• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
12. aug 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka pozor na motýlika, ale také čáry máry fuk by sa niekedy aj zišlo :grinning:
12. aug 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka hej, len na zimu vonku asi lepsie dlhy rukav bodynko a dlhy rukav bundicka, ci? snad doma ponosiiiiime
12. aug 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tak na kosicku zimu mozno stacia aj sandale :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: ale doma urcite ponosi...
12. aug 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja som také bodynká niekde videla, ale neviem kde, žeby v tescu?
12. aug 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ved to...zeby sa nerozhodla ze ide skusit lietat :confused: ale tak snad to ma v hlave dobre pohadzane ze neni motylik..ale vobec neviem co ju to napadlo..ze sa vymeni za motylika :grinning:
@blumka ale, ved vy tam mávate obrovskú zimu
12. aug 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka má fantáziu, to je super :slight_smile:
12. aug 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 toho roku bola pekna zima aj v ke..aj sneh aj zima ale minuly rok nic a moja svokra, kosicanka, si napr. taku zimu ako bola tato nepamata velmi..urcite boli ale to su skor vynimky...
poriadna zima je nieco ine ako to co byva bezne v KE :wink:
12. aug 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no 24.12. bude u vás chladnejšie než u nás :slight_smile:
12. aug 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 no to neviem, ale toho roku bolo teplo na vianoce..odmak akurat prisiel :wink: predtym bola kosa ale potom sa oteplilo
12. aug 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 pre mna je poriadna zima to co sa deje na orave, takze ja preto tak porovnavam :sweat_smile:
@blumka no, mne veľmi chýba sneh.. a tuto nič, len toho roku, čo som sa bála aj sama ísť do obchodu, aby som sa ako tehotná niekde na zemi nenašla
@blumka no ale mame zimy...saq hnusne mrznut vie..len snehu je pomenej x;o(((( a ja si tuto zimu nepamatam, bo som si ju neuzila....som od ktobra bola zatvorenaaaaaaa az do 13.01., len z okna som sa divala jak snezi, a aj prsi x;o)
12. aug 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 toho roku to sarapatilo asi vsade..uvidime ako bude tato zima..tam kde staviame minuly rok nechodil este pluh a pritom tam uz v par domoch byvali ale no tak ostali na par dni odrezani od sveta... :sweat_smile: mne by sa aj taka romantika pacila :grinning:
@blumka rodičia bývajú cca 55 km od nás, ale tam je tiež iná zima...tam sneh a tu slniečko, my tu už sadíme a mamina čaká pokiaľ sa sneh rozpustí.
@olifcek jj mraz je...ale tak pre mna -5 nie je mraz :grinning: ja som na zimu narocna :grinning: :grinning: a musi byt so snehom a aspon -15 a mrznut, nefukat a krasne vlocky padat potichucky na zem :grinning: :dizzy_face:
12. aug 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 sranda ze ake male slovensko a ake rozdiely, ze? :wink:
12. aug 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek kedy budes objednavat tie tricka? peniazky ti posleme asi vopred, ne? ci ako? napis do ip c.u
@blumka juj, veru romantika. MM vie ako zbožňujem prechádzky po čerstvo napadanom snehu...Aj keď bol dlho v práci zobral ma vyvenčiť von... :slight_smile:
@blumka sranda..., dúfam, že Natálka raz aj sneh uvidí :slight_smile:
12. aug 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka saq su zimy, ked je i -10 x;o((( ked som do prace sla, ma slo porazit, brrr, jak minos omrrrzal...
12. aug 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka peniazky poriesime zajtra x;o) ved od vas mi pridu a ja to babe poslem za nas vsetky hned ako poslem objednaaavku ;) nech to cez vikend urobi a v pondelok, ci utorok posle x;O)
12. aug 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ak si nezazila taku poriadnu zimu o akej ja hovorim tak nepochopis co tu splietam o kosickej zime.. :grinning: joj, ved ja nevravim ze nie su tu zimy..jasne ze vie aj tu zima byt riadna, ale myslim ze to je skor prekvapko pre vsetkych ze aka tuha zima ako bezna vec :wink:
12. aug 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek oki...ked zavelis posleme :wink:
12. aug 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka užívajme leto :grinning:
12. aug 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ked mne je horuuuucooooo :grinning: ja som az teraz posledne dva roky zistila co je leto :wink: na orave nebyvalo leto, len sa to tam tak tvarilo :grinning:
12. aug 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka neviem, ja mraz neznasam a poslednych par rokov tu bol x;o(

ale pamatam, ze ked som bola mensia, mala, tak boli krasne zimy...snezilo, chodili sme sa sankovat, stavat snehuliakov, iglu , mali sme ruzove licka od zimy, padali obrovske snehove vlocky /skoro som napisala vlozky x;o)/, sneh pod nohami vrrrzgal...juuuj..ale pamatam si i ja zimu veru..stromy odpocivali pod snehovou prikryvkou...
12. aug 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jaj, neznášam letooooooo :slight_smile: :grinning:
12. aug 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok