Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
9. aug 2010

@alex Jakubko je krasny fešak 😵 😵 😵

olifcek
9. aug 2010

@garonka 😀

olifcek
9. aug 2010

baby tento tyzden uz ,,len,, 28 maaaax. juchuuuuuu, sice to v tieni, ja viem, ale itak lepsie ako 34 x;oD

garonka
9. aug 2010

@olifcek v piatok hlasia horucoooooooo aj 32 🙄

maculik
9. aug 2010

halo, halo 😎
hlasim sa z poldnoveho vyletu do mesta, treba kupit plienky a pod., tak sme zbehli z chaty, ale vecer ideme naspat.
@zoska si zlata, ze na mna myslis 🙂 a veru, nejake tie prispevky do "varenia" budu, ale az ked sa vratim do nemecka 😅
mame sa dobre, aj ked si dost hryziem do jazyka niekedy, no ale uz to do piatku vydrzim, to by mal dojst mm (alebo v sob.rano).
docitat tych 40stran nemam sancu, tak v skratke: co je nove?
🙂

olifcek
9. aug 2010

@garonka jo sice, ja len do stvrtka vidim, teraz mi doslo...ale uz je lepsi vzduch itaaak, bo i vetrik kuuusocek pofukuje, nie ako pred par dnami, bleee

garonka
9. aug 2010

@olifcek jo no my už dnu mame ak je horuco len 23 😅

včera bola katastrofa najprv zima a pak horuco 🙄

olifcek
9. aug 2010

@maculik len si nepohryyyz jazycek x;oD

garonka
9. aug 2010

@olifcek prekrasneeeee nam by bolo male 😅 skus Olivke vyhrať 😉

garonka
9. aug 2010

@maculik ja som musela včera hryzť do jazyka našťastie len par minut no ty musíš cely tyždeň jaj

olifcek
9. aug 2010

@garonka ja neviem, kam som dala flasu a cumlicky, co sme v meste dostaliiii, hehe

garonka
9. aug 2010

@olifcek jaj vidíš ja fľašu mam odloženu a so cumlíkami sa hrame 😀

garonka
9. aug 2010

@olifcek no my už hore najprv rev a tak sme sa pretočili na bruško 😀

olifcek
9. aug 2010

@garonka je skvele ake su uz pohyblive tie nase deticky x;o)

zoska
9. aug 2010

@maculik 😉
noveho nic extra nie je...
stazujeme sa ake sme nevyspate, ze deticky prestali v noci dobre spavat....teda poniektoré 😉
zacala som davat na veceru kasu, aj matesl, aj janielah davaju
lolka isla do chorvatska a alex sa odtial uz vratila....
takze tak 😉
uzivaj slovensko 🙂

janielah
9. aug 2010

Dakujem Oli 😉

Zosi, pekne si to zhrnula 🙂 ja som prave dorazila k mamine aj s teglikmi a bio potravinami a pojdeme malej nachystat co to na papkanie, nech sa priucim vareniu 😀
Aj vase dietky zacali byt take namaminkovane? Lebo Krpka veru ano, staci jej, ze sa na nu divam, ale nesmiem sa vzdialit prilis....fuuuha 🙂
A strasne ma boli hlava, ale to asi z pocasia, alebo co...

olifcek
9. aug 2010

@janielah jjj veru, i Oliv je az moc mamickovska...uz vo mne zjavne nema len mliekarnicku x;o))

zoska
9. aug 2010

@janielah jani akurat som si dala tabletku na hlavu co som to uz nemohl od rana vydrzat, lebo mi bolo az na grc 😒
a s tym naviazanim na maminu to funguje j u nas.... ona sa pohra aj ini ju mozu vziat na ruky, ale musi m vidiet

maculik
9. aug 2010

@zoska tak to musim sa pridat aj ja, som uplne hotova, petrik v noci sa budi tak kazdu 1,5-2h a nic okrem papania na prse ho neuspi.
@janielah u nas to iste - maminkovsky je uplne, len co mu zmiznem z dohladu, tak spusti rev, na rukach u druheho vydrzi len ked ma vidi, no super to bude, ked s nimi budem v Nem sama...
@garonka dokonca az 10dni to bude, co budem so svokr.sama... ale hadam to prezijeme 🙂

ideme buvat, tak zatial, este sa pred odchodom na chatu ozvem 🙂

garonka
9. aug 2010

aj my sme mamičkovskí a ako ale neva je to užas pocit ak si na nas nedaju detičky dopustiť no kym su male ale ak vyrastu? šak Tobi keď bude mať 18 a bude chodiť po nociach preč sa ošalím

olifcek
9. aug 2010

@garonka 😀

garonka
9. aug 2010

@zoska aku tabletku? ja som si dala rano ibalgin ina mi nezabere joj a trepu, že len paralen môžeme ale pre mňa je slaby 🙄

garonka
9. aug 2010

@olifcek ja to vidím podľa seba ak naš tato nema na nohe guľu a vyhodí si z kopytka v noci tak ma ide poraziť a nehovorím o tom keď bude Tobi tak po nociach logovať jaj

olifcek
9. aug 2010

@garonka ibalgin na kratkodobu liecbu mozes

Tvojho mm bych pokarhala za to nezodpovedne spravanie sa miestami...ma rodinku, tak by sa tak mal spravat 🙄

garonka
9. aug 2010

@olifcek hej i v piatok v noci bol no fajn, boli s kolegom v praci a pak leteli ne domov k rodinam ale hajde do Ibizy na diskoteku a tak ich najdem u nas doma na zemi spať 🙄

už mi je smiešno ale jeho kolega sa ako hanbil predomnou 😀 zavolala som jeho žene ale ta kočka mala ale hlas jaj to ja tak nikdy nekričím 😝 normalne jej muž sklopil svoje zajačie uška a parali domov 😅

naš tato sa nepolepší sa priznal že je utrhnuty z reťaze tak ja mu na 30tku nedarujem zoskok padakom ale kupim taku guľu čo sa na nohu priviaže a bude doma

garonka
9. aug 2010

http://www.awad.sk/index.php?detail=936

no take ale nie žiaden plast ale poriadny kov 😝

andrea2603
9. aug 2010

ahojte 🙂
@laxity ,@alex drobci sú krásni na fotkách 🙂
Pridávam sa, moja Liv by stále len na mne bola, niekedy mám pocit, že ľudí neznáša 😒 a to som si myslela, že keď má už 2 súrodencov, tak bude taká spoločenskejšia, ale zatiaľ nehrozí 😖

blumka
9. aug 2010

ahojtee...
ja zas musim povedat ze juli nie je nejak na mne nalepena...tiez krici ked odidem z dohladu ale ked ma zaskoci terezka tak jej to staci alebo ked sa hra pekne na deke a ma nejake zaujimave hracky tak ani nevie ze som niekde mimo odbehla..ale su dni ked chce byt len pri mne a na rukach ale to je skor vynimka ako pravidlo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre