Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

kika58
10. aug 2010

@olifcek
@raa2 no spinka ukazkovo to je pravda aj ked viem, ze sa to raz dva moze zmenit.... no a mliecko musi byt to je jasne a tiez sa pri tom tvari, ze ved ona este nic nejedla 😀
ale som rada, ze jej ta zeleninka chuti len dnes si zo 3 x pritom kychla, tak som vsetko hned prala aby flaky neboli 😅
ale aj keby boli nevadi ma oblecenia habakuk , ale zajtra jej obleciem k papaniu nieco starsie, ked sa bude chciet cela zabrindat 😀

olifcek
10. aug 2010

@andrea2603 no, budes ju kojit az kym do skoly nepojde 😀

skusila si vyzivku alnature z dm? toto oliv zboznuje, ale teraz uz varime x;O)

kika58
10. aug 2010

@andrea2603 dakujeme ,ale prve 3 mesiace boli morda 😕

olifcek
10. aug 2010
olifcek
10. aug 2010

mne oliv este ani jednu noc neprespala celu...mali sme par takych, ze sa len 2x zobudila, ale to bolo davno....chjo...a uz mam poslednych par dni pocit, ze som malatna...hlava mi ide tiez prasknut...asi uz taha vitaminky abo co a viac nez inokedy....

raa2
10. aug 2010

@kika58 joj to my tiez sme niekedy spinavi az za usami a dokonca aj ja mam tricko spinave, na to som si uz zvykla 🙂
@andrea2603 a keby si ju skusila nechat trosku vyhladnut? ja ked som zacinala s prikrmami tak som ti prosim ta pekne taku ceremoniu robila ze az, spievala som, pomaly tancovala a neviem co, a tiez plakal a mrncanie mu ostalo dodones..a ked pomaly davam tak mrnci, ked rychlo davam, tak mi tam ruky pcha a tak, no je to zabava 🙂
ideme dnes na vychadzku do bratislavy, som uz dva tyzdne v meste nebola 🙂

kika58
10. aug 2010

@raa2 no zacali sme asi pred 3 tyzdnami, takze este budem davat tyzden zeleninku a potom skusime ovocie, inak ja som nedavala uplne kazdy den, vlastne mame odskusane zatial len mrkvu,zemiak a cukinku, no a dr. mi kazal este aby som skusila dat trosku krpicovej kase kvoly lepku, ze ten sa podla noveho ma zavadzat medzi 4-7 mesiacom 😕 tak to neviem ci jej dam alebo nie, ozaj vy ste uz niektora zavadzali aj lepok?

andrea2603
10. aug 2010

@olifcek ja som zbehla len tu pri nás do lekárne a Hami som kúpila, keď pôjdem do mesta zbehnem aj do DM, díky.

olifcek
10. aug 2010

@andrea2603 hami olivke tiez slo, ale zdaleka nie tak ako tie alnatura x;O)

andrea2603
10. aug 2010

a už aj tak som skúsila, že počas kojenia, šup jej za lyžicu, ale aj to som bola ja celá od mrkvy 😅 ,

olifcek
10. aug 2010

@kika58 ja dam lepok asi v sobotu, a to tak, ze pridam bezvajecne cestoviny do jedla...

@blumka a ako casto ma potom papat aj lepok?

my sme papali asi 17dni ovocie len, paq asi dva, ci tri? tyzdne zeleninku len a paq uz i s maskom a po tyzdni sme pridali zltok x;o))

raa2
10. aug 2010

@kika58 mne tiez doktorka kazala dat krupicu a ja davam z casu na cas za lyzicku malu, a ked uz davas 3 tyzdne tak daj uz aj ten zltok..a potom ked ti prejde mesiac tak daj aj masko..mozes dat najprv iba polovicku..

olifcek
10. aug 2010

mne oliv najnovsie zacala kecat pri jedeni, takze som vzdy ofrkana x;oD uz by aj lyzicu chcela a sama papat nou x;oD

kika58
10. aug 2010

@olifcek a nejake vitaminy uzivas? ozaj mne vlasy co padali vo velkom nastastie prestali a uz aj 1x mrcha prisla 😕 to aby sme zacali rozmyslat nad druhym babom asi 😀

olifcek
10. aug 2010

@raa2 kazdy pediater inak radi x;oD horor s nimi

ja sa vzdy @blumka pytam, abo este pripadne maminiek, co uz maju baby x;o)

kika58
10. aug 2010

@olifcek 😀 😀 😀 no ved aj my tak papame ja mam jednu lyzicu v ruke a Ivi s druhou sachuje okolo 😀 no a ked rozprava a vsetko jej s pusinky vyteka 😀 😀 😀 to je nadhera 😅

olifcek
10. aug 2010

@kika58 jj papam vitaminy odkedy som tehu bola, a i po porode....centrum materna...ale i napriek tomu uz par dni nevladzem....rano vstavam unavena, na obed ma uz hlava od unavy boli, a i ked si s oliv lahnem, nepomoze to x;o(( oliv casto cucka, a urcite uz stiahne viac ako kedysi...mm mi dokonca pred asi troma dnami povedal, ze zle vyzeram, nech idem haji...no ja som i sla s oliv si okolo 20.00 lahnut, no ona zaspala az o polnoci...

olifcek
10. aug 2010

@kika58 vytekanie je najmenej, Oliv tym, ako keca, to prska pred seba x;ODDDDD vidis? mam Olivke dat druhu lyzicku do rucky? zeby?

olifcek
10. aug 2010

inak, vcera uz nechcela papi, neviem, xo mi napadlo, dala som jej triekackou a zjedla vsetucko, hehe

kika58
10. aug 2010

@raa2 dakujem za radu, viem ze ste to tu uz rozoberali ale nie vzdy sa mi da vsetko precitat a v tom mnozstve popisanych stran to len tazko najdem 😕

cukruska1920
10. aug 2010

Ahojte dievcence...mam na vas otazocku a kedze neviem kto by mi mohol dat lepsie odpovede tak sa obraciam na vas... moj maly sa malo hybe, kope minimalne skoro vobec skor sa len tak guci aj to nie stale...je to podla vas normalne alebo sa mam znepokojovat 😨

olifcek
10. aug 2010

@cukruska1920 no, uz si v 28tt, uz ma malo miesta x;o) teda menej x;o) nevadi, ze nekope moc, hlavne, aby sa hyyybal x;o)

inak, nebola i @zusika tehulkou uz?

kika58
10. aug 2010

@olifcek jasne 😀 😀 😀 druha lyzicka to poriesi, ja krmim zo zelenou a ona si vybrala cervenu 😀

cukruska1920
10. aug 2010

@olifcek ale skoro cely den necitim...len na vecer trochu...moje nervy.... hej bola... len sa uz dlhsie neukazala

olifcek
10. aug 2010

@cukruska1920 ked si das studeny pomarancovy dzus, nerozhybe to babo? a nemusi sa pohnut cez den, staci, ze sa pohne za 20 hodin aspon parkrat,,,babatko Ti vela spinka tusim az 20hodin moze prespat x;O)

olifcek
10. aug 2010

@kika58 mas tie od mam? ja krmim takou sletlomodrou a este mame tri, tak jej dam jednu x;o) ani neviem akej farby su tie zvysne, tusim ale, ze zelena, zlta aaaaa...tmavozelena, ci tmavomodra?

olifcek
10. aug 2010

@cukruska1920 ale ak mas pochybnosti, chod ku lekarovi, musi Ta kuknut x;o)

cukruska1920
10. aug 2010

@olifcek vecer sa hybe a myslim ze aj v noci lebo uz parkrat sa mi stalo ze som bola v noci na wc a hybalo sa...mozno to bude nocny vtacik...

olifcek
10. aug 2010

@cukruska1920 to je uuuplne ok, tusim sme to tu viacere tak mali ;o))

no pokus cislo dva o spanok s oliv...

zoska
10. aug 2010

@kika58 krása, nech vám to tak vydrží stále 🙂 šikulku máš doma, nechcelo sa jej na svet a teraz ti o pekne opláca 😉

@andrea2603 jj ja viem ze to rychlo uteká, ved prave...keby som bol vyspat oddychnut tk mam cez den na nu viac energie mozem sa jej pekne venovat, salit sa s nou a tkto sa mi kolkokrat nechce nic ☹

@rivatha @olifcek dik za odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre