. aug 2010

@zucana jeeeej a klavirik ju baviiii? x;o)

olifcek
7. aug 2010

@blumka @garonka @svetlankat ake pouzivate plienky? ja tie pampersky chcem predat...dam kus po 0.13centov...mame ich asi 60ks, jasne, ze by sa to presne preratalo, su to 3...mne sa oliv z nich hned vyhadze, nechapem...

blumka
7. aug 2010

@olifcek my uz 4 😅 ale aj tak minam zasoby po terezke, tesco plienky 😉

olifcek
7. aug 2010

@zucana kukam tu tabulku vahy a vysky, ked ratam, ze mame uz skoro 6mes. tak vysku mame v pohode ale vahu o cosi nizsiu...ale ked to porovnam s @janielah napriklad...jej sa krpka narodila cez 4kg, teraz ma 7200g, tak je to uuuplne ok 😵 😵

olifcek
7. aug 2010

@blumka jasne, tak nic noooooo 🙂

zucana
7. aug 2010

@olifcek a ten smolko ked stisnes za rucku spieva lalalalala tu hubu 😀

janielah
7. aug 2010

@olifcek no vidis oli a bala si sa 😉

ja som sa pytala doktorky, ci je ok, ze pomerne v porovnani s minulostou menej pribera a povedala, ze uplne ok, a ked videla ako mala so sebou v jednom kuse trepe, tak ze uplne ok. Ona fakt nie je chvilku bez pohnutia, ona trepe ruckami, nozkami v kuse, a rotuje po celej posteli a stale nieco 🙂

zoska
7. aug 2010

ahojte 🙂
mm ma nechal vyspat, krpata zcla 4.30 robit šoromoro tak siel k nej, mna poslal spat, potom ju doniesol na krmenie a zase odniesol.... prisiel z mnou az o 9.30 a doniesol mi ranajky do postele...
ja som dala sprchu, nakrmila malu, on ju uspl a isiel pomoct mojim rodicom stahovt skrine do bytu...
este predtym mi urobil kavu a nachystal magnum ku nej 😵
lenzeee vcera bola vymena nazorov, teda skor ja som mu povedala nieco o jeho argumente ze aj on ma toho v praci vel, j slzicky mi vysli, on isiel nastvany spat ale asi porozmyslal nad tym lebo rano ma cakalo toto 😅

@zucana super su tie hracky, inspirovala si ma 😅 😀
a strapce ma aj Neli rada, mm mi kupil jednu stku kde su strapce a ta sa malej uzasne paci 😉

@blumka ja mam braun plastovy ale uz stary, ale este robia aj plastove 😉 http://www.najnakup.sk/Porovnaj_mixery-slahace_...
a ak sa mne moj pokazi tak zasa braun alebo moulinex, ten ma mama aje super a terz aj ty s olif chvalite...

zoska
7. aug 2010

sorry pisem jak dement, mne to áčko na klavesnici furt vypadava 😠

olifcek
7. aug 2010

@janielah ale jasne, ze je to uuuplne ok, lebo po tretom msiaci rapiiiiidne menej priberaju x;o)) oliv to iste, ani len kludne nepapat, stale sebou mece, hehe x;o))

@zucana len bol asi dost drahy, co? x;O) daj videooo s niiiim

olifcek
7. aug 2010

@zoska jeeeeeej, kraaasa

zoska
7. aug 2010

@alex je uz domka z chorvatska 😉 som zvedava na postrehy....hlavne mi napis, co je dobre si nezabudnut zobrat, ci vam nieco chybalo a tak....potrebujem info, kym pojdeme do IT 😉 dufam, ze ste sa mali fajn a npis ako to malý zvladol 😉

@lolka už je asi aj na mieste, tiez som zvedava ako to zvladli....oni išli na noc... tuto moznost sme my vylucili 😕

no a este som minule spominala na @maculi ako jej je v BB 😅 hlavne nech maju pekne počko, by nemuseli doma sediet...

olifcek
7. aug 2010

@zoska a nemyslim ten mixer ale 😀

zoska
7. aug 2010

@maculik tam malo byt ...nech vie ze na nu myslime....dufam ze nebude vela prispevkov do temy "varenie" ehmm 😅

zoska
7. aug 2010

@olifcek 😀 😀 dobre vediet 😀

olifcek
7. aug 2010

@zoska mixer tiez ale nie je zlyyyy x;o))

kokos baby, Oliv je poslednych par dni na mne neskutocne zavisla, len sa od nej pohnem a uz mrnci...niekedy ani u tata dlho nevydrzi a pyta sa ku mne, uff...toto dokedy chce byt? 😕 na jednej strane super, lebo viem, ze ma luuuubi, ze uz niesom len mliekarnicka, lebo hned ako si ju vezmem, objime ma a smejka sa, no na druhu stranu, saq odpadnem z unavy...mame sice menej kg ako vase babatka, ale nosit sa musime skoro cely den....kociar ani nemame doma 😅 jeden predany, druhy pujceny 😀

zoska
7. aug 2010

ja som totiz vcera mm povedala ze je fajn ze sa s malou chvilu zahra, prebali ju a okupe, lenze nikdy si ju iniciativne nevezme aby ju uspal...ona sa uspava tazko a ja mam toho za cely den vela a co mu nepoviem to neurobi.... a on na to ze aj on ma toho v praci vela....to ma dorazilo a spustila som monolog o tom, ze j si doma sunky nevalam, ze nespim uz vyse 2tyzdnov, co sa mala furt budi a potom musim fungovat cely den, ze ked mala spi tak treba aj varit, prat, zehlit, upratat.... ze uz nevladzem
ze sa nemoem najest kedy chcem, ze nemozem ist na WC kedy chcem, ze je to vycerpavajuce a bla bla
uz som to potrebovala zo seba dostat, tak snad mu to chvilu v hlave vydrzi 😅

olifcek
7. aug 2010

@zoska jj, muzi netusia...ani ja som nie, kym som oliv nemala...ale su zeny, co to maju lahsie, lebo babo im spi same, same sa pohra...len neviem, ci je ich vela 😉

zoska
7. aug 2010

@olifcek vy s malou ste specificky pripad 😅
hlavne ju treba socializovat, aby si zvykala na kolektiv, preto je dobre ze aj plavat pojdete 😉

ja to vidim na neterke- ona je taky maminkin maznoš, uz ma 4 ročky ale nevydrzi sa dlho sama hrat a stale vyzaduje pozornost, aj ucitelka v skolke si to vsimla a svagrina povedala ze je to dost vycerpavajuce... no oni ziju v BA a celu rodinu maju v Martine a V Ruzomberku, takze nemali moc spolocnosti....
preto ja sa budem snazit , aby sa Neli co najviac stretavala s mojou segrou a rodicmi a kamoskami, ktorym verim, zeby sa o nu vedeli postarat.... keby bolo treba.... 😉
viem ze ty si v inej situacii co sa tyka rodicov....no mozno pomoze viacej stretavok s kosicankami a ich detickami, aby bola v kolektive 🙂

zoska
7. aug 2010

@olifcek btw ako bráško? a Stanka?

zoska
7. aug 2010

presne tak muzi netusia.... myslim zeby mu stacil jeden den a jedna noc a utekal by do roboty s usmevom 😅 ja viem ze ma tazku pracu, hlavne psychicky a velku zodpovednost, ale toto je vycerpavajuce aj fyzicky, nielen psychicky....

zucana
7. aug 2010

@zoska moj malu este nikdy neuspal a nikdy neokupal sam iba spolu.....takze mas doma anjela ako blumka....
ale itak sa na neho tesim dojde vnoci 😉
@stal 15 eur.... 😕 video ked bude cas este mam jedno take uzasne co musim dat....
@lolka krasnu dovcu uzi si snad vam vyjde pocko 😉

zoska
7. aug 2010

@zucana tak dik, ale mu to nepoviem radsej 😀
ja si spominm ako ta tvoj mm nechal pekne relaxovat na dovči pocas siesty 😉

blumka
7. aug 2010

@zoska jj, len ten ma 300w a ja som chcela 600 😉
a muzi...kapitola sama o sebe 😉 hlavne polopate na nich 😉

zucana
7. aug 2010

@zoska jaaaj na to aj ja rada spominam ale to uz bolo davno 😀
inak nasla som tie chrumky aj ryzovea pohankove to vikinke mozem dat ze????
take normalne popoludnie 😝

https://www.youtube.com/watch?v=nZVG3IxnXDU

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre