• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@cukruska1920 na obrazku vyzera dobre.
@kika58 my mame podobnu ale omnoho starsi typ, synovec ju pouzival aj ked uz bol trojrocny, na kreslenie malovanie a tak
10. aug 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika58 stolička sa mi moc páči...praktická :wink:

@cukruska1920 kočík vyzerá super...ten modrý?
10. aug 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity hej ..ten chcela som najprv nejaku neutralnu farbu ale ked som ho zbadala nazivo tak som neodolala... aj ta cena je dobra
10. aug 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 no dobrý je ...sportova cast az do lahu, vanicka 82cm, super :wink:
vyzera veeelmi dobre :wink:
10. aug 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska hej..hlavne to sa mi paci ze sportova cast je taka velka..ze to dieta tam moze v pohode spinkat...niektora sportaky sa mi zdaju strasne malinke... a je tam este aj predlzovacia cast
10. aug 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 super si vybrala :wink:
10. aug 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dakujeeeem...este aby bolo co do neho
10. aug 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 toho sa neboj...ešte užívaj bruško a čo chvíľa Šimonko je v ňom :slight_smile:
10. aug 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby, vam platia za to pisanie? :grinning:
@cukruska1920 ahoj :wink:
my sme boli trosku vonku, ale Juli rycala v kociari tak som ju musela vziat na ruky...no uz hlbokemu asi odzvvonilo :grinning: a mali sme premieru v stolicke
@laxity Simonko nie Šimonko :wink:
@blumka ahoooj...boze ale vam tie babatka rastu
10. aug 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka maly smejo, podla tej foto sa ti ani neda verit ze ricala ako pises :slight_smile:
10. aug 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 mne to pri terezke slo strasne pomaly ale pri juli mi to leti ze ani nestiham registrovat...pol rok za nami..
@cukruska1920 a vieš že som mala prvé Simonko ale prepísala som to....ale raz som to napísala správne si spomínam....prepááááááááááč :frowning2:
@svetlankat :grinning: :grinning: ona ma taky svojsky rykot :grinning: :grinning: tak naozaj place len ked ju nieco boli alebo sa zlakne...ale ked nieco sa jej nepaci tak ryci...aj dnes u lekarky rycala lebo ju otacala hore dole a jej sa to nepacilo.. :grinning:
10. aug 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Aj my tak reveme, dnes idem vo vajku, lebo na sportak sa mi zda este maly, aspon 3 tyzdne pockam do 6m. Lebo co ak nezaspi, nosit tolko nevladzem zasa popri tlaceni kocika. Baby, nevadi to velmi, ked babo spinka vo vajicku? Mne tam pride taky upuceny, ked mu hlavka trosku odkvacne dopredu :confused:
10. aug 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity v pohode :wink:

oki dievcata... idem od vas...dakujem za radu.. rada sa k vam vraciam ...ved som bola jedna z vas... po poradni vas budem informovat co nove... zatial sa majte a drzte palce
10. aug 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. aug 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja tak chodim s juli...bud vo vajicku alebo v becu...to bolo dnes na skusku ze ci naaahodou..ale figu :grinning:
vajicko nevadi, to je dobra poloha, lepsie ako v sportiaku ked este nevie sediet :wink:
10. aug 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby ja nestiham docitavat ale rychlo napisem lebo je tu uzasny net s takou veeelkou obrazovkou tak kym vika nepisti sme na ceste v zupanoch do spa za tatom....
sme v tatrach od pondelka vo stvrtok ideme do BA a v piatok do IT.
@olif sorac ale ked som s mm ani nemam cas zdvihat a musim sa venovat :grinning: s maminou si si to dufam poriesila leo ja som jej zabudla povedat :sweat_smile: a ona je dost busy
inak je tu nadherne hotel uzasny fakt krasny a super poloh zo spa mame vyhlad na Strbske pleso potom pofotim :dizzy_face:
doobeda sme pochodili a teraz ideme do spa vika spapala pekne a teraz ideme hajusat dufam :sweat_smile:
tak sa majte krasne a posiela,me tatransky cmuk
10. aug 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby ja nestiham docitavat ale rychlo napisem lebo je tu uzasny net s takou veeelkou obrazovkou tak kym vika nepisti sme na ceste v zupanoch do spa za tatom....
@olif sorac ale ked som s mm ani nemam cas zdvihat a musim sa venovat :grinning: s maminou si si to dufam poriesila leo ja som jej zabudla povedat :sweat_smile: a ona je dost busy
inak je tu nadherne hotel uzasny fakt krasny a super poloh zo spa mame vyhlad na Strbske pleso potom pofotim :dizzy_face:
doobeda sme pochodili a teraz ideme do spa vika spapala pekne a teraz ideme hajusat dufam :sweat_smile:
@zucana No ako vam je fajnovo :dizzy_face:
My sme vo vajci sice boli dobrunki na prechadzke, ale nezahajali sme :grinning: Teraz driemka pri pape, som zvedava na vecer :sweat_smile: Vonku je tak krasne, mm ma prehovoril na zmrzku. Vlastne som nechcela, ale ju doniesol a bolo :angry: :grinning: Taka ta tocena s polevou, mmm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natálka už spinká...asi pol hodinku, som zvedavá ako dlho jej to vydrží. Už bola nervózna, tak som ju okupkala, nakŕmila a uložila. Umelé stoličky na papanie čo ste pokúpili a čo aj @blumka dala foto sú úžasné. Najskôr som si myslela, že umelé, ale teraz, keď som dala malú do drevenej nič moc. Na krstiny Natálka dostala novú drevenú stoličku, ktorá sa dá zložiť aj na stolík. Nemá žiadne čalúnenie, alebo nejaký sedák ...nič. Je pekná, ale pre staršie detičky, naša sa v nej vykrúca. Dala som jej za chrbátik vankúšik, ale to nie je ono. Tak radšej kupujte umelé :slight_smile:
10. aug 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj, bych Olivke kupila na zimuuuuu, len viem ja ci jej to uz kratke nebudeeee? aaaaaaaaaaaaaaa

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7201740&tab=1
10. aug 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. aug 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mne sa pači toto druhe aj si si to rezervovala? zlatunke je to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. aug 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim uspech kašičky, zjedli sme všetko ešte aj havovi sa ušlo :sweat_smile:
10. aug 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dala som foto z vikendu do "varime pecieme" do tej druhej temy tam je vysvetlivka ze preco tam
10. aug 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tak teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ponúkla som Liv tú mrkvovú výživu okolo 18.30 h/veď ked na obed nič nezjedla/ a ona ako vrabček ústa otvárala, ale tak náhodne sa mi do ruky dostala normálna lyžička, nie plastová a vždy tak si ju zacvakla ďasienkami - asi ju to chladilo alebo čo ... no to je jedno hlavne, že jedla :dizzy_face:
@olifcek Liv má tú druhú, ale ešte musí do nej dorásť.

idem prečítať"varime pecieme" :wink:
10. aug 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka eee, kupim az bude aktuaaalne....ale toto by som chcelaaaaa, ale nie za tolky peniaz, fnuk

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8828767&tab=5
10. aug 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 veru, kraaaasne je toooo
10. aug 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok