Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

kika58
10. aug 2010

@olifcek ja mam tie od 4 babynova a este jednu od hipp ked ideme papat dam vzdy Ivke vybrat ktoru chce tu jej necham a ja s inou krmim 😅 ale ta cervena sa jej najviac lubi 😀

cukruska1920
10. aug 2010

@olifcek dakujem... snad to je ok 😉

laxity
10. aug 2010

@cukruska1920 presne ako píše @olifcek bábo veľa spinká, len si aspoň raz za deň nájdi chvíľku, lahni si a sleduj či sa hýbe...hlavne nestresuj 😉

@kika58 nádhera so spaním, Ivanka je teda riadna spachtoška a to som si myslela, že Nataly je ale mýlila som sa 😀 a cez deň ti spinká? Alebo sa jej musíš celý deň venovať? 😕

kika58
10. aug 2010

@zoska dufam, ze to neprechvalim ale uz to takto funguje asi 2 tyzdne, tak snad.... no sikulka je ale ako naco, neche sa jej pretacat, ona nema rada polohu na brusku, tak sa jej do nej ani nechce, skor sa mi berie na sedkanie, drzi hlavicku stale hore a posiluje brusko pri tom 😅

cukruska1920
10. aug 2010

@laxity nezmar jeden... si robi srandu zo mna... to usi byt pohodak jak hrom... nechcem stresovat...kym sa hybe aj ked nie stale len malo tak hadam aj to je ok

svetlankat
10. aug 2010

Caute babenky, ale ste toho dnes zase dost popisali, my sme boli v meste a povysavali a poutierali ten prach, to je neuveritelne ako rychlo sa prasi.
@olifcek foto nemame, nebrali sme fotak, bolo fajn, mimo civilizacie si clovek vzdy oddychne.

Uz sa tesim ako cez vikend zacneme prikrmy, tak sa uz budeme moct zapojit do konverzacie aj my. heh

zoska
10. aug 2010

@cukruska1920
no cawes 😀
neboj, to je o.k., moja mala s od zaciatku menej hybal...prkrt mala diskoteku, a to vacsinou vece ked som si sla lahnut alebo v noci, cez den malokedy kopkala...a ked uz tak uz sa bude skor len tak premiestnovat, ze vypuci chrbatik alebo ritusu, uz je malo miesta na kopkanie 😉
ak by si mala pocit ze sa ti za den ani raz nepohlo tak chod k dr. , ale prilis sa nesleduj, lebo sa zblaznis...
ja som tiez obcas mala strach ze sa dlho nehybe, stuchala som do nej a potom ma tak kopla do rebra, ze som hviezdicky videla 😀 asi sa nastvala, ze ju budim

kika58
10. aug 2010

@laxity mi tu kon blbne,stale chybu vyhadzuje, no mala haja cez den ako kedy, tak 3 x pol hodinku niekedy kusok dlhsie , inak chcem kupit tuto stolicku co poviete na nu?
http://www.tomsta.sk/product/arti-cesar-2-kengu...

cukruska1920
10. aug 2010

@zoska moj tiez tak... kolkokrat mam na bruchu taku spicatu gucu ze az 😀 jeemine nech uz porodim lebo scvoknem

svetlankat
10. aug 2010

@cukruska1920 u nas to fungovalo presne ako u @zoska. velakrat som stresovala ale uplne zbytočne.

cukruska1920
10. aug 2010

inak uz mame objedany kocik...koncom augusta ideme pon sa tesim...tu je http://www.ppluxbazar.sk/pplux/A 002.jpg

svetlankat
10. aug 2010

@kika58 vyzera to ako male kreslo, mne sa lubi

svetlankat
10. aug 2010

@cukruska1920 mne ten link nechce ukazat, aky je to kocik? som zvedava?

zoska
10. aug 2010

@kika58 aj nasa drzi hlavu hore, mm sa smeje ze trenuje ako sankarka 🙂
a na brusku sa zase nasej paci az prilis, zo zaciatku ani za svet, ale teraz inak ako na bruchu ani nieje a snazi sa plazit, uz sa stavia na styri a prebalit a obliect ju je umenie, furt sa vykruca na to brucho

ale nozicky si nepapa , az vcera si natiahla ponozku k puse...

cukruska1920
10. aug 2010

wrrr...co je s tym...skusim takto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8132506

zoska
10. aug 2010

@cukruska1920 nejde to otvorit, napis znacku pozriem na googli

kika58
10. aug 2010

@zoska no nasa nozky natahuje uz dlho len sa nechce pretacat, denne ju s tym mordujem co to da ale nechce sa jej huncutke jednej 😕 ale ked ju pretacam akoze na bok tak ona sa rovno dviha hore, ale vsak ma este stale aj cas na to ved to nemusi ist presne pdla knizky vsetko 😅 inak aj ja som si objednala tie dve knizky co ste tu opisovali, to rozumne dieta dojca aj batola teraz uz le ncakam kedy to pride 😔

zoska
10. aug 2010

@cukruska1920 vyzera dobre 😉 , aj si ho uz videla nazivo, ci s dobre ovlda atd?

cukruska1920
10. aug 2010

@zoska ten posledny link co som hodila ide

cukruska1920
10. aug 2010

@zoska no jasne... to neni z bazaru to som len taky link nasla... videla som ho asi hodinu nam ho predstavovali..vsetky casti, prislusenstvo atd...este aj fusak je k tomu zadara

zoska
10. aug 2010

@kika58 vobec si nerob starosti, ze sa nepretaca, neboj ona raz zacne a potom ju nezastavis 😀
aj alex pisal ze Jakubko si nozicky papa a pretacat sa mu nechce...kazde babtko je iné 😉

kika58
10. aug 2010

@svetlankat no chcema take aj so stolikom ked bude vediet sedkat sama aby si mohla odbiehat od jedenia a nemuseli sme ju stale vykladat hore do stolicky ale chcem ruzovu kupit, este mozn ochvilku pockam a rozmyslim si to ci nenajdem aj nieco vhodnejsie ale tato sa nam pozdava v elku

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kika58
10. aug 2010

@zoska dakujem za povzbudenie esteze nas pediater neni taky knizkovy typ a nerobi z toho ziadnu vedu
inak ja som menila pediatricku, lebo bola prilis uzkostliva, nas nahanala kade take po dr. a zbytocne tak sme ju vymenii 😀

zoska
10. aug 2010

@cukruska1920 tak potom super, ja som len nevedela, ze ked si napisala ze si ho objednla, ze ci si ho predtym videla... ten co mame my nam tiez vsetko poukazovali a vsetko bolo super, len casom sa nam vykyvala konstrukcia trochu, lebo sme ho kvoli schodom ku vytahu (na medziposchodi) rozkladali, ale asi sme mali len smolu, lebo inym sa konstrukcia nerozkyvala a manipulovali s nim viacej ako my....
ale mam kmosku, co ma Jané a tiez hovorí ze nie je 100% spokojna

ale kedze mas aj fusak k nemu, tak je to super cena a dobre je ze ma velku vanicku... tak nech pekne sluzi 😉

cukruska1920
10. aug 2010

@zoska pockaj hodim ti link kde je aj opis a precitaj si... podla mna je super

kika58
10. aug 2010

no Ivik sa mi jeduje idem sa venovat ideme von na spacirku a tatika skontrolovat 😅 😅 😅 pekny den zatial papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre