Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

suzon78
12. aug 2010

@zucana zuzi aj ja prajem dodatočne všetko len to naj naj naj k meninkám 😉 🙂

olifcek
12. aug 2010

@blumka okiii, jutreeeeee

@svetlankat, @blumka, @garonka paq prosim, do IP farbu, velkost a naaaapis....na XXL sla otazka, cakam na odpoved x;o)
@jaja32 ved babo sadne, az chodi po 4, ci nie? a jakto, ze mm nema osem hodin odpocinok medzi zmenami??? to kde tak porusuju zakonnik prace?

@blumka ja neurologicke poviem, ze pockam do 10,5 mesiaca, nez si Oliv sadkaaaaaa, teda az bude vymyslat cosi x;O)

@suzon78 jj, ja som to s Oliv z toho poharika skusila 2x a uuuplne v pohode to bolo...len, vodicku uz nechce, tvari sa hrozne pri nej, asi jej prelejem jablcko, hrusku abo slivky prevarenou vodou a necham postat, nech to ma i s prichutou, tak to vypije verim...teda, az bude treba, zatial pije mm staaaale x;o)

@suzon78 juuuuj, tesiiim, ze je malicka zdravuckaaaaa

blumka
12. aug 2010

@jaja32 no juli dnes spala otrasne 3x po 50 minut..ale yen posledny dala do piatej a o siedme sa este na nas skerila 😉

jaja32
12. aug 2010

@olifcek hej, po štyroch...tak by to malo byť. Na mm zamestnanie, už niekedy nervačím, a dnes ešte aj šoféra robí....aspoň zajtra nebude šoférovať. Kontrola by sa tam zišla.

olifcek
12. aug 2010

@blumka mne zas oliv po kipkani chyti druhy dych a hajde sa hraaaat....uvidime, kedy zase zaspi x;oD

jaja32
12. aug 2010

@blumka ach jaj, keby ti aspoň v noci spinkala lepšie. Natálka dlho hore nevydrží, ale keď prešvihnem dobu, kedy by určite zaspala, tak mám smolu. A do večera mám toho akurát dosť...hlavne ked som sama

jaja32
12. aug 2010

jej, už som zistila, ked je že opraviť preklepy....asi si sedím na šnúre

blumka
12. aug 2010

@jaja32 nechcem zakriknut ale uz tyzden juli spava tak ze sa zobudi v noci max. 2x a to sa napapa a hned zaspi a ja jej uz davam flasu poleziacky takze zaspim aj ja,..a budicek mame o siedmej 😵
a cez den sa jej to tym padom poposuvalo, co mi ale velmi nevyhovuje, lebo mi to teraz nevychadza tak zeby mi obe cez obed spali...no a juli sa uz asi preorientuvava na 2 spanky...mohla este pockat kym pojde Tete do skolky ale nejako sa 2 tyzdne potrapim, potom pride na tyzden moja mamina tak to bude lahsie a potom uz ide Terezka do skolky

blumka
12. aug 2010

@olifcek, ja by som sa s tou neurologickou porozpravala preco by si mala olivka sadnut do isteho datumu...mozno ma na to svoj dovod..aj ked , doteraz ti ju stale chvalili ze aka je sikovna, co myslim ze aj je, tak neviem...no ale mozno ma nejake podozrenie alebo tak, vtedy ok, treba nieco riesit, ved urcite sama nechces nieco zanedbat..ale len preto riesit ze je predcasniatko , ze preventivne, to nema zmysel...
ja si obcas citam tu temu Kedy zacalo sedkat..a tam deti sedia aj v 6. mesiacoch ale su aj take co v 12. v 13. a nic sa nedeje

jaja32
12. aug 2010

@blumka super, že takto spinká....klop, klop... mne sa tak zdá, že aj Natálke už stačia dva spánky...aj keď je ten druhý spánok len polhodinový. Teda bud dopoludnia spinká pol hodku a potom dlhšie, alebo opačne. MM bude mať v sept. 2 týždne dovolenky...tak sa teším. No, ale budeme maľovať, premiestňovať izby... Dúfam, že mi príde pomôcť mamina. A kamoška sa sľúbila, že príde k malej, keď budeme mať 1. výročie sobáša... tak pôjdeme niekam na večeru...v ten deň kašlem na diétu 🙂

blumka
12. aug 2010

@jaja32 presne tak aj juli..bud ma jeden kratky a jeden dlhy alebo aj boli dni ked oba boli take stredne dlhe...to by mi najviac vyhovalo 😅
no jasne ze na vyrocie si treba dopriat 😉
k nam pridu nasi koncom augusta aj s bratom pravdepodobne..ocino s braskom chcu pomoct na stavbe a mamina bude so mnou..tak sa tesim..musime tam pohnut, ak chcem vianocovat v novom 😵

jaja32
12. aug 2010

@blumka my nejako nemusíme oslavovať, ale toto výročie nám padne vhod....už sme dávno neboli v reštaurácii, tuším pred rokom na svadbe 🙂
keby sme sa tu dohodli, tak za jeden deň to máš upratané... 🙂

olifcek
12. aug 2010

baby, idem Olivke uvarit banan a jablko...varit obe, ci len jablko?

jaja32
12. aug 2010

@olifcek banán asi nie, ale @blumka povie. A treba ovocie variť? Ja začnem asi surové.

olifcek
12. aug 2010

jaja32 namiesto vyzivky chcem...dnes som dal aolivke jablcko, tak z neho odhryzla tymi dasienkami a zabehlo jej, hehe, zjedla ho nakoniec, ale nechcem riskovat...a bananik sa jej smykal z ruciciek x;o)

blumka
12. aug 2010

@olifcek ja nevarim..teda nebudem...
a ked tak banan nie a jablko ano..ale uz aspon jedno z toho mala? aby si si odsledovala reakciu

blumka
12. aug 2010

@olifcek ved rozmixuj, a mas pyre 😉

sadka01
12. aug 2010

Ahojte, prisla som vas pozdravit. Vobec vas nestiham citat, kedze k PC sa mi chodit neda a na mobile je to katastrofa pre oci. Gratulujem vsetkym detickam, ktore uz maju pol rocka a dodatocne aj vsetkym Zuzkam k meninam.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
12. aug 2010

@blumka ja kludne pomozem pratat
@olifcek mne dnes dr doporucila surove jablcko nastruhat alebo pomixovat

jaja32
12. aug 2010

Natálke som kúpila nesolené kukuričné chrumky a tešila som sa ako blcha, že sa trošku zabaví...ale figu borovú, ona dala k ústočkám a to bolo všetko. 🙂

svetlankat
12. aug 2010

@rivatha existuje aj nemliecna som si ista

svetlankat
12. aug 2010

@rivatha ja som citala v tej knihe bystre dieta, ze detickam uz postupom veku prestane stacit materske mliecko, nie je to preto ze je ho malo. A to je cas zacat prikrmovat. Aspon tak to tam je

jaja32
12. aug 2010

@rivatha juj, ja asi neporadím, ale asi skôr nemliečnu kašu... som zvedavá na názor

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
12. aug 2010

@rivatha nemliecne su take co sa zarabaju vo vode ale v nich uz je nejake UM a potom su mliecne ktore sa zarabaju do materskeho mliecka...
nejdu mu zubky? nech tato povaruje na chvilu, z teba citi mliecko...

olifcek
12. aug 2010

@blumka hej, pyre chcem...to mozem i nevarene? supeeer

a jo, uz papala obe x;o))) vyzivkami som zacinala a papala i jablckove teda hlavne tie a i bananove....ale uz i banan dostala cisty, teda ako ovocie, nie vyzivku x;o))

svetlankat
12. aug 2010

@rivatha ja som raz kupovala v lekarni ked som bola tehotna mala som chut a pytala sa ma ci mliecnu alebo nemliecnu

olifcek
12. aug 2010

@svetlankat supeeer, dakiiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre