Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
10. aug 2010

@cukruska1920 na obrazku vyzera dobre.
@kika58 my mame podobnu ale omnoho starsi typ, synovec ju pouzival aj ked uz bol trojrocny, na kreslenie malovanie a tak

laxity
10. aug 2010

@kika58 stolička sa mi moc páči...praktická 😉

@cukruska1920 kočík vyzerá super...ten modrý?

cukruska1920
10. aug 2010

@laxity hej ..ten chcela som najprv nejaku neutralnu farbu ale ked som ho zbadala nazivo tak som neodolala... aj ta cena je dobra

zoska
10. aug 2010

@cukruska1920 no dobrý je ...sportova cast az do lahu, vanicka 82cm, super 😉
vyzera veeelmi dobre 😉

cukruska1920
10. aug 2010

@zoska hej..hlavne to sa mi paci ze sportova cast je taka velka..ze to dieta tam moze v pohode spinkat...niektora sportaky sa mi zdaju strasne malinke... a je tam este aj predlzovacia cast

laxity
10. aug 2010

@cukruska1920 super si vybrala 😉

cukruska1920
10. aug 2010

@laxity dakujeeeem...este aby bolo co do neho

laxity
10. aug 2010

@cukruska1920 toho sa neboj...ešte užívaj bruško a čo chvíľa Šimonko je v ňom 🙂

blumka
10. aug 2010

jaj baby, vam platia za to pisanie? 😀
@cukruska1920 ahoj 😉
my sme boli trosku vonku, ale Juli rycala v kociari tak som ju musela vziat na ruky...no uz hlbokemu asi odzvvonilo 😀 a mali sme premieru v stolicke

cukruska1920
10. aug 2010

@laxity Simonko nie Šimonko 😉

cukruska1920
10. aug 2010

@blumka ahoooj...boze ale vam tie babatka rastu

svetlankat
10. aug 2010

@blumka maly smejo, podla tej foto sa ti ani neda verit ze ricala ako pises 🙂

blumka
10. aug 2010

@cukruska1920 mne to pri terezke slo strasne pomaly ale pri juli mi to leti ze ani nestiham registrovat...pol rok za nami..

laxity
10. aug 2010

@cukruska1920 a vieš že som mala prvé Simonko ale prepísala som to....ale raz som to napísala správne si spomínam....prepááááááááááč ☹

blumka
10. aug 2010

@svetlankat 😀 😀 ona ma taky svojsky rykot 😀 😀 tak naozaj place len ked ju nieco boli alebo sa zlakne...ale ked nieco sa jej nepaci tak ryci...aj dnes u lekarky rycala lebo ju otacala hore dole a jej sa to nepacilo.. 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cukruska1920
10. aug 2010

@laxity v pohode 😉

oki dievcata... idem od vas...dakujem za radu.. rada sa k vam vraciam ...ved som bola jedna z vas... po poradni vas budem informovat co nove... zatial sa majte a drzte palce

svetlankat
10. aug 2010

@blumka 😀 😀

blumka
10. aug 2010

@rivatha ja tak chodim s juli...bud vo vajicku alebo v becu...to bolo dnes na skusku ze ci naaahodou..ale figu 😀
vajicko nevadi, to je dobra poloha, lepsie ako v sportiaku ked este nevie sediet 😉

zucana
10. aug 2010

cafte baby ja nestiham docitavat ale rychlo napisem lebo je tu uzasny net s takou veeelkou obrazovkou tak kym vika nepisti sme na ceste v zupanoch do spa za tatom....
sme v tatrach od pondelka vo stvrtok ideme do BA a v piatok do IT.
@olif sorac ale ked som s mm ani nemam cas zdvihat a musim sa venovat 😀 s maminou si si to dufam poriesila leo ja som jej zabudla povedat 😅 a ona je dost busy
inak je tu nadherne hotel uzasny fakt krasny a super poloh zo spa mame vyhlad na Strbske pleso potom pofotim 😵
doobeda sme pochodili a teraz ideme do spa vika spapala pekne a teraz ideme hajusat dufam 😅
tak sa majte krasne a posiela,me tatransky cmuk

zucana
10. aug 2010

cafte baby ja nestiham docitavat ale rychlo napisem lebo je tu uzasny net s takou veeelkou obrazovkou tak kym vika nepisti sme na ceste v zupanoch do spa za tatom....
sme v tatrach od pondelka vo stvrtok ideme do BA a v piatok do IT.
@olif sorac ale ked som s mm ani nemam cas zdvihat a musim sa venovat 😀 s maminou si si to dufam poriesila leo ja som jej zabudla povedat 😅 a ona je dost busy
inak je tu nadherne hotel uzasny fakt krasny a super poloh zo spa mame vyhlad na Strbske pleso potom pofotim 😵
doobeda sme pochodili a teraz ideme do spa vika spapala pekne a teraz ideme hajusat dufam 😅
tak sa majte krasne a posiela,me tatransky cmuk

zucana
10. aug 2010

cafte baby ja nestiham docitavat ale rychlo napisem lebo je tu uzasny net s takou veeelkou obrazovkou tak kym vika nepisti sme na ceste v zupanoch do spa za tatom....
sme v tatrach od pondelka vo stvrtok ideme do BA a v piatok do IT.
@olif sorac ale ked som s mm ani nemam cas zdvihat a musim sa venovat 😀 s maminou si si to dufam poriesila leo ja som jej zabudla povedat 😅 a ona je dost busy
inak je tu nadherne hotel uzasny fakt krasny a super poloh zo spa mame vyhlad na Strbske pleso potom pofotim 😵
doobeda sme pochodili a teraz ideme do spa vika spapala pekne a teraz ideme hajusat dufam 😅
tak sa majte krasne a posiela,me tatransky cmuk

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
10. aug 2010

Natálka už spinká...asi pol hodinku, som zvedavá ako dlho jej to vydrží. Už bola nervózna, tak som ju okupkala, nakŕmila a uložila. Umelé stoličky na papanie čo ste pokúpili a čo aj @blumka dala foto sú úžasné. Najskôr som si myslela, že umelé, ale teraz, keď som dala malú do drevenej nič moc. Na krstiny Natálka dostala novú drevenú stoličku, ktorá sa dá zložiť aj na stolík. Nemá žiadne čalúnenie, alebo nejaký sedák ...nič. Je pekná, ale pre staršie detičky, naša sa v nej vykrúca. Dala som jej za chrbátik vankúšik, ale to nie je ono. Tak radšej kupujte umelé 🙂

olifcek
10. aug 2010

jaaaaaaj, bych Olivke kupila na zimuuuuu, len viem ja ci jej to uz kratke nebudeeee? aaaaaaaaaaaaaaa

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7201740&tab=1

garonka
10. aug 2010

@olifcek mne sa pači toto druhe aj si si to rezervovala? zlatunke je to 😵 😵 😵

garonka
10. aug 2010

hlasim uspech kašičky, zjedli sme všetko ešte aj havovi sa ušlo 😅

blumka
10. aug 2010

baby, dala som foto z vikendu do "varime pecieme" do tej druhej temy tam je vysvetlivka ze preco tam

andrea2603
10. aug 2010

ja sa tak teším 😵 😵 😵 , ponúkla som Liv tú mrkvovú výživu okolo 18.30 h/veď ked na obed nič nezjedla/ a ona ako vrabček ústa otvárala, ale tak náhodne sa mi do ruky dostala normálna lyžička, nie plastová a vždy tak si ju zacvakla ďasienkami - asi ju to chladilo alebo čo ... no to je jedno hlavne, že jedla 😵
@olifcek Liv má tú druhú, ale ešte musí do nej dorásť.

idem prečítať"varime pecieme" 😉

olifcek
10. aug 2010

@garonka eee, kupim az bude aktuaaalne....ale toto by som chcelaaaaa, ale nie za tolky peniaz, fnuk

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8828767&tab=5

olifcek
10. aug 2010

@andrea2603 veru, kraaaasne je toooo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre