Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
7. aug 2010

@zucana taaa vaha....hehe, i my mame takuuu....polozis nohu, zlozis, nastartuje sa a ked sa ukazu nuly, tak sa vaaazis x;o))

olifcek
7. aug 2010

@zoska presne ako pises, musim viac s kamoskami, uz i mam dohodnutych par stretaaavok x;o) som si vedoma toho, ze Oliv musi byt aj v spolocnosti inych ludi i preto to plavanie ako si spravne postrehla x;O)))

@zucana vidim, ze mame riadne ukecane babatka, hehe....pripomenula mi vikinka, ze oliv sa pohybuje vela na chrbte, hehehe....normalne sa presunie kam chce takto x;oDDD

olifcek
7. aug 2010

@zucana kludne jej ich daj, ak su nesolene x;o)

olifcek
7. aug 2010

@zucana krasne video...mas super rodinku 😵 😵

raa2
7. aug 2010

baby ktore to tie mixere su dobre? nam sa dneska pokazil 😖 , tak musim zaobstarat novy 🙂

olifcek
7. aug 2010

@zoska brasko? omnoho lepsie! sa tesiiiime...Stanka? tesi sa z braska, ale neviem, ci naoniec musela na infuzky kvoli bolestiam kblu, ci ee

zucana
7. aug 2010

baby mate niekto bebe TV???moja mala by na tom normalne ficala 😅

olifcek
7. aug 2010

@zucana olivka sa bavi na tom and jerry, normalne sa rehuna, hehe x;o))

olifcek
7. aug 2010

ideme do zoo uz dneeeeeeeeeeeeeeeeees, bo fajne pocasie jeeeee

garonka
7. aug 2010

@olifcek my ideme zajtraaaaaaaaaa 😀 😀 😀

dnes ocko čistí huby 😵 plny košík doniesol jaj

garonka
7. aug 2010

inač ahojteee 😀

@blumka mobil ideeee, no jak ho videl môj drahy v rure mal dosť a ja že čo sa diví to som našla v knihe,, prakticke rady pre domacnosť,, 😀 😀 😀

kus šuští ak volam ale ide, ale to nič šak to akciovy mobilak

olifcek
7. aug 2010

@garonka ja bych to nechala i na zajtra, ze by sme sa stretli, ale ked Ti to zas nevyjdeeee.....ale ide jutre i @mmmartina x;O)

garonka
7. aug 2010

@olifcek my zajtra kus do zoo a potom idem ku maminkeee lebo maly chrobak sa ma nevie dočkať včera dostal lego a zajtra som mu sľubila spidermanove tričko 😀

olifcek
7. aug 2010

@garonka takto ide Oliv oblecenaaaaaa, skodaaa, ze nemame zeleny klobuuucik, chi

olifcek
7. aug 2010

🙂

garonka
7. aug 2010

@olifcek božinku moj jake ste rozkošne a ty si schudlaaaaaaaaaa tak sa s Tebou nebavím 😝 😀

garonka
7. aug 2010

@olifcek dopekla klobuk domaaa, joj vidíš a včera bol nachystany, Olivka je kočkaaaa, no pak nahoď foto ako je s tatkom a či okolo neho behaju víly 😀

olifcek
7. aug 2010

a sme domaaaaaaaaaaaaaaaaa...oliv uz po okupkani a uz na prseeeeee

sme tam stretli znamych, fajne boloooo

olifcek
7. aug 2010

@garonka neschudla, podla mna to robi oblecko 😝 😀

olifcek
7. aug 2010

toto sme vyhrali kym sme boli vonku

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2382674

na balkon super, staciiiii

garonka
7. aug 2010

@olifcek už hajame tak straším 😀

ne ne schudla si 😵 😵 😵

zvieratka ste si poobzerali a môj parťak hrošik kde bol?

olifcek
7. aug 2010

@garonka vies co? ani sme to cele nepresli, skor sme to prekecali, ale nevidela som brata a Tvojho partaka x;oDDD

garonka
7. aug 2010

@olifcek joj škoda chudačik môj osamely 😀

garonka
7. aug 2010

vyzerame ako dievčatko? 🙄 🙄 🙄 🙄

kamoška zo strednej, že jej aka krasna babuľka ja kukam, že to chlapec a ona, že fakt tak taky dievčensky klobučik ma 🙄 no vravím veď je v modrom no heeeej ale i dievčata nosia modre, no nosia nosia ale radšej im maminy obleču ružovu a ne modru joj ale zabila by som ju 😠

garonka
7. aug 2010

a fakt sa zachovala ako dilino veď sme mali oblečenu košeľu 😝

olifcek
7. aug 2010

@garonka mne nevyzera kao dievcatko...pockaj dam test mm x;o) ukazem mu fotku, nech povie, ci to chlapcek abo dievcatko

garonka
7. aug 2010

@olifcek joj ale napalila ma tak som naschval cvakla maleho a kukam že to jasny chalan, joj

olifcek
7. aug 2010

@garonka mm, ze chlapcek, ale z dialky, ze podla oci dievcatko 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre