• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@raa2 Dali mi taky sacocek specialny na tento ucel. On sa "pripne" na pipika. Malo by to drzat, no aj tak je to celkom ceremonia :grinning: Na nocnik sa mi zda skoro, az ked bude sam sedkat, teraz by tomu aj tak nerozumel este :wink: Ale chapem, ako to myslis, kvoli zadrzaniu. No ved ja uz si tu svatenu vodu nejako odchytim :grinning:

A dobre ranko. My sme v noci nebuntosili, no akosi sa mrvil a mrnkal zo spanku, raz som sa ani postarat o neho nevladala, chvilku ho mm tisil. Ale potom neviem, uz som len prsa striedala :grinning: Pohrame sa a hadam este trosku zaspinkame :slight_smile:
10. aug 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile:

@olifcek tak ja mám Naty vysoko asi, lebo ona nedočiahne na prsník určite...musím si to vyskúšať na viac spôsobov, ako mi to vyhovuje najviac :slight_smile:

my noc nič moc dvakrát hore, to u nás nezvyk a od 6.00 hore :confused:
10. aug 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už spinká :dizzy_face:
10. aug 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja mam oliv tiez vyssie, ale ked chce papat, uvolnim pas, aby padla nizsie a aj ramena x:o) ked nepapa, mam ju tak, ze jej dam pusu na hlavku
10. aug 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babenky, tak mi uz sme spat. Skusim Vas aspon prelistovat, vsetko cicat nestiham.
@olifcek My pouzivame tesco tie zelene uz od zaciatku a sme velmi spokojny. Este sme s nimi nemali ziadny problem.
10. aug 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek hej hej mám ju tak, že jej dám pusku na hlavičku :slight_smile: , tak ja som v tom ešte neni taká zabehnutá :grinning:
10. aug 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat to patrilo asi @garonka ona chce vyskúšať Tesco :slight_smile:
10. aug 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 Natálke prajem všetko najlepšie k pol roku :dizzy_face:
10. aug 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 vsetko naj k polrocku
10. aug 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity nie nie, pre olif, ona tu davala otazocku ake pouzivame, ze chce predat pampers, len ja som tu nebola, tak odpovedam az teraz
10. aug 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity @svetlankat Ďakujeme :slight_smile:
dobré ránko :slight_smile: po dlhom večernom uspávaní, Natálka spinkala do 7,30h bez zobudenia :slight_smile: Večer sme sa už s mm striedali, zaspinkala asi o 20,45h. Tak ako blumka písala, bola som úplne vyčerpaná a nevládala som už uspávať ju. MM ju uspával večer 1x, on by aj častejšie, ale malá sa pri ňom len smeje...
10. aug 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vam dam nase miery kolko sme pribrali a narastli az v piatok. Ideme na poradnu. Vo stvrtok ideme k ortopedicke na kontrolu. Dufam, ze uz jadierka budu osifikovane
10. aug 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 aspon trosku si sa vyspnikala
10. aug 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat trošku lepšie, ale aj tak som bola hore 100x za noc...ja neviem čo to znamená
10. aug 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha moc odchytit je najlepsie asi ako my sme urobili...nalepit sacok, pochodit kusok po byte s babom v naruci a ono sa o chvilku pocikaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
@svetlankat no ahooooooooooooooooooj, pis pis pis, zazitky, foto daaaaj

@jaja32 vseeetko naj veeelkej slecinkeee

@svetlankat jadierka uz budu na sto percent ok x;o)))
10. aug 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme @olifcek aha nová prifolovka :slight_smile: super
10. aug 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 dakiii :dizzy_face:
10. aug 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ahaaaaaa :grinning:
10. aug 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosím vás, svokra mi robí výživu z broskýň pre Naty...má tam dať aj cukor? Či radšej nie? ďakujem
10. aug 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity eeeeeeeeee, cukor eeeeeeee
10. aug 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek myslela som dííííík :wink:
10. aug 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity mozem este poprosit o jeden naaaakup, az pojdes do ba?
10. aug 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek samozrejme čo potrebuješ?
10. aug 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity bodynka s dlhym i kratkym, staci ak by boli hoc i dvoj ci trojpack, abo i jednotlivo, ale takeee, co sa rozopinaju zhora az dolu, ze netreba cez hlaaavku tahaaat....v HaM maju kraaasne, vieeeeeem, len v ke nemali momentalne velkost aku sme potrebovaliiiiii, a jasne, bez zlavy to tu maaame, zatial...

cize tak po 2ks staciiii,velkost kratky rukavik 62, dlhy kludne 62/68, alebo 2x62 a 2x68,
10. aug 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ok pozriem viem čo myslíš...prípadne ti budem volať :slight_smile:
10. aug 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dakiiiiiiiiiiii, si poklad!
10. aug 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile:

dnes sme boli 3x hore prvykrat sme spali zle, neustale sa Tobimu niečo zle snívalo, asi trauma zo včerajšej navštevy u svokry :unamused:

teraz susedia vrtaju ah jaj a nem von isť čakam na kuriera :confused:

krasne vonku je horucooo bude :dizzy_face:
10. aug 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka 28 v tieni ma byt, pfuj

dnes musim do mesta, idem do DM nakupit par ovocnych vyziviek aaaaaaaaa ovociiiiiicko pre Olivku i zeleninku

inak...zemiak, tekvica a zltko, dost horke to je....bleeee, ale Oliv to chuti, chi
10. aug 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jej ty jaka supiš mamina a ja že kto tu novy :sweat_smile: :sweat_smile: krasna profilovka

tfuj tfuj ja sa schovam neviem kde, potom chceme k mojej mamine na slivkove guľky mňam a Tobi sa tam zregeneruje

spali sme nejako čudne, z chrbatika na bok tak na bruško tak zas na chrbatik a pekne sa krutil po posteli ako vrtuľa :sweat_smile:
10. aug 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tak vela uspechu, daj potom vediet ako si dopadla s ceremoniou :wink:
dobre rano, my sme mali tiez dobru noc, iba o 5 som davala papat a do 8 sme spali. ku podivu aj vecer dobre zaspal, uz o 8 spinkal...
10. aug 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok