Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

juicyluu
11. aug 2010

@blumka dakujem velmi pekne za info. davam striedavo mrkvicku, zemiacik, jablcko ale to skor oblizuje ako je.

kleopatris
11. aug 2010

@zoska, @blumka presne tieto susienky som nasla aj ja a chcela som sa vas spytat, nevadi, ze je tam kravske mlieko? este som mu ich nedala lebo to mlieko ma strasi 😒 ale ked je pecene hadam nevadi, ci hej?

cukruska1920
11. aug 2010

Ahojte....tak som doma... juj taka som stastna....nakoniec to bolo 4D sono, vsetko nam pomerala popozerala, vsetko funguje tak ako ma.. malinky sa vrtel a pozoval no odpadavala som z neho ake pozy hadzal... no a ze je ,,buchtosko" take mal ruciska jak hrom a ma 1080g a 48cm

olifcek
11. aug 2010

@zoska @garonka mi volalaaa a kupila 2x body disney a 2x susienkyyyyy /banan a vanilku/, juchuuuu

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
11. aug 2010

@rivatha ked ces papucky tak jasne..ja som tiez kupovala ale na vonku asi ne, bo nevies kedy bude mat 20 ci v zime alebo v lete 😉

garonka
11. aug 2010

my už domaaaa, osprchovaní, a šalíme sa 😀

@olifcek no dufam, že tovar sa ľubi 😀 som fajne prepadla Tvojho mm 😅 som utekala bo Tobi spustil za mnou v aute rev 😕
inač Olivka sa veľmi veľmi na tatka podoba očka maju rovnake 😵

inač k tym kašičkam, my už papame a pohoda aj dobre spime nie každemu dieťatku sadnu, kamoška ani nedava lebo mala sa jej z nich pozvraca ale našej žifafke šmakuju a aj havovi 😅

garonka
11. aug 2010

@rivatha my už nosíme 19stky 😉

garonka
11. aug 2010

to zas je ten koň novy? nabuduce čo tu budu pismenka svetielkovať? 😕

blumka
11. aug 2010

no terezka odkvacla..dnes mala perny den...a juli sa tvari ze uz spi..uvidime dokedy 😀

olifcek
11. aug 2010

@blumka
@garonka

jaaaj, ja som olivke dala polku susienky a ciitam, ze to i lepok a mlieko obSAhujeeeeeeeeeeeee...lepok som chcela cez vikendik dat, hech, neva...aka je zla reakcia na lepok? nech viem

@garonka a ja som Ta cakala...hehe..sme sa museli nejak minuuuut....x;o)) bodynka su uchvatneeeee...

juicyluu
11. aug 2010

uz vam spinka celu noc? este pyta papat v noci a kolko krat?

garonka
11. aug 2010

@olifcek tie sušienky už jedny zožral mm a že jake fajne su 😀 tak som Tobimu nechala nestle

šak ja, že vybehnem hore tak som prepadla Tvojho mm a z auta sa ozyval nenormalny rev 😀

olifcek
11. aug 2010

@garonka 😅 si zlatunka ale, moc oc moc dakujeeeeem,,,,blocek som niekam dala, ale najdem a hned peniazky poslem, tusim som ho na botniku nechalaaaa...abo omylom zahodila, ale viem, ze to bolo cca 11,50...ale ja ho naaaajdem...len co sa Oliv napapa

blumka
11. aug 2010

@olifcek ja som neznala co sa tyka lepku ale na lepok asi nie je nejaka alergicka reakcia, myslim taka okamzita...ale moze sa prejavit neskor ako celiakia...ci?

blumka
11. aug 2010

@juicyluu kazdemu inak, su tu deticky ktore prespia celu noc, su tu take co su hore kazde 2 hodiny, su tu take co su nalepene na prse celu noc...

olifcek
11. aug 2010

@blumka kokos takze celyakia nie je kvoli lepku, ci? ja som z toho somaaar...a ako casto mozem lepok davat?

blumka
11. aug 2010

@olifcek celiakia je neznasanlivost lepku, ale nemusi sa prejavit hned ako ten lepok das...preto sa stale spekuluje ci je lepsie ho zaviest neskor alebo skor, aby sa jej predislo...a to neviem ze ako casto sa moze davat...ale tak snad zacat potroske a potom bezne...ak nebude robit problem..ved lepok je skoro vo vsetkom a my ho jeme denne

zoska
11. aug 2010

cauky, my sme doma z vonku 😉
Neli ma dnes super naladu 🙂
ocko prave kupe, ja mam chvilonku veget 😝
@kleopatris no ja niesom moc odbornik, ale myslim ze to mlieko nevadi, je to pecene, bez cukru, bez vajec, nic lepsie som na trhu nenasla, takze ked zacnem s lepkom, tak po troske obcas supnem aj susienku do ruky 😉

garonka
11. aug 2010

@olifcek to len 11 € bolo nezvyšuj 😝

no u nas už po piškotach, mm ich zjedol a že jake fajne 😀

olifcek
11. aug 2010

@blumka jak to, ze v posl. dobe pribuda celyatikov a nasa generacia takmer nic?

@garonka jj, 11.04eur maaaam hooooo, davaaj c.u. do internej postyyyyy

mm zjedol aj piskoty aj keksiky? 😅

zoska
11. aug 2010

@cukruska1920 tak mas krasny darcek na meniny 😉 je to super, vidiet toho drobca, ko si tam pláva, ze? drzte sa aj nadalej 🙂

garonka
11. aug 2010

@olifcek zožral mi všetko 😀 som ochutnala fakt mňam mňam bananove mi chutia 😀

rano napišem do IP peňaženku mam na chodbe a ja tu v spalni, Tobi mi drží pyžamo aby som neušla 😅

olifcek
11. aug 2010

@garonka 😀 😀 okiiiii, ale neze uroky nabehmuuu 😀 😀

garonka
11. aug 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 ne ne ne 😀 😀 😀

svetlankat
11. aug 2010

@olifcek ja by som chcela ist na tu prednasku. Ako vies mi sme chceli Misku doma pripravovat ale nejako nevislo

svetlankat
11. aug 2010

@cukruska1920 super aj ja sa tesim s vami

blumka
11. aug 2010

@olifcek to nie je pravda ze nasa generacia takmer nic...je kopa ludi co ani nevedia ze maju urcitu formu celiakie..ak obcas citas casopis zdravie tam uz velakrat bola nejaka celebrita co jej po dlhych rokoch trapenia a zleho travenia zistili celiakiu..mam kamosku, ktora mava tiez problemy zo zaludkom ale akosi to brala ze to patri k nej a teraz ma podozrenie na celiakiu, caka na vysledky testov...
ja by som nepovedala ze to je o generacii ale o vyspelejsom zdravotnictve, ktore to vie zachytit...druha vec je..ake je teraz zivotne prostredie a ake bolo vtedy...vsetko so vsetkym suvisi...
co sa tyka lepku, ani odbornici poriadne nevedia kedy je dobre s nim zacat...ale teda nespravne zavedenie ak ti raz poskodi slicnicu tenkeho creva tak dovidenia..celiakia je dozivotna choroba, ktora dost obmedzuje..

svetlankat
11. aug 2010

@blumka presne ako pises, ja mam kamosku, co jej teraz v 30-tke zistili celiakiu

svetlankat
11. aug 2010

Dobru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre