Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
11. aug 2010

@lenica81 ja mu ju davam uz tyzden, vecer po kupani, si pekne lazka na klinovy vankus a caka 😀
ja mu teraz pripravujem 80ml a to spapa a dokojim. davam pomer podla navodu cize na 80 ml 4 polievkove lyzice. nic mi nenecha a este otvara pusu, ale nechcem mu take huste vela davat na noc, radsej potom dokojim

a neuverite ale dnes dostal potom mliecko z flase, lebo som mala este zamrazene a uz bolo treba spotrebovat, napapal, grgol..a tak sa valal z jedneho boku na druhy az ho mm zacal tapkat po prdelke a zaspal mu...BEZ PRSA 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
11. aug 2010

@suzon78 neskoro ale predsaaa, vsetko naj naj najlepsie k vcerajsim meninam Ti prajem x;o)

blumka
12. aug 2010

dobre rano 😉

svetlankat
12. aug 2010

Dobré ránko, my ako pohoda. Dnes ideme na klbiky tak drzte palce a ked stihnem tak zabehnem aj ku pediatricke. Ale ten cas leti, uz mame pol rocka neuveritelne.

svetlankat
12. aug 2010

@juicyluu vsetko naj ku polrocku

juicyluu
12. aug 2010

@svetlankat Dakujeme aj vam dievcatka 🙂

selyma
12. aug 2010

Ahojte babeny. Po vcerajsej poradni mam nove spravy. Klaudika m 6700g a 68 cm. A co mi vravela dr. som bola prekvapena. Ze lepok az po 1. roku. Chlebik tiez. To isto prehnala. Sa mi to zda cudne, co mi povedala. Ze netreba sa s niektorymi vecami ponahlat. Hlavne, ze Klaudika uz pozula aj korku s chlebika. 😀 No a s prikrmami ideme uz tento vikend, to je asi tyzden skor, lebo Klaudika sa uz tak naklana, ked nieco jem a chce to do rucky. Tak zacneme skor. Dufam, ze jej bude chutit

selyma
12. aug 2010

@svetlankat vsetko naj k pol rocku

jaja32
12. aug 2010

@svetlankat @juicyluu všetko najlepšie k polročku 🙂

selyma
12. aug 2010

@juicyluu tiez vsetko naj

olifcek
12. aug 2010

@blumka aha...ja totiz nikoho s celiakiou nepoznaaaaam, ak ma byt iekde tvrdka, tak nech x;o)

@juicyluu
@svetlankat

jeeeej, polrocninyyyy, gratulujeeeeeem

@selyma uff...dufam, ze lepok nie az po roku, lebo my sme vcera okusili kusok keksickom...

blumka
12. aug 2010

@selyma to su stare odporucania...ze po roku...teraz je to inak..ale asi sa len o 20 rokov dozvieme ci boli spravne tie stare alebo nove odporucania...a mozno ani o 20 rokov..s tym lepkom sa to stale meni..

olifcek
12. aug 2010

@garonka, Ty si podla mna vybrala to najkrajsie disney bodynko, je fakt uuuuchvatneeeee 😵 😵

zoska
12. aug 2010

ahojte 😉
ja som mala na VŠ spolužiacku, ktorej dignostikovali celiakiu az ked mala 18...trpela velkymi bolestami zaludka, kym prisli na to co jej je 😒

všetko naj oslávencom 😉

@olifcek ktore bodynko máte? my sme kupili ruzove s Minnie a fialove s prasiatkom 😉 😉

olifcek
12. aug 2010

@zoska hehehe, tu rozovo biele s minnie a @garonka, ze fialove ale nieeee, a ja, ze kup to, ktore by si kupila Ty svojej malej, kebyze ju mas, tak vzala toto a paq este jedno take sme sa dohodli, tak mame dve rovnakeeee, ale su kraaasne...my mame aj dve tricka disney, len tam je macko puuh so somarikom, zadna strana same srdiecka, asi rovnaka kolekciaaaa 😉

olifcek
12. aug 2010

ked kazdy lekar, az ma niekto problem so zaludkom, hlada helicobaktera...

olifcek
12. aug 2010

@zoska aku velkost ste kupili? ja som poprosila o 3-6mesiacov, cize 68 😉 74sa zdala @garonke uz moc velikaaaaa, co je recht, lebo nam su 56uz male, ale od disney opalovacky 56 su stale ok x;o)

zoska
12. aug 2010

@olifcek my máme 74 , esste som neskusala, ale prirovnla som k tomu co mame a bude to o.k., na ten moj slížik dlhý 🙂

garonka
12. aug 2010

@svetlankat šicko naaaaaj k 6 mesiačikom ale to ubehlo 😵 😀

@selyma aj nam povedala, že po roku ale druha lekarka že od 7 mesiacov no vyberme si 😎 a začíname papať tento víkend aj my 😵

@olifcek jej som rada, že sa ľubia, mali aj fialove ale tie boli s prasiatkom no tie ee, ružovučke su nadherne 😵

u nas noc akoby sme nemali čo robiť, včera Tobi spal poobede 3,5 hodinky a v noci robil zo seba akrobata, furt sa preguľal na brucho a tak rev lebo nazad mu to nešlo 😅

garonka
12. aug 2010

@olifcek hej 74 boli veľke tie by boli nam teraz možno aj akurat ale zdali sa mi take širšie, tie 3-6 mesiacov boli akurat, my mame ešte jedny body 68 vojde do nich v pohode ale to asi zato že su natiahnute 😀

olifcek
12. aug 2010

@garonka jj, my sme stihlunkeeee, teda Olivka ne jaaaa 😀

podte niekto v podvecer do mestaaaaa

blumka
12. aug 2010

bujaka 😀
my sme prave dopapali, mrkvu, tekvicu, patizon, zemiak a masko..a skoro mi to zjedla terezka a nie juli, take mnam to bolo 😀 a teraz juli "sedi" v stolicke a bije do hrkalky a hadze na mna usmevy 😵
baby, jutro pozor...piatok trinasteho 😕

blumka
12. aug 2010

@olifcek a co v mesteee?

olifcek
12. aug 2010

@blumka jak vyzera patizon?

co v meste? zmrzkaaaa, a do Dm bych zasla x;o) 😉

zoska
12. aug 2010

@olifcek take biele ufo so zvlnenym okrajom 😀

blumka
12. aug 2010

@olifcek presne 😀 podla mna to je to iste co tekvica len to inak vyzera 😀

blumka
12. aug 2010

zeny, uz ste davali spenat?

olifcek
12. aug 2010

@zoska jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj hehe, saq uz som to raz na nete kukala a OPISALA SI TO PRESNEEE 😀
@blumka presne toto som si povedala, ked som kukalaaaaa na ten patizooooooon

olifcek
12. aug 2010

@blumka ja neeeeeeeeeeeeeeeeeee, ale lucia ci kera uz joooo

ale rada bych uz dala, bo to veeela zeleza obsahuje, podobne ako aj petrzl. vnat, keru som olivke dala 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre