Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
9. aug 2010

@laxity @garonka my 3pampersky tiez z bokov okakame, jedine vtedy ee, ked ich moc utiahnem, len to ma paq oliv otlacene stehna..

blumka
9. aug 2010

@laxity ja som pouzivala Tesco pri Terezke..ked ich mala tak 2-3 hodinky denne tak vsetko ok, ale akonahle som jej ich dala na celu noc, tak mala celu ritku vysypanu z nich....nastastie sa akurat v tom case terezka odplienkovala..zasoby mi ale ostali, tak teraz ma juli tesco na den, tiez max. na 3 hodky a na noc pampers

olifcek
9. aug 2010

@laxity zmerala som. Zdalo sa, ze su huggies dlhsie ale ee, su rovnake. Len huggies premium su lepsie riesene, a oliv sa z nich nevyhadzuje

laxity
9. aug 2010

@blumka tak asi tá kvalita je slabšia, ale dobre to riešiš cez deň Tesco lacnejšie a na noc Pampers...ja to tak dávam teraz cez deň má Babylove a na noc Pampers 🙂, iba keď ideme von dám Pampers bo tie Babylove 4 sú nám veliké má ich skoro pod prsiami 😀

olifcek
9. aug 2010

ja pampers 3 dam vzdy rano pred 9, lebo viem, ze oliv bude kakat, paq i okolo 17, paq hned dam huggies, inak obsypany zadocek. Co kaka pocas dna, tak do huggies uz

laxity
9. aug 2010

@olifcek stále tak často kaká? Naty len tak raz za deň...niekedy dva 😕

blumka
9. aug 2010

@laxity presne..aj ja tak..na cesty alebo ked viem ze budeme niekde dlhsie tak davam kvalitnejsiu a cez den menej kvalitnu

olifcek
9. aug 2010

@laxity uz menej kaka ale statocne nalozene vzdy. Uz iba asi v priemere 4x za den

raa2
9. aug 2010

@laxity hugies maju teraz v tescu za dobru cenu, sme vcera kupili 🙂 maju akciu 🙂 no nic baby ficime vonku, tu vyslo slnko a je teplo 🙂

laxity
9. aug 2010

@blumka prosím ťa odporúčaš to odrážadlo http://www.toyfactory.sk/hracky/detske-vozidla/...

odkedy to Terezka používala?

laxity
9. aug 2010

@olifcek 😀 aj tak dosť

laxity
9. aug 2010

@raa2 díkes dobre vedieť 😉

laxity
9. aug 2010

@blumka pozerám, že to je od 9 mesiacov

olifcek
9. aug 2010

@laxity i ja pisala, ze v tescu akcia na huggies, 11centov kus. Take mega balenie, 128ks

laxity
9. aug 2010

@olifcek viem viem 😵

laxity
9. aug 2010

@olifcek a dokedy je akcia nevieš?

olifcek
9. aug 2010

@laxity ta jak lekari vraveli, rychly metabolizmus, co je prima, len nech jej to ostane , chi

olifcek
9. aug 2010

@laxity do stredy?

blumka
9. aug 2010

@laxity odkedy sa ti natalka postavi a bude chciet chodit mozes dat...my sme to kupili na vianoce, to mala Terezka 10, 5 mesiaca a prvy den nevedela co s tym ma robit a druhy uz lietala po byte 😀 a hra sa s tym doteraz

olifcek
9. aug 2010

@laxity my kupujeme olivke na 1.narodeniny take odrazadlo. Super, lebo i chodit s nim moze. Kupime to, co ma blum, tusim je to tento lev, chi. Pred kupou si to u nej overim, chi

olifcek
9. aug 2010

oliv konecne zaspinkavala, ked sa vonku prehnali motorky prebudilo mi ju to, a teraz ju uz budi hrom, ktory je riadne silny...nemozem okno zatvorit, lebo je pricucnuta...existuju stople do/na usi pre miminka?

olifcek
9. aug 2010

som velmi unavena, az mi je malatne. Dufam, ze aspon hodku pospime...ze mi oliv nic nevystrasi. Njn, 2 posch.

zoska
9. aug 2010

@maculik ta kasa u nas funguje akokedy, niekedy vstavam v noci 4krat, niekedy 6krat, ale predtym to bolo aj 10, takze zlepsenie a mates pisala ze jej maly prespal po kasi az do 2.00, potom sice vymyslal, ale aspon prvy spanok potiahol a u Janky neviem ako...ale ona je uz dost vysilena

inak potesilo ma to, ze malej to nerobi problem s bruskom...pekne kaka sama 😉
pozri ja som si povedala tak ze za skusku nic nedam, uz som bola zufala...a je tu mierne zlesenie, tak aspon nieco 😉
kupila som Hami dobru noc s banan. prichutou, od 4. mesiaca, je to mliecna kasa, rozraba sa do vody a davam ju lyxzickou....zatial davam polovicnu davku, a mala to vcera vsetko zjedla a potom spustilsa rev , som rychlo musela kojit 😅

zoska
9. aug 2010

@olifcek vraj existuju tie stople...rozdavali ich na pohode pre rodicov, ktory tam boli s malickymi detmi 😅
musim sa popytat v lekarni...nam sa zidu, ked bude zasa v meste nejaka akcia revat, pripadne na Siilvestra 🙄

laxity
9. aug 2010

@zoska kaká už normálnu kaku?

zoska
9. aug 2010

@laxity no ona stale kaká rovnako, nezpieklo ju z kase, takze nevidim ziadny rozdiel 😉

exupery
9. aug 2010

@laxity mi sme na aukcii kupii taketo tri balenia za 29eurspolu....oplati sa skor na postovnom...

laxity
9. aug 2010

@exupery ďakujem 😉

laxity
9. aug 2010

@exupery ale potom je asi poštovné viac, kedže je to ťažšie 😕

laxity
9. aug 2010

@zoska ja som myslela, že keď už papá iné tak už je kaka normálna ako u dospelého 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre