Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
9. aug 2010

predpoved pocsia:
streda prevazne jasno 25-30stupnov
stvrtok jasno 26-31 stupnov

exupery
9. aug 2010

@laxity myslimze som platila 2,5eura...ale stale sa oplatilo

maminnka
9. aug 2010

@laxity @blumka @raa2 jaaaj, linky na Next ani nedavajte, predvcerom som poslala objednavku za 300 EUR a dnes som o dalsich 40 doplnala. Ale to maju obaja drobci takmer komplet obklecko na jesen, zimu aj jar.

maminnka
9. aug 2010

zohnala som pohankove chrumky pre deticky, malej chutili, mali v obycajnej Reme.

olifcek
9. aug 2010

@laxity kaka je konzistenciou ako nutela 😉

olifcek
9. aug 2010

@blumka ja vlastne uz mozem olivke zaviest okrem obedu zeleninoveho aj desiatu pvocnu, ze?

blumka
9. aug 2010

@olifcek jj myslim ze ano..uz ste profici v obedoch :D

olifcek
9. aug 2010

@blumka takze mam davat desiatu ovocie a obed nadalej zeleninku s maskom alebo zltkom, jo?

blumka
9. aug 2010

@olifcek vsetko tak ako doteraz len pridaj ovocie doobeda alebo poobede..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
9. aug 2010

a uz mam knihu Bystre dojcaaaaaa...vo stvrtok som kupila a dnes je tuuuuuuuuu

blumka
9. aug 2010

@rivatha to odrazadlo mozes pouzivat ked sa ti davidko zacne stavat a bude chciet chodit napr.okolo nabytku..a na vonku by som ho velmi nepouzivala, lebo to je obyc. plast a asi by bolo po mesiaci po nom...my ho mame doma ako vozidlo 😀
no ked sa bavime o tych chlapoch...mm mi dnes hovori mam skvely napad...a ja mu rovno vravim, ne, neuspim obe deti 😀 a on, ze ako viem co chcel...no tak uz len ten ton ktorym mi to oznamoval aky ma skvely napad.. 😀 ze by chcel ist s kamaratom na pivko, no ved nech ide, raz za 1oo rokov, ne? takze juli je v postielke, Terezka sa umyva, tak som zvedava ked budem pri nej lezat a juli sa zobudi ze co urobim...asi budem medzi nimi behat 😅

olifcek
9. aug 2010

@rivatha kazda z nas zacala po kuskoch, bo dietatka to ani inak nechceli, myslim.... 😉
a super miery....citam, ze uz pomalsie priberate vsetci, cize super 😵

blumka
9. aug 2010

@olifcek tak sup sup citat...ja citam nejstastnejsi batole v okoli a teda odporucam ju snad este viac ako nejstastnejsi miminko....super napady ako si poradit so vzdorom..nieco som uz praktizovala na terezke a wau 😨 😉

olifcek
9. aug 2010

@blumka takze si mm pustila? 😀

noooo, uz aj idem ciiitat, nech stihaaam, kym batolatom bude, bo paq tu citat budem....vzdor kedy pride prvy? pujcis mi paq tu knizku? abo saq...snad zozeniem 😉

olifcek
9. aug 2010

@blumka kokos, fajna knihaaaaaaaaaaaaaaaaa

laxity
9. aug 2010

@exupery tak to sa oplatilo určite 🙂 a pozerala som album Nelka riadne vlasy 😀 super krásna 🙂

laxity
9. aug 2010

@maminnka riadny nákup ty kokso...to som ja zaplatila minulý týždeň za Natálkine veci čo potrebovala, tam nebolo ani jedno oblečko 😕

garonka
9. aug 2010

heloooou

my doma 🙂 sami ocko odskočil do prace škoda 🙄

inač sa snaží aby nechodil po nociach kade tade raz sa mu to vymkne a už ho niet ale už som si zvykla jaj

andrea2603
9. aug 2010

prišla som vám zaželať dobrú noc a pekné sníčky 😵 🙂

@garonka , ked ti poviem, že mm mesiac po Lenkinom pôrode išiel z kolegom z poobednej na pivo /ale skôr na pivá/ a prišiel domov z rozbitou hlavou a celý dobitý - nejak si neporozumeli s neprispôsobivými občanmi a potom miesto toho, že on mal mne pomáhať, tak stonal a nedbal by, aby som ho ja obskakovala ... no veľké prd, keď bol hrdina v krčme, tak .... . , no idem už hajať, lebo naše noci - nič moc 😒

blumka
9. aug 2010

@olifcek pustila ale hned som ho aj volala naspat, terezka hysaci, zobudila mi juli..takze teraz on uspava juli a ja rieism malu hysterku 😖

garonka
9. aug 2010

@blumka ah jaj snaď budete mať dobru noc ako bola predchadzajuca

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
9. aug 2010

@rivatha fú a Naty +4140g a +18cm 😀

olifcek
9. aug 2010

my cca 3360g a 22cm 😉

garonka
9. aug 2010

a my cca 3600 a 16cm 🙂

blumka
9. aug 2010

@rivatha ne to batola je az pre deti od rocka vyssie...je to cele o komunikacii s dietatkom ako ho vnimat a ako mu pomoct prejst cez hysaky...

my sme od narodenia pribrali 5kg a narastli + 25 cm (asi aj viac, to bolo pred mesiacom 😀 😅 )

olifcek
9. aug 2010

@blumka 😅

garonka
9. aug 2010

@blumka 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
9. aug 2010

no kojene detičky priberaju menej ako tie na umelom mliečku nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre