Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
11. aug 2010

@zoska Nelka je podarena a aka veľkaaaaaaa 😵

inač my sa už pretočime sami z chrbatika na bruško a 😵 pri prebaľovaní musím Tobiho asi priviazať vykruca sa na všetky strany 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
11. aug 2010

@rivatha už sa neda neda 😀 uteka mi 😀

zusika
autor
11. aug 2010

@olifcek - bola, bola.... teda dufam, ze stale som.... 😀 v piatok mam poradnu aj usg, tak som zvedava...verim ze sme OK.... uz mam za sebou prvu 10-tku injekcii - Peto zvlada ich pichanie ukazkovo, ja som nenabrala odvahu....
Mavam ranne nevolnosti - toto som predtym nezazila..... vsetci nam teda prorokuju dievca...lebo ani kava mi nechuti... a strasne rychlo sa mi menia chute... napr....urobim si ranajky a kym to dam na stol uz na to nemam vobec ani pomyslenie 😀 takze mam problem co jest, hlavne ked by som zjedla teraz toho strasne vela..... brusko mi uz teraz vidno - a to som v 10tt+4 ...ale vraj preto, ze je to cele este take roztiahnute.... ale mne to nevadi... uz som to povedala aj v praci, takze je to fuk....

a dakujem za priania k meninam...rovnako aj ja vsetkym Zuzkam tu u vas zelam vsetko len to najlepsie!!! ☼ ♥ ☼

pekny den!!

jaja32
11. aug 2010

@garonka ejha beťár jeden...takto sa pretáčať mamine 🙂 u nás je to podobne, mám problem malu prebalit. No ja najviac hľadám malej kartičku poistenca. Ešteže ju už nemusím u doktora ukazovať.

olifcek
11. aug 2010

@garonka mne oliv uz pretacanie vyuziva na premiestnenie sa....vpred sa uz ani nesnazi ist, hech...na brusku je sekundu, hned sa otociiiiii......snad to neva

olifcek
11. aug 2010

urobila som olivke

2 x mrkvicku
1 x malicky zemiacik
1 x maly kusok pastrnaku
2 x kocka kralika
petrzlenovu vnat pri mixovaniii

barzo dobreeeee to jeee, vonaveeee a chutnuckeeee, mnamky

lenica81
11. aug 2010

u nas podobne, na brusku sa mu velmi nechce byt, fuk a je na chrbte... ale napr. uz ho aj spavat na brucho davam, a tu prvu fazu v poho prespi tak 3-4 hodky... a rotuje... a konecne si nozky aspon k puse dava, ked este necmula... 😅

lenica81
11. aug 2010

@olifcek a kolko uz ti spapka... celu davku... 🙂

olifcek
11. aug 2010

ja do tesca ani nejdem...velmi sa mi pacia tie disney bodynka s dlhym rukavom, ale kym by som sa tam dostala.... ☹

olifcek
11. aug 2010

@lenica81 spapka ako kedy....od 60g-130g, viac jej zatial nedavam, leob uz i desiatu alebo olovrant pridaaame... 😵

olifcek
11. aug 2010

@lenica81 kolega mi prinesie v pondelok zabuuuu

olifcek
11. aug 2010

@lenica81 teraz mi spapala 135g a zakoncuje to mlieckom x;o)

garonka
11. aug 2010

@olifcek v tesku je vypredaj? či čo? my ideme tam dnes na nakup ti treba niečo?
snaď sa nam niečo ujde 🙂

raa2
11. aug 2010

@dorotka2 ja som ho raz dala do vaku, si mala vidiet co ten robil, kopal nohami ako divy, nechcel tam byt, urazeny bol na mna, potom plakal,tak som ho odtial vybrala a viac som ho tam nedala. on je teraz kludnejsie, tiez mi rotoval po celej postielke, ale teraz ho to nejako preslo. tiez nechcel byvat na brusku vobec, ale tiez ho to zacalo bavit a uz zacina dvihat zadok, tak uz len cakam ze o chvilku zacne behat po 4 😀 to este len potom bude sranda prevelika 😀
@zoska mala je krasna, ale riadne sidielko ako pises, a ved to ju prejde a zase na druhej strane sa pekne unavi a bude uz lepsie spinkavat.
@blumka kamarati vasi tam v usa chceli ostat zit, alebo mali v plane sa niekedy vratit na slovensko? ved na druhej strane tu im bude lepsie, ja by som v usa nevedela zit cely zivot...
@rivatha ako ste dopadli s vreckuskom? podrila sa misia??
@olifcek ten overalik pre chlapciatko je krasnucky, ale obavam sa ze matko by ho mal ltt 😉 strasne je dlhy, bude po tatovi 🙂

garonka
11. aug 2010

@olifcek ts aka hladoška Olivka je 😀

blumka
11. aug 2010

bujaka...juli dnes prvykrat papkala masko...smakovalo 😉

olifcek
11. aug 2010

@garonka gariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aaanoooooooooooooooo, prosiiiiiiiiiiiim, dievcenske disney bodynka s dlhym rukavikom velkost 68 aspon 3 ks

blumka
11. aug 2010

@raa2 no sli s tym ze len na rok, na dva, potom sa narodili deti tak ze este ostanu a chceli si vybavit obcianstvo, lenze sa nepodarilo...takzo oni 15 rokov neboli doma...
ja by som tam tiez nevedela zit..co sa tyka financii je tam podstatne lahsi zivot a sluzby su tam oproti tym nasim eno nuno..ale co sa tyka vztahov, rodiny, kamaratov a takeho zitia nielen prezivania je to lepsie tu 😉 ale to je vec nazoru

olifcek
11. aug 2010

@garonka mi povedz, kam to ide?

garonka
11. aug 2010
https://www.youtube.com/watch?v=9NOsa4B4T7U

už musíme na seba davať veľky pozor 😕

olifcek
11. aug 2010

pre chlapceka, super cena...aspon to vyzera, ze je to za obeee
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7866682&tab=9

garonka
11. aug 2010

@olifcek ideme do teska na nakup a mm sa ide konečne ostrihať lebo tak vyzera, že sa za neho hanbim

už som zapisala a budem volať ak budem mať problemos jo?

olifcek
11. aug 2010

@garonka veru, mne sa Oliv tak kotula z jednej strany postele na druhuuuu 😅

olifcek
11. aug 2010

@garonka jeeeeeeej, dakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! len na nas nezabudniiiii prosiiiiiiiiiiiiim

garonka
11. aug 2010

@olifcek jake krasneeeeeeee nam male 😅

garonka
11. aug 2010

@olifcek no jasne už si na papieriku zapisana 😀 Olivka bodynka 68 disney, NEZABUDNUŤ 😀

olifcek
11. aug 2010

@garonka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre