Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
8. aug 2010

@olifcek taky valec mame aj my, len iny motiv 🙂 celkom sa s tym matko hrava 🙂

raa2
8. aug 2010

@olifcek daj jej to so zemiackom a stred daj prec, teda ak si este nezacala varit 🙂

olifcek
8. aug 2010

@raa2 jeeeej, dakkujem za odpoved, pomohla si mi x;o)

raa2
8. aug 2010

@olifcek vypada super ten mixer, objedname ked ste spokojne 🙂

jaja32
8. aug 2010

ahojte, čo najviac chutí vaším bábätkám? Aké kombinácie. My zatiaľ len skúšame a dnes sme dokonca papkali cuketu s mrkvou a domáce nie kupované...doteraz len kupované. Spapkala asi 90g, som spokojná. Napíšte...pre inšpiráciu 🙂

raa2
8. aug 2010

@jaja32 vyskusaj cuketu so zemiackom, alebo pastrnak s nejakou zeleninkou... 🙂

olifcek
8. aug 2010

kuki

blumka
8. aug 2010

ahojte zenyyyyyyyyyyyy.......bujaka, bujaka 😀
jaaaaaaaaaaaj vikend bol fasaaaaaa akurat ze som nevyspata, lebo sak nepojdem spat, ked mozme kecat, neee? 😀 ale Terezka sa vyblba a to chudatko moje az tak ze kolena porozbijala, revuuu bolo ale aj tak sa mala fajn..juli spala samozrejme lepsie ako doma, takze ja som spokojna 😀 fotky dam neskor, my sme nas fotak nebrali takze ked kamoska posle 😉
@jaja32, @olifcek ja ked robim juli zeleninu tak miesam to co mi pride pod ruku...uz jedla aj cuketu s tekvicou a mrkovu, alebo len cuketu s tekvicou...im to je podla mna sumafuk aku chut to ma, vsetko je teraz pre nich nove 😉 a ja asi do vsetkeho budem davat mrkvu, lebo ta juli chuti 😉
@raa2 mixer je fakt super, ja ho mam sice len 3 dni ale je uz len na pohlad vyzera kvalitne 😉

olifcek
8. aug 2010

@blumka no vitaaaaaaj, super, ze si sa mala fajne x;o))

mne teraz Oliv sama haja, prisli sme z vonku,v manduce zahajala, tak som si s nou lahla, a haja...am rychlo veceru, paq sprchu a snad stiham i mm x;oD

blumka
8. aug 2010

@olifcek jo a som ti chcela povedat...ta mala Rebeka, ich dcerka, ma 10 mesiacov, nerada je na brusku od mala, takze sa nevie sama pretocit zc chrbta na brusko a nevie si sama sediet, ale uz sa sama postavi ked je v postielke a dava sa na styri...takze ked ti koncom augusta nieco neuro povie, tak vies co mas povedat...easy 😉

olifcek
8. aug 2010

@blumka haaa, a Oliv sa pretoci aj aj, dokonca vlavo i vpravoooooo, A DAKUJEEEEEEM!!! 🤐 😵

blumka
8. aug 2010

@olifcek ved preto ti to vravim 😉 Olivka je sikovna akurat ze nerobi vsetko tak ako si niekto zmysli. 😉 ono je aj dobre ze vas tak sleduju, lebo predsa keby nieco zanedbali a olvika by nebola z tych sikovnych predcasniatok tak to by nemuselo dopadnut dobre...ale zas no netreba prehanat a davat nejake ultimata si myslim 😉

olifcek
8. aug 2010

@blumka kebyze je tu smajlik s pusou, tak Ti ho posleeeeeeem x;o****

blumka
8. aug 2010

@olifcek ale preco mneee? sak ja nic..to olivku pusinkuj ze je taka sikovna 😉

garonka
8. aug 2010

bry večer my doma a som napalena ale to neva prejde to, aj album som vymazala a mam od všetkeho pokoj 🙄

inač my na brušku krčíme kolienka fíha to už musíme davať viac pozor jaj 😅

u maminky bolo revu až až, synovec už ide zajtra do blavy tak sme sa rozlučili chuďa moje ako on blavu neznaša ☹

blumka
8. aug 2010

@garonka a co sa deje? preco si album mazala? 😕

inak juli uz mala premieru s ovocim 😀 sme vecer grilovali a ona po nas zacala strasne kricat a natahovat sa za jedlom a pritom bola najedena, tesne predtym pila mliecko, nic ine vhodne pre nu na stoel nebolo len marhula...ona ju celu zjedla... 😕 😕

olifcek
8. aug 2010

@blumka wow

a to mozem dat ovocie i bez predvarenia? x;o)

olifcek
8. aug 2010

@garonka co sa deje?????

@blumka Ty ma vzdy podporis, vzdy! alebo usmernis x;o) dakujem za to 😉

olifcek
8. aug 2010

idem do sprchy a...aaaaaaa x;o) paq pridem x;O)

garonka
8. aug 2010

@blumka chutila marhuľka? i ja by som si dala mňam

aaaale napajedila som sa fotky som dala len na fb pre priateľov a jedna osoba nema ku albumu prístup, nebudem počuvať tie dristy ak sa ta osoba opije 🙄

blumka
8. aug 2010

@olifcek ja som terezke ovocie nevarila..som netusila ze sa to ma..alebo teda ze je dobre to robit, no 😅 ale ona jedla vacsinou len banan, jablcko a hrusku a potom vyzivy

blumka
8. aug 2010

@garonka no chutila, doslava ju zhltla 😀 okrem koskty neostalo nic

garonka
8. aug 2010

@blumka hladoška hladoška to veru je 😀 😀 😀 aj broskyne sa môžu nie?

blumka
8. aug 2010

@garonka hej mozu 😉 my uz pred nou nemozme ani jest, ona by to chcela co mi mame..aj dnes..sme boli v restike na obed tak dobreze nam do tanierov nevliezla a zlostila sa pritom strasne, ze jej nechceme dat 😀
@olifcek a nemas za co...kedykolvek 😉

garonka
8. aug 2010

@blumka chuďa moje a to by jej ani kukurične chrumky nepomohli 😀 😀 😀 aj ona chce take fajne nie?

blumka
8. aug 2010

@garonka ved sa z nej smejem, ked jej idem davat jest, ze si si vyberie klobasku alebo mrkvicku 😀 😀 a chrumky nestihaju u nas...ked vidi ze sa blizim s chrumkou tak to je vyraz pitbula, zgrabne mi ju z ruky, strci do ust a hotovo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre