Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
12. aug 2010

@olifcek Lenka kojenie nevynechala 1rok a 10 mesiacov 😅 😉
... ale už fakt idem do sprchy 😉

olifcek
12. aug 2010

@jaja32 takze asi i olivovy bude ok....ved @zucana napriklad isto olivovy dava...bo v IT toto iste preferuju vsade 😉

olifcek
12. aug 2010

@andrea2603 x;o) Oliv zatial tiez vyzera na dlheeeeeee kojenie x;o)

blumka
12. aug 2010

@olifcek kukam do tych papierov co som vam posielala tam tiez je pisane ze kvalitny olivovy

jaja32
12. aug 2010

@olifcek ako dávaš nick, keď tá osoba dávno nepísala, alebo práve nie je na konkrétnej stránke...to si nakopíruješ?

blumka
12. aug 2010

@olifcek a k tomu zltku...myslim ze sa z toho strielat nebude ked bude ho mat 2 dni..ale mozno sa este s niekym inym porad

jaja32
12. aug 2010

@blumka ja si myslím, že nič nepokazím aj slnečnicovým..

lucia411
12. aug 2010

olifcek ja tiez tak robim, ze mala ma na 2 dni rovnaky obedik..kupovanu davam len ked niekde ideme, ze sme mimo domu alebo ako..a este zltko davas naco a preco?a ako?

jaja32
12. aug 2010

@blumka ešteže máme slepice ...môžem dávať žĺtok furt 😀

blumka
12. aug 2010

@olifcek, jo a co sa tyka flasi, asi by som prvykrat ked do nich vobec nieco davam prevarila...ale potom uz asi len umyvala, nie pred kazdym pouzitim...
co sa tyka prevarania ja som v tomto strasna, ja juli napr. flase a cumle prevaram raz za 2 tyzdne, lebo zabudam...no ale tak zdrava je zatial 😅

blumka
12. aug 2010

@jaja32 ta zasa furt, neee 😀 odporuca sa 1-2x tyzdenne...
ja budem tak asi robit, ze v piatky jej dam zltko, aby som to nepoplietla..
@lucia411 zltko sa ma raz alebo dvakrat do tyzdna zamenit z masko, kvoli latkam ktore obsahuje...uz neviem akym 😀

lucia411
12. aug 2010

no nam bolo povedane, ze olivovy je tazky olej...olivovy olej je vyborny do salatov, jedal a na pecenie mäska...lebo je zdravy...ale pre deti sa neodporuca...ale vsade je to inak....ano ja davam repkovy olej len do zeleninky olifcek

olifcek
12. aug 2010

baby, dobre som kupila? ratam na zimu, az februar

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2390164

lucia411
12. aug 2010

a to sa normalne uvari vajce a vybere a rozpuci ten zltok?ci ako?pocuj 1x 😕

jaja32
12. aug 2010

@blumka neboj, nie si sama, aj ja zabúdam prevárať každý týždeň...aspoň si pripomenula, zajtra to urobim 🙂
tak si ma presvedčila dám len raz do týždňa a tiež v piatok...nech si zvyká na pôst 🙂

jaja32
12. aug 2010

@olifcek dobre si kúpila... tuším ťa niekedy zneužijem na aukcie...ja to neviem

blumka
12. aug 2010

@jaja32 ved tak som to aj ja myslela 😀 nech sa posti aj ona ked aj my sa budeme 😀
@lucia411 ano, uvaris vajce, vyberies zltko a primiesas do zeleninky..alebo ked varis zeleninku tak etse do nej hodis surove a ono sa uvari spolu...raz alebo 2x do tyzdna

blumka
12. aug 2010
olifcek
12. aug 2010

@blumka joooooooooo, vedela som,ze som ten olivovy citala, a preto mm poprosila, nech kuuuupi, takze olej uz neriesim, dobre som kupila x;o)

@jaja32 ja si nick napiiiisem x;o)

@lucia411 ja zltko davam, bo i masko davam x;o) a uvarim vajicko natvrdo, a pri mixovani ho vlozim, teda zltko, do pripravenej uvarenej zeleninky a pomixujem spolu

@blumka ja som niekde citala, ze i dva dni zltko, ale neviiim kde, mozno mi to i pediatricka, od ktorej sme odisli, vravela


@blumka ja som tie flase neprevarila este ani raz, vzdy umyjem, necham oschnut, a je to, glg...takze ok, budem ich aspon horucou vodou prelievat

@lucia411 my mame olivovy, na ktorom sa nepecie x;o)

olifcek
12. aug 2010

@blumka dakujem
@jaja32 kludne, povedz co a aku velkost a idem na to, ked uvidim x;O)

len dufam, ze to dobra znacka, teda lepsia ako cheerokee...

olifcek
12. aug 2010
lucia411
12. aug 2010

olifcek dakujem aj tak urobim..vobec som o vajku nevedela 😅 olif skoda, ze nepeciete, mäsko na olivvovom oleji ako aj ryba chutia vynikajuco a nie je to take mastne ako na obycajnom oleji..a je to zdraveee

blumka
12. aug 2010

@olifcek ale mas tie flase vzdy nove, ze kupis z obchodu? alebo obmienas stale to iste? lebo ja som to tak myslela, ze kupim flasku z obchodu, bohvie co v nej bolo, tak prevarim, natrepem moju zeleninu, babo zje, umyjem flasu normalne a natrepem dalsiu zeleninu...pred kazdym naplnenim by som sa s tym nebabrala ze prevarat...ale ti vravim, ja na to nie som...mozno ma dakto sprdne ale mne to pride trsoku aj ako prehanka, kazdy den vyvarat cumle a flasky..sak nech si deti zvykaju trosku..zacnu lozit a budu vyjedat smeti zo zeme, to co potom? 😅

olifcek
12. aug 2010

@lucia411 my ale pecieme na olivovom, len Olivke sme kupili taky, ktory na pecenie nie je vhodnyyy x;o))

olifcek
12. aug 2010

@blumka nie nie, to su flase este z vyziviek, co sme mali, tie mensie 125g...teda do tych robim vzdy zeleninku, do tych istych dvoch...najprv z nich spapala ovocie, co bolo kupovane, a odvtedy jej ich plnim zeleninkou, vojde tam tak do 135g x;o) a dnes som vytiahla zo skrine ty vacsiu flasu, 190g, kde som dala ten namixovany banan s jablckami..inak, ze dve jablka a jeden banan a ono to vyslo len do jednej 190g flase...x;O))))

lucia411
12. aug 2010

olifcek 😉

blumka
12. aug 2010

este vam poviem co nasa Tete zas vyplodila, isli sme vonku a ona ze Po schodach ideme? a ja ze, no hej a co chces lietat, ci co..a ona, anoooo..a ja ze ako? ved to sa neda, ludia nevedia lietat...a ona ze ja ked budem motylik tak budem lietat..a ja ze to ako budes motylik? mamka, ja sa zamenim...a to ako sa zamenis?....zacala sibrinkovat rukami a vravi mi ze takto..cary mary fuk 😀 😀

olifcek
12. aug 2010

do keluuuuuuuuuuu, ved tie bodynka su s kratkym rukaaavom....to vynosime v zime???? ked uz budu plastove okna, dvere uz vymenene, tak snad i teplo bude a bude sa dat chosit v kratkom, ci????

blumka
12. aug 2010

@olifcek no tak s tymto by som sa nebabrala ze vyvarat 😉 ja davam juli do avent poharikov..vzdy mam tiez dva a na dva dni robim 😉

blumka
12. aug 2010

@olifcek vynosis...je lepsie vrstvit oblecenie ako dat jednu hrubu vrstvu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre