Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

raa2
8. aug 2010

@blumka presne tak a novinka, naucil sa prskat a nakoniec to vsetko zje a komplet cely spinavy je od toho, ako trojdnova svinka 🙂 a ja ako dvojdnova 😀

laxity
8. aug 2010

@garonka ja tiež rozmýšľam, že dám do prdele celý album z FB niekedy mi určité veci lezú na nervy...ale asi to treba iba prekusnúť 😠

@blumka vidím, že je to už u každého rovnako...Naty tiež hltá pohľadom...dnes jej svokra skúsila dať tvaroh z koláču a dokonca @garonka počúvaj ty HUS 😀 😠 😠 😀 ...ale čisto len kvôli fotooo...potom priložím keď mi ju pošle 😀

posielam aj ja nejaké z víkendíku 😵

blumka
8. aug 2010

@laxity tvaroh az po roku 😉
@olifcek to dobry vyraz...juli kuka vyrazom, to co ma znamenat, preco vy jete a ja nie...a prislusny zvukovy prejav k tomu. dnes v restike sedel taky ujko vedla a tak na nas kukal akokeby sme ju tyrali 😀 😅
a co vam baby vadi na FB? nejake komentare? ja mazem ked sa mi nejaky nepaci 😅 ale zatial som len par vymazala...

blumka
8. aug 2010

@laxity, krasna je mala 😵 a na tej ciernobielej 😵 😵

garonka
8. aug 2010

@laxity ja som iba tu na koňovi album zmazala ale na fb ho mam iba pre priateľov lebo tu sa neda nastaviť pre priateľov

na fb mi nevadí ale tam ho jedna osoba i tak neuvidí 🙄

jej krasna kočka Natalka jeeeeeee 😉 😉 😉

blumka
8. aug 2010

joj boze, juli zas nevie normalne zaspat..uz som tam bola 2x a zase sa tam mechli 🙄

raa2
8. aug 2010

@laxity malinka je krasnucka!!!

olifcek
8. aug 2010

@blumka nam olivku zobudil sused, ktory zakrical z okna ,,susedia, som chuj,,

akoze...zavrazdila bych ho...

olifcek
8. aug 2010

@laxity krasnucka jeeeee a pride mi, ze oliv je uz velka ako onaaaa..i ked sme asi lahsie, no

blumka
8. aug 2010

@olifcek to tak je chuj 🙄 😠 😠
mm zaspal pri Terezke, nejdem ho ani budit, lebo sme obaja skoro vobec nespali...spali sme traja aj s Terezkou na manzelskej posteli a ona sa presuvala hore, dole, nalavo napravo, chvilu spala aj tak ze pri nom mala hlavu a rpi mojej hlave nohy, potm zas naopak..apotom som ju nasla dolu pri nohach..no tak niezeby stacilo ze sme sli neskoro spat bo sme kecali dlho ale este aj toto 😅

blumka
8. aug 2010

tak idem uz aj ja si lahnut, predpokladam zlu noc, juli sa nevie ulozit, budeme sa asi rusit navzajom...
bruuuuu 😉

raa2
8. aug 2010

@blumka dobru, idem uz aj ja 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. aug 2010

ideme aj my hajaaat, kto chce, kuk album, august prave pridanyyy

alex
8. aug 2010

Ahojky, baby, to čooo, však vy ste zapísali 60 strán, kým som tu nebola... nemožné dočítať 😅

Bolo super, ale more ľadovéééé. Iba jeden deň sa zdalo byť teplejšie, tak sme aj malého namočili. Cesta otras, namiesto 6 hodín nám trvala cesta tam 14 a späť 11 hodín. Nenormálne zápchy... Malý zvládol dobre, ale aj hisáky boli, keď chcel spinkať a nevedel zaspať. Tak sme museli zastaviť a uspala som ho na rukách a dala do sedačky. Potom hajal dobre. No a prišli sme domov o pol druhej v noci a ráno sme vstávali na svadbu. Obrad celý prespal a aj na hostine si pospal a aj sme potancovali, strašne zlatý bol. Potom som ho o pol desiatej odniesla domov, svokra ho strážila, okúpala som, nakojila a uspala a išla späť. Svokra sa tešila, že mu dá papať a malý ju dobre okašlal, lebo spinkal až kým sme neprišli, čo bolo o druhej ráno 😀

A teda čo nezabudúť na dovolenku... ja ani neviem, my sme brali dosť veľa vecí. Na pláž slnečník a aj polstan. Na ubytovanie aj lehátko, aby mal malý kde sedkať a hrať sa. Oblečenie krátke, dlhé, plavočky... Nič špeciálne.

jaja32
9. aug 2010

@blumka ďakujem 🙂 všetko naj k 6 mesiačikom 🙂

Ja asi tiež budem dávať do všetkého mrkvičku, zemiačik nás zapeká.

janielah
9. aug 2010

Dobre ranko dievky, Alex krasny je maly a Vam to tam sveci 🙂

DIEVKY, mozte mi poslat NIEKTORA zoznam receptov, ktory tu fical od BLUMKY ? Uplny problem sa k nemu dostat. DAKUJEM z celeho SRDCA 😉

olifcek
9. aug 2010

@janielah jaj, Ty toto chces? Ja, ze nocnych papkacov. O chvilu to mas na mailiku

blumka
9. aug 2010

dobre raaaaaaaaaaaaaanko....moje deti mi dnes dali darcek ich polrocninam...Juli spala od osmej do 4:30 a potom esto do 7:15 a Terezka spinkala tak ze sme o nej ani nevedeli 😵 😵 tak sme s mm dohnali nevyspaty vikend

olifcek
9. aug 2010

@blumka wow, super x;o)

mne Oliv vcera zaspala okolo polnoci, paq vstala o 2,30, 5.00, 6.00, 7.00 a uz sme hore...

olifcek
9. aug 2010

@janielah mail siel

olifcek
9. aug 2010

@alex maly je nadherny

@blumka kraaasne vymesacninyyyy

blumka
9. aug 2010

@alex, maly je nadherny, tam na tej fotke co lezi na rucke, je na zozratie 😅 😵

olifcek
9. aug 2010

@blumka @alex presneeee. na tej fotke je uchvatny!

zoska
9. aug 2010

cafteee 😉
k noci sa ja uz radsej nevyjdrujem...napisem z ked bude dobra 😅
@blumka pekne polročniny 😉 🙂 super darček od princezien 😵

@alex super fotky, malý je úžasný, ta cesta no uff ☹ ja sa toho najviac bojim, ale hadam zvladneme 😉
@olifcek mne az dnes doslo, ze @ssstanka je priatelka tvojho braska... ja som tu vtedy nebol ked sem prisla a dnes ked som docitavala mi to kosi doslo 😅

olifcek
9. aug 2010

@zoska 😀

laxity
9. aug 2010

ránko babenky 😵

@blumka tiež prajem krásne vymesačninyyyy 😵 obom 🙂 a s tým tvarohom...no mňa aj poraziť môže niekedy 😠 , ale to si dala len trošku z koláča na prst a Nataly jej to cuclala...ale aj tak

ďakujem za krásne príspevky na Nataly

my ideme za hoďku plávať, tak tešííím a dúfam, že aj Naty 😵 , vyspinkaná je krásne do 8.00 🙂

laxity
9. aug 2010

@alex Jakubko je nádhernýýý 😵

garonka
9. aug 2010

tu je dnes mlkvo čoooo? inač pekne predpoludnie my už spinkame aj ocko tak ja tu straším 😅

a ahaaa 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre