Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dianab
18. aug 2009

Hajdy..diki miki za povzbudenie... dobre padne 😉

Blumi: Chicco nem dobré ? 😀 Alebo aj nekvalitné? Inak mne sa najviac páčia asi peg per. ale to som pozerala asi pred 3 tt-. Musím sa zaktualizovať. 😀

hajdylca
18. aug 2009

no ony su teraz prestahovany, takze su len na mobile... uvidim, vsak ja som na to doobeda uplne zabudla, ja truba....

dianab
18. aug 2009

Adel: jo? Tak to diki za radu.. nerada prispievam súkromníkom na zisk 😀 Preto nič v Štúrove a okolí nekupujem, lebo to je nekresťansky drahé...

blumka
18. aug 2009

dia, no neviem ci su nekvalitne ale su podobne ako perego a ked som ich v obchode overovala oba, tak sa mi perego viac pacilo, uz ani neviem preco..tusim bolo trosku sirsie...treba popozerat a odskusat 😉
lucim sa baby, mala uz je hore

zusika
autor
18. aug 2009

kamaratka ma babysmile....a ten kocik sa mi strasne paci...ma 4 kolieska - velke, uplne lahko sa ovlada..je strasne orakticky a vo full vybave - 3kombinacia + rozne sietky + dazdnicek... stal okolo 12tis - kupovali pred pol rokom... hlboku vanicku a pekne velku, nie take tie moderne mini...takze ja asi zvazim to... je to idealna cena, hoci ja som ratala aj s 20-25tis. a netreba....
a kedy s babom von - zalezi naozaj od pocasia - ci nie je moc zima, ci nefuka... ja som napr. decembrova a vraj som celu zimu spavala vonku na dvore v kociku... najlepsie mi tam vraj bolo.... 🙂
inak olif - ten bazos je zaujimavy..som tam pozerala kopec veci za dobre ceny... zeby som pomaly zacala nakupovat....akoze napr. detske lehatko urcite nepotrebujem mat nove.... a nasla som tam aj babysense...za 2tis. - to som este ochotna za to dat.... je uzasne, ako si maminy pomahaju.... 😀

zusika
autor
18. aug 2009

ozaj baby....mala ale dolezita rada - pozor na panelakove vytahy!!! - nezabudnite si presne vymerat vnutorny rozmer kabinky a skontrolovat ako nasiroko sa vam daju otvorit dvere, lebo to mali znami problem a museli hladat uzsi kocik!!!! a tiez ak mate nejake uzsie chodby v byte... tak ci prejdete kam treba... 😉

hajdylca
18. aug 2009

ja si myslim, ze v polsku postielka vyde urcite menej- u nas taku co chcem- aby mala spustaci bok a polohovatelny matrac- ze sa da nastavit v 3 vyskach, tak stoji najmenej 100 EUR, svokra minuly rok kupila taku hrubu deku do kocika svagrine ani nie za 200 SK- u nas stoja vraj cez 500 SK- neviem ako sa presne vola ta deka... a mam pocit, ze postielku sme len tak okukli a max. 2000 sk, ale podla mna aj obliecky a vsetko sa tam urcite oplati... vsak u nas som pozerala, len obliecky- 1ks paplon, 1ks vankus a plus taka ta ohradka okolo postielky- neviem, ci je to ze hniezdo- stalo viac ako 1000 SK, lebo to bolo krasne mackove... a ked sa da niekde usetrit... moj drahy chce ist uz v oktobri, lebo neskor nechce riskovat, co bude po cestach....

adela29
18. aug 2009

pri prvom babatku som teiz kupovala kocik trosku skor z dovodu, ze sme uz neskor nechceli ist do polska tak som ho mala od novembra a mala sa narodila v marci

olifcek
18. aug 2009

diana jj veru, v tej posteli Ti proste chyba Tvoj milovany muz x;o)

blum hmmm....tak to by sa nam asi oplatilo do toho PL ist aj busom, ze jo? ked az o polovicu...

martu aaale ba...skoda, ze v ke mame len kiku x;o) a kolko Ta vysla ta?

adela29
18. aug 2009

baby mi ked sa tam trepeme zo zapadneho slovenska vy z kosic to mate bez problemov 🙂

adela29
18. aug 2009

tak ja uz koncim v praci, krasny den prajem 🙂 a zajtra vam napisem tu polsku stranku

olifcek
18. aug 2009

adela wowo, to je jake super s tymi poliakmi...to by bolo skvele...

hajdy nech sa rozhodnes akokolvek, je to spravne. ale ked to urobis hned, nemusis na to mysliet x;o) a ked mas mobil, tak asi nevyrusujes nikdy, kym bude zapnuty x;o)

zucana
18. aug 2009

baby vy ste sa rozpisali....
ja som smutna lebo muzik mi zajtra ide a stale ma vola s nim aj som uz vahala ale on je do siestej na kurzoch a ja tam v hoteli nebudem...
inak co sa tyka kocikov tak idem ja po morfologickom tu do obchodu kde maju peg perero chico a casualplay ktory je moj favorit
peg perero sa mi nepaci lebo ma take rucky a nie jednu spojenu a chico je taka moc skladacka...casualplay sa mi paci lebo je sportovy a lebo vyzera velmi solidny...ked sme boli na dovci teda tej trojdnovej tak som uz z dialky hovorila znacky kocikov muzik sa rehotal 😀
do polska u mna nehrozi ani madarsko takze asi tak ...
a nabytok a to ostatne tak to fakt neviem kde budem tu kupovat ale poradia manzelky muzikovych kamosov ktore maju vsetky male deticky... 😉

olifcek
18. aug 2009

zusi jj, ja mam bazos velmi rada...i bytik vlastne som tam objavila x;o)

s tym vytahom fakt dobra poznamka, hech...

nooo....my tu vlastne mame i polsky obchod...nedaleko mojej prace...mi teraz napadlo, brm brm..tak tam sa pojdem kuknut veru a ked,tak ich aj zneuzijem na kociar, chi

olifcek
18. aug 2009

jeeeeeej, vonku prsiii

zusika
autor
18. aug 2009

Adelka, aj ja som zo zapadu, ale myslim si, ze ta jedna cesta do PL sa nam aj tak stale oplati... aj ked tam nakupim za 10tis - stale som v pluse - ako keby som mala vsetko kupit tu...a tiez chceme ist niekedy v oktobri....lebo septembre je este skoro a november uz moze byt studeny....
a tu predsa rpedavaju same polske alebo cinske veci, takze je to jedno.... rada by som si nakupila uz viac veci vopred...take ze aj ked bude babo vacsie..... a take tie veci ako zavinovacky (jednu som tam kupila na jar za 170sk!!! - nie je o com), navlecky.... no ved uvidime co tam bude.....
kocky, ja sa s vami na tento tyzden lucim.... opatrujte sa, zelam vam super vysledky u lekarov, iba krasne pocity, rastuce bruska a vela optimizmu!!!
ahojte v pondelok!!! a hura do Tatier....
😉 : 😎

olifcek
18. aug 2009

zuci njn, IT... ja by som asi sla. ved...ci budes domenka a ci na hoteli...nie je to jedno? tedaaaa....i z hotela mozes byt s nami? x;o)

olifcek
18. aug 2009

zusi len si davaj na seba pozor x;o) a hlavne si to uziiiivaj 🙂

hajdylca
18. aug 2009

olif neberie mi uz nik, sice mam este jedno cislo, s kt. mi volal lekar a povedal tie zle spravy, ale zajtra k nemu asi skocim, som zvedava, ako sa bude tvarit, ked mu poviem, ze som amnio odmietla... lebo ta teta na tej genetike, bola normalne ze urazena a vlastnorucne som jej musela napisat ze odmietam a podpisat sa... zusi tak si oddychni a davaj si pozor.... mozno potom v oktobri uvidime v tom polsku... uz sa tesim na to nakupovanie... idem ja nieco porobit, lebo zajtra idem do Ba, chcem ist aj zubarke, aj gyndoskovi, aj k obvodnej... tak snad postiham.... a potom stvrtok hura do prace 😀 😔

olifcek
18. aug 2009

hajdy njn..ale mozno, ked pojdes osobne, tak sa este cosi poriesi..x;o)

dianab
18. aug 2009

Zuci.. radšej nechoď, keď to znamená pre Teba malé riziko, včera si tuším spomínala, že nemáš cestovať veľa macchinou 😀 (dobre som to po tal. napísala, že macchina? Kedysi som sa učila taliančinu) A na koľko dní to ide?
Mne sa tiež nepáči, keď nemajú spojenú rúčku, podľa mňa to je nepohodlné, nie? Teda aspoň to tak vyzerá.

Blumi a Adel: čaute 🙂

olifcek
18. aug 2009

zuci i ked vlastne nemas cestovat...tak ej to asi jasne...

dianab
18. aug 2009

Hajdy... len to nepreháňaj... všetko si porob v pohodičke 😎

Maj sa pekne 🙂

olifcek
18. aug 2009

lucim sa i ja baby...idem sa nachystat k lekarovi a paq k nemu i pojdem x;o) po ,,rande,, s babami pridem, snad tu budete x;o)

konecne prsi..len ja som nechala dkoran otvorene okno v spalni...drahy, ked som mu to pisala len vtipne poznamenal, ze mozno budeme mat skutocne plavajuce podlahy 😀 😀 😀

dianab
18. aug 2009

olif: Maj sa pekne, držím päste 🙂

Dobrý fór- že plávajúce podlahy 😀 - manžel má zmysel pre humor 😀 😀

Papa

zucana
18. aug 2009

juj aj ja chcem dazd...........
nejdem teda...muzik si berie comp a budeme spolu a budem aj s vami a pomalicky si budem upratovat lebo teta upratovacka ma 2 tyzdne dovcu 😉
a ide do piatku tak to vydrzim...
idem urobit taku ovocnu misu...nakrajam vela ovocicka a polejem citronikom a trosku medikom
a dianka dobre si to napisala 😉 🙂

blumka
18. aug 2009

k tym ruckam spojenym alebo nespojenym...ja som povodne chcela tiez perego s celou ruckou, lenze sa neddal zlozit tak pohodlne ako ten s dvoma palicami...a aj ovlada sa lepsie ked mate dve palice ako jednu 😉 ...no sak ked si v obchode vyskusate tak uvidite

olifcek
18. aug 2009

uz doprsalo, hech...

dianka jj, to teda ma x;o)

este mam chvilocku, tak som este sem nakukla xo)

zucana
18. aug 2009

blumi mne sa paci cela rucka lebo tam sa moze chytit aj viac ludi a pozerat na babo a tlacit 😀
no ale jasne ze hlavne bude aj skladanie 😉
inak ste spominali ze akych mate pomocnikov doma ja si mojho tiez musim pochvalit ...ja navarim on sprace a da do mycky, rad vesia pradlo a vzdy vynasa smeti a tak celkovo ze ani hovorit nemusim 😉 a aj dobre vari cestovinky 😎

olifcek
18. aug 2009

zuci hehe...ja som smeti este asi ani raz nevyniesla...bud sa odnasaju same, alebo to drahy robi pekne pravidelne 😀

mame doma Pokladiky veru...

a ja uz letim..x;) pa zatial

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre