Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
12. aug 2010

patizon som jedla vyprazany, fajne to bolo 😉

blumka
12. aug 2010

@olifcek, ja som dnes dala 1x patizpn, tak do nedele a potom by som skusila spenat... apotom mozno zelene hrasok a potom uz dam aj ovocie 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. aug 2010

baby, odporucam baby-trend.sk vcera som doobeda objdenala a dnes to uz mam doma 😕 😀 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
12. aug 2010

@blumka ja som tak kupila stolicku, he he...snazia sa

mala som ist na endo dnes, na USg, nechce sa miii, tak som to presunula...mam 7.9. volat a dohodnut sa....teplo je barzo, bleee....

a do mesta nakoniec ideme s mm, tesiiim

olifcek
12. aug 2010

@blumka mne to nejde otvorit, pise, ze server neexistuje

olifcek
12. aug 2010

@garonka tak tato kniha stoji 9.90eur, ale ja ju mam za 5,10 vratane postovneeeho

https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/i4tc/nov...

raa2
12. aug 2010

ahojte 🙂
my sme mali dnes opat super noc, az o pol 7 sme vstali 🙂 tak dufam ze mu to vydrzi a uz prespi celu noc 😉
gratulujeme detickam, ktore maju dnes pol roka.

@rivatha a co je to za hryzatko? by som take prikupila 🙂

svetlankat
12. aug 2010

Caute babenky, tak my sme uz naspat, u ortopeda vsetko v poriadku, klbiky super a jadierka osifikovane. U pediatricky tiez vsetko ok, mame 6650g a 62,5 cm. Pripajam nazor mojej pediatricky ohladom lepku. Povedala mi, ze o lepku sa budeme bavit az v poradni okolo 8. mesiaca malej. Ze zacneme korkov z chleba, piskotkou a tak, ked bude Miska buchticka tak tu piskotku vynechame kvoli cukru, aspon takto mi to vravela.

Dakujeme za gratulacie

blumka
12. aug 2010

@olifcek www.babytrend.sk ja som kupila toto
http://www.babytrend.sk/miniland-baby-stonozka-... ale Dzuli sa toho boji 😅

blumka
12. aug 2010

@svetlankat pekne miery 😉

blumka
12. aug 2010

@svetlankat joj, setko najlepsie k polrociku 😉

raa2
12. aug 2010

@blumka stonozka je mila, to je taka dlha, alebo taka kratsia?a juli sa osmeli casom 🙂

blumka
12. aug 2010

@raa2 kratsia ale ked ju zatlacis k zemi tak ona sa rozbehne a letiiiiiii fest pokym sa zas nema ten stred hore 😉 juli sa asi boji toho ze to tak rychlo beha :D

svetlankat
12. aug 2010

@blumka dakujeme. Jej pekna len ci pomoze ako pisu

dorotka2
12. aug 2010

Ahojte babule. Gratulujem vsetkym detickam co dovrsili magicku hranicu 6 mesiacikov. 🙂 My dne noc otras, tatinko sa vcera vecer rozhodol, ze mala bude metalistka,sme sa na nej rehotali, kyvala rucickami, nozickami do hudby, aj zaspala od unavy, aleeeee rano o pol stvrtej sa zobudila, co u nas nie je zvykom, potom opol sietsej, do deviatej bola hore a potom spala, a teraz spi opat, dohana noc,je unavena, az sa bojim, cobude dnes v noci. My sme sli smm spat o polnoci, hladali sme dovcu, tak som spala s nou do pol jedenastej, aspon som sa vyspala,mm ani nevedel, ze sme boli hore. 🙂 CHLAP 😀

blumka
12. aug 2010

@svetlankat podla mna urcite to babo k niecomu nakopne...deti maju radi nieco co s nimi beha...pri terezke mi napr. pomohol ten valec co @olifcek tiez ma..sa to pred nou gulalo a jej to utekalo tak sa snazila za tym ist...na lezenie su take hracky dobre..lebo deti ich maju snahu dobehnut a chytit...
ja som mala taku potrebu nieco juli kupit, lebo stale len terezka dostavala veci a nechcem aby si to nejak zafixovala ze ona dostava a juli len dedi po nej 😀 tak dnes dostala juli

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
12. aug 2010

@blumka 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. aug 2010

@rivatha daj na fb ...chcem vidieeeeeeeeeeeeeeeet..to musi byt super...a ti skoncila "dovolenka" 😅 alebo mozno zacala? Kym sa terezka nevedela pohnut z miesta tak len revala na mna..akonahle sa zacala plazit uz som mala veget, lebo sa dostala tam kde chcela 😉

raa2
12. aug 2010

@rivatha no parada, sikovny je David, nas Matko zatial len ritku dviha a nozickou sa snazi posunut, tak som zvedava kedy sa on rozbehne po 4 😀

blumka
12. aug 2010

@rivatha a uz nam 4x spadla na zem a drzi stale...terezka ju po krbe pusta a jasne ze stonozka zleti, ne? 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorotka2
12. aug 2010

@blumka blumi, viem, ze zla tema, ale otazka k trasenej torte, davas dve vrstvy piskot, alebo to len jednu? piskoty,na to puding s jednym ovocim a jednou slahackou,potom piskoty a druhu slahacku s pudingom a ovocim? Dufam, ze aspon trochu zrozumitelne 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. aug 2010

@dorotka2 na spodok formy dam piskoty tak aby nebolo vidno spodok..takze aj dve tri vrstvy, polejem stavou z jedneho kompotu a na to dam plnku z dvoch vanilkovych pudingov+2 slahacky+ 2 kompoty (aj so stavou ) a na to dalsie piskoty ale teraz uz len jedna vrstva a polejem znova stavou alebo aj kavou je dobre poliat a znova navrch plnka z dvoch coko pudingov+2 slahacky+2 kompoty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre