• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
patizon som jedla vyprazany, fajne to bolo :wink:
12. aug 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, ja som dnes dala 1x patizpn, tak do nedele a potom by som skusila spenat... apotom mozno zelene hrasok a potom uz dam aj ovocie :wink:
12. aug 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme mali akusi cudnu noc. Sa mi zda, ze sa vela budil, medzi polnocou a 3 najma. Medzi 3 a 4 bol hore, ale som ho len v driemotach nahanala po posteli, aby neodtlacil postielku a nespadol. Nezaspal pri papani, ale potom som ho pritulila a uz hajal. Neviem, co to bolo, mozno aj tie dasienka nestastne opuchnute :unamused: Ked mu ich masirujem alebo natieram, tak si zacne a-a-a-a spievat :sweat_smile: Asi mu to pomaha. Esteze sme si doobeda pospali, inak neviem :rolling_eyes:
12. aug 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy uz tu varite vo velkom vsetko :slight_smile: My este vyse 2 tyzdne a zacneme, pojdem si kupit do Billy bio mrkvicku a zemiaciky :slight_smile:
12. aug 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, odporucam baby-trend.sk vcera som doobeda objdenala a dnes to uz mam doma :confused: :grinning: :wink:
12. aug 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, kedysi sa ktosi pytal na tie hryzadla na "snurke". Som ho minule vytiahla, umyla a dala Davidovi a velmi sa mu to paci. Lepsie si s tym hryzka, lebo tie jednotlive kusky sa mu prisposobia dasienkam a lepsie vsade dociahne :slight_smile: A neroztrha sa to urcite, ma to certifikat ako bezpecna hracka, ta "snurka", na ktorej su kusky, je z plastu. My mame od First years.
12. aug 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ja som tak kupila stolicku, he he...snazia sa

mala som ist na endo dnes, na USg, nechce sa miii, tak som to presunula...mam 7.9. volat a dohodnut sa....teplo je barzo, bleee....

a do mesta nakoniec ideme s mm, tesiiim
12. aug 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mne to nejde otvorit, pise, ze server neexistuje
12. aug 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka tak tato kniha stoji 9.90eur, ale ja ju mam za 5,10 vratane postovneeeho

http://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/i4tc/nova-sustiaca-hrkajuca-knizka-aj-na-hryzanie/
12. aug 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme mali dnes opat super noc, az o pol 7 sme vstali :slight_smile: tak dufam ze mu to vydrzi a uz prespi celu noc :wink:
gratulujeme detickam, ktore maju dnes pol roka.

@rivatha a co je to za hryzatko? by som take prikupila :slight_smile:
12. aug 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babenky, tak my sme uz naspat, u ortopeda vsetko v poriadku, klbiky super a jadierka osifikovane. U pediatricky tiez vsetko ok, mame 6650g a 62,5 cm. Pripajam nazor mojej pediatricky ohladom lepku. Povedala mi, ze o lepku sa budeme bavit az v poradni okolo 8. mesiaca malej. Ze zacneme korkov z chleba, piskotkou a tak, ked bude Miska buchticka tak tu piskotku vynechame kvoli cukru, aspon takto mi to vravela.

Dakujeme za gratulacie
12. aug 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. aug 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat pekne miery :wink:
12. aug 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat joj, setko najlepsie k polrociku :wink:
12. aug 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka stonozka je mila, to je taka dlha, alebo taka kratsia?a juli sa osmeli casom :slight_smile:
12. aug 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 kratsia ale ked ju zatlacis k zemi tak ona sa rozbehne a letiiiiiii fest pokym sa zas nema ten stred hore :wink: juli sa asi boji toho ze to tak rychlo beha :D
12. aug 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dakujeme. Jej pekna len ci pomoze ako pisu
12. aug 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule. Gratulujem vsetkym detickam co dovrsili magicku hranicu 6 mesiacikov. :slight_smile: My dne noc otras, tatinko sa vcera vecer rozhodol, ze mala bude metalistka,sme sa na nej rehotali, kyvala rucickami, nozickami do hudby, aj zaspala od unavy, aleeeee rano o pol stvrtej sa zobudila, co u nas nie je zvykom, potom opol sietsej, do deviatej bola hore a potom spala, a teraz spi opat, dohana noc,je unavena, az sa bojim, cobude dnes v noci. My sme sli smm spat o polnoci, hladali sme dovcu, tak som spala s nou do pol jedenastej, aspon som sa vyspala,mm ani nevedel, ze sme boli hore. :slight_smile: CHLAP :grinning:
12. aug 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat podla mna urcite to babo k niecomu nakopne...deti maju radi nieco co s nimi beha...pri terezke mi napr. pomohol ten valec co @olifcek tiez ma..sa to pred nou gulalo a jej to utekalo tak sa snazila za tym ist...na lezenie su take hracky dobre..lebo deti ich maju snahu dobehnut a chytit...
ja som mala taku potrebu nieco juli kupit, lebo stale len terezka dostavala veci a nechcem aby si to nejak zafixovala ze ona dostava a juli len dedi po nej :grinning: tak dnes dostala juli
12. aug 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, baby, babyyyyyy! David spravil prve stvornozkovanieeee :dizzy_face: Jeeeej, normalne som mimo :sweat_smile: Chystala som vajko na prechadzku a kukam ako vyskereny posuva uz aj rucicku dopredu, co predtym nevedel. Takze uz posunul rucicku aj nozicku, tak som pribehla s kamerou a jeden z prvych svornohych krocikov sa mi podarilo zachytit :dizzy_face: Ale viac sa mu uz teraz nechce :grinning:
12. aug 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. aug 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat Vsetko dobre k polrociku prajeme aj my :dizzy_face:
12. aug 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ta stonozka sa mi velmi paci. A ani nie je taka predrazena ako ktoresi hracky :angry:
12. aug 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha daj na fb ...chcem vidieeeeeeeeeeeeeeeet..to musi byt super...a ti skoncila "dovolenka" :sweat_smile: alebo mozno zacala? Kym sa terezka nevedela pohnut z miesta tak len revala na mna..akonahle sa zacala plazit uz som mala veget, lebo sa dostala tam kde chcela :wink:
12. aug 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no parada, sikovny je David, nas Matko zatial len ritku dviha a nozickou sa snazi posunut, tak som zvedava kedy sa on rozbehne po 4 :grinning:
12. aug 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a uz nam 4x spadla na zem a drzi stale...terezka ju po krbe pusta a jasne ze stonozka zleti, ne? :grinning:
12. aug 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 Ked ja som zahodila obal. Ale v hrackarstve isto najdes daco podobne. Take hryzatko, co vyzera ako velke goralky :grinning:
12. aug 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka blumi, viem, ze zla tema, ale otazka k trasenej torte, davas dve vrstvy piskot, alebo to len jednu? piskoty,na to puding s jednym ovocim a jednou slahackou,potom piskoty a druhu slahacku s pudingom a ovocim? Dufam, ze aspon trochu zrozumitelne :grinning:
12. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozem sa vecer pokusit dat to na FB. V zivote som tam nic nedavala :grinning: Ale tak je to len jeden pohyb rukou vpred a nohou vpred :grinning: A teraz tu lezi na penovom koberci akoby nic, mozno este povegetim par dni :grinning:
12. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 na spodok formy dam piskoty tak aby nebolo vidno spodok..takze aj dve tri vrstvy, polejem stavou z jedneho kompotu a na to dam plnku z dvoch vanilkovych pudingov+2 slahacky+ 2 kompoty (aj so stavou ) a na to dalsie piskoty ale teraz uz len jedna vrstva a polejem znova stavou alebo aj kavou je dobre poliat a znova navrch plnka z dvoch coko pudingov+2 slahacky+2 kompoty
12. aug 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok