• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
predpoved pocsia:
streda prevazne jasno 25-30stupnov
stvrtok jasno 26-31 stupnov
9. aug 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity myslimze som platila 2,5eura...ale stale sa oplatilo
9. aug 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity @blumka @raa2 jaaaj, linky na Next ani nedavajte, predvcerom som poslala objednavku za 300 EUR a dnes som o dalsich 40 doplnala. Ale to maju obaja drobci takmer komplet obklecko na jesen, zimu aj jar.
9. aug 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zohnala som pohankove chrumky pre deticky, malej chutili, mali v obycajnej Reme.
9. aug 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity kaka je konzistenciou ako nutela :wink:
9. aug 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja vlastne uz mozem olivke zaviest okrem obedu zeleninoveho aj desiatu pvocnu, ze?
9. aug 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jj myslim ze ano..uz ste profici v obedoch :D
9. aug 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka takze mam davat desiatu ovocie a obed nadalej zeleninku s maskom alebo zltkom, jo?
9. aug 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek vsetko tak ako doteraz len pridaj ovocie doobeda alebo poobede..
9. aug 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babusky. Dneska sme nerevali v kociku :sunglasses: Po poradni som mu dala na lavicke pocuckat a ked zadriemkal, sup ho do kocika :slight_smile: Spinkali sme hodku 15min., takze super. A nase miery su 70cm a 7210g :dizzy_face: Vsetko v poriadku, o 2 tyzdne mozeme zacat s mrkvickou. Pockam ale 3, kym nebude mat ozaj 6 mesiacov :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ze zacat s 1 lyzickou a postupne po jednej pridavat. Tu ste tusim tak nerobili, ci ano? :confused: Asi to dodrzim, ved je pravda, ze cely ten krehucky traviaci system si musi len pomalinky zvykat. A som zvedava, ako ten moc zachytim. Esteze mam chlapceka, lebo pri dievcatku by som to asi ani za ten mesiac nestihla :sweat_smile:

Fotocky ste popridavali krasne. Ta kuchynka je nadherna. A teda aj mastna poriadne tu na SVK :zipper_mouth: A tie odrazadla, to az ked uz vedia ako tak chodit, ak to dobre chapem. Mne furt ktosi o pavukovi vravi a ja furt dookola, ze nie :angry: Az ma to prestava bavit vysvetlovat :grinning: Ale neva, povedala som, ze ak by to ktosi doniesol, v tom momente pisem inzerat :grinning: Toto odrazadlo sa moze aj vonku pouzivat? Myslim ako tie take trojkolky, co sa da na nich sediet a aj ich tlacit. Viete ktore.

No a co dodatk k chlapom :slight_smile: Treba im obcas, z casu na cas, podla mna dopriat trosku relaxu s kamaratmi, ved si potrebuju aj oddychnut, kedze poniektori sa zapajaju do vsetkeho doma a okrem toho pracuju. Ale zasa odtial-potial si myslim, nie ze po celych nociach a na mol atd., to je privela mozno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Najidealnejsie je, ked je chlap v rodinke stastny a taketo akcie len prilezitostne podnikne :slight_smile: Ja sa nemozem stazovat, len obcas sa dakam mm vyberie a pekne sa dohodneme. Som stastna, ze je najradsej tu pri nas :dizzy_face:
9. aug 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz mam knihu Bystre dojcaaaaaa...vo stvrtok som kupila a dnes je tuuuuuuuuu
9. aug 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha to odrazadlo mozes pouzivat ked sa ti davidko zacne stavat a bude chciet chodit napr.okolo nabytku..a na vonku by som ho velmi nepouzivala, lebo to je obyc. plast a asi by bolo po mesiaci po nom...my ho mame doma ako vozidlo :grinning:
no ked sa bavime o tych chlapoch...mm mi dnes hovori mam skvely napad...a ja mu rovno vravim, ne, neuspim obe deti :grinning: a on, ze ako viem co chcel...no tak uz len ten ton ktorym mi to oznamoval aky ma skvely napad.. :grinning: ze by chcel ist s kamaratom na pivko, no ved nech ide, raz za 1oo rokov, ne? takze juli je v postielke, Terezka sa umyva, tak som zvedava ked budem pri nej lezat a juli sa zobudi ze co urobim...asi budem medzi nimi behat :sweat_smile:
9. aug 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha kazda z nas zacala po kuskoch, bo dietatka to ani inak nechceli, myslim.... :wink:
a super miery....citam, ze uz pomalsie priberate vsetci, cize super :dizzy_face:
9. aug 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tak sup sup citat...ja citam nejstastnejsi batole v okoli a teda odporucam ju snad este viac ako nejstastnejsi miminko....super napady ako si poradit so vzdorom..nieco som uz praktizovala na terezke a wau :fearful: :wink:
9. aug 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka takze si mm pustila? :grinning:

noooo, uz aj idem ciiitat, nech stihaaam, kym batolatom bude, bo paq tu citat budem....vzdor kedy pride prvy? pujcis mi paq tu knizku? abo saq...snad zozeniem :wink:
9. aug 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka kokos, fajna knihaaaaaaaaaaaaaaaaa
9. aug 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@exupery tak to sa oplatilo určite :slight_smile: a pozerala som album Nelka riadne vlasy :grinning: super krásna :slight_smile:
9. aug 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka riadny nákup ty kokso...to som ja zaplatila minulý týždeň za Natálkine veci čo potrebovala, tam nebolo ani jedno oblečko :confused:
9. aug 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heloooou

my doma :slight_smile: sami ocko odskočil do prace škoda :rolling_eyes:

inač sa snaží aby nechodil po nociach kade tade raz sa mu to vymkne a už ho niet ale už som si zvykla jaj

9. aug 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prišla som vám zaželať dobrú noc a pekné sníčky :dizzy_face: :slight_smile:

@garonka , ked ti poviem, že mm mesiac po Lenkinom pôrode išiel z kolegom z poobednej na pivo /ale skôr na pivá/ a prišiel domov z rozbitou hlavou a celý dobitý - nejak si neporozumeli s neprispôsobivými občanmi a potom miesto toho, že on mal mne pomáhať, tak stonal a nedbal by, aby som ho ja obskakovala ... no veľké prd, keď bol hrdina v krčme, tak .... . , no idem už hajať, lebo naše noci - nič moc :unamused:
9. aug 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek pustila ale hned som ho aj volala naspat, terezka hysaci, zobudila mi juli..takze teraz on uspava juli a ja rieism malu hysterku :confounded:
9. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ah jaj snaď budete mať dobru noc ako bola predchadzajuca
9. aug 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek My sme od zacitaku takto pomalsie priberali. Taku spodnu hranicu, ale stacilo vzdy :slight_smile: Vraj babatka s vacsou porodnou vahou priberaju casto pomalsie, nechavaju sa dobehnut :sweat_smile: Od narodenia mame +17cm a 2990g :wink:

@blumka Aha, dikes, takze toto je take na doma, chnapem uz :slight_smile:

A ta kniha Bystre dieta Kojenec sa paci aj mne, no uz som nasla par veci, co som oci prevratila len :sweat_smile: Napriklad, ze pri prvych prikroch postupne odstavovat babatko. Alebo tam davaju "nasilu" sadat babatka a obkladaju vankusmi :sweat_smile: Ale inak su tam fajn poznatky aj tipy :slight_smile: To batola, to mi staci po tejto precitat, ze @blumka? Nie je to hned od 4. mesiaca, kde ta prva koncila, ci jo?
9. aug 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha fú a Naty +4140g a +18cm :grinning:
9. aug 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my cca 3360g a 22cm :wink:
9. aug 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my cca 3600 a 16cm :slight_smile:
9. aug 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ne to batola je az pre deti od rocka vyssie...je to cele o komunikacii s dietatkom ako ho vnimat a ako mu pomoct prejst cez hysaky...

my sme od narodenia pribrali 5kg a narastli + 25 cm (asi aj viac, to bolo pred mesiacom :grinning: :sweat_smile: )
9. aug 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kojene detičky priberaju menej ako tie na umelom mliečku nie?
9. aug 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok