Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dianab
18. aug 2009

Jeej.. to je také milé, že koľko radosti rozdáva také malé dieťa, že ? 🙂 Už sa teším aj ja... hrozne.. ako sa s ňou alebo s ním budem zaoberať 🙂

zucana
18. aug 2009

dia no teraz som doma lebo som na predcasnej materskej na rizokovom ale upravovala bez nas...je to lepsie...upratuje aj u svagra takze ju pozname a je spolahliva a dobre jej to ide 😎 dohodim ale mala by to daleko a moze len utorky poobede 😀
inak chodi iba na 4 hodky raz za tyzden ale ja som velmi poriadkumilovna a take kazdodenne upratovanie si robim sama...ale som vdacna za tie dlazky a kupelky
a najma ju mame preto ze som byvala do vecera v robote a muzik cez vikendy chcel byt so mnou 😅
a jednu mal uz aj predtym tak preco menit ?

zucana
18. aug 2009

blumi ta je podarena....inak uplne sa podoba na tu foto z ultrazvuku v 30tom tyzdni... a mate peknu kuchynu 😉

dianab
18. aug 2009

Zu: No, tak to máš dobré... je veľmi fajn, že ŤA šetrí... super veď komu by aj chýbalo glancovanie kúpelky a umývaníe dlážky, no nie? Neviem, čí som sa pýtala, ale nakoľko dní Ťa mužíík opúšťa?

Blumi: idem si to pozrieť, som zvedavá na veľdielo Tvojej malej 🙂 😉

zucana
18. aug 2009

do piatku dia ...
uz pomalinky idem hajkat 😉

dianab
18. aug 2009

Zu: asi aj ja by som mala... mužík tu vedľa mňa už namieta, že už by som mohla prestať.. ale hlavne že je vždy zvedavý, že čo práve komu píšrem... ho to normálne že začína zaujímať... 😀 😀

Blumi: Veeeeľmi zlatunká..iba teraz som si pozrela Tvoj foto album.. parádne dielo- tie kresby 🙂 Aj tá ocinkova fotka je hroozne milá 🙂

zucana
18. aug 2009

tak dobru babenky...moj muzik je tiez zvedavec este ze nerozumie 😀
tak zitra 😎

dianab
18. aug 2009

Dobrú, Zuci... zajtra sa Vám ozvem, keď som prišla od dokiho...

Blumi... dobrú nôcku!

blumka
18. aug 2009

dobru noc kocky...no nasa mala je taky sinter...na tej fotke je s mojou neterkou Veronikou, ma ju strasne rada..je to asi jej najlepsia kamaratka, tak sa im spolu dobre kreslilo 😀

olifcek
18. aug 2009

blum, mati, dikes za odpovede na tie babatka. i ja som si myslela, e asi tak po tyzdni, ze dovteedy pekne utierat...

adel dik za tie linky s PL kocikmi x;O)

zoska hehehe...ja sa hlavne niekedy tu sama pucim za notakom a nemam ani komu povedat, ze co bolo take vtipne..tak to asi zacnem vypravat nejakej muske, alebo si kupim rybku x;o) ale perfektne si napisala ten prispevok, hehehe...no a co, ze som tu sama a rehnim sa do monitora 😉

logi aj toto je celkom fajne...len...mozno tazsia konstrukcia...
http://deti.bazos.sk/inzerat/2067309/kocik-pre-...
iny som chcela najst, ale nedari sa mi nejak...

zuci uz som tu tu tuuuuuu....sme sa tak zakecali, az sme zabudli na cas, hehe...a nuz je Ti lepsie?

diana mna by zaujimalo, ci tu je i teraz niekto, ked som tu ja... 😀

juj, aj som dostala prvu vecicku do kocika...neskor urobim foto, ale len mobilcekom...x;O)

olifcek
18. aug 2009

hehehe, Terezka kresli vo velkom style

hajdylca
18. aug 2009

olif a co si dostala? ja zvedava.... inak my sme vcera kupili (hlavne kvoli mimi) fotak...

olifcek
18. aug 2009

hajdy take pod hlavicku a pod telicko...so zajacikmi a oblacikmi. musim nafotit, lebo sa neviem vyjadrit, hehe. a na svadbu to kolecko pre stastie...na stehno...ani neviem ako sa to vola x;O)))

olifcek
18. aug 2009

tak tento by som si rovno aj kupila

http://deti.bazos.sk/inzerat/2113831/kociar.php

hajdylca
18. aug 2009

na svadbu kolecko na stehno je asi podvezok nie?

olifcek
18. aug 2009

hajdy jooooooooo, to x;o)

olifcek
18. aug 2009

tento by som asi i mohla skor kuknut...

http://deti.bazos.sk/inzerat/2103324/Predam-koc...

no dobre...uz opat zacinam..x;) jogurt dopapany, idem na zubky a hajde spinkat...

zajtra este na EKG a v pondelok 24.08 na krv kvoli tripple testom x;O)

olifcek
18. aug 2009

no vidim, ze na tom bazosi je viac peknuckych kociarikov x;o)) takze sa ponahlat nemusim, iste to kazda z nich do novembra nepreda x;o))) sm zvedava, ktora z nich bude moja spoluziacka, hehe 😉

olifcek
19. aug 2009

Ach jaj, ci ja dnes neviem spat. Sla som si lahnut okolo 1 rano, a uz sa hodinu prevalujem. To bude narocny den veru. Uvazujem nad tym, ze ist az zajtra na EKG, dnes dojst do prace na 7 a odist o 15.30...uvidim, ci sa mi bude chciet vstat ak vobec zaspim...dufam, ze vy baby sladucko hajinkate a sladko snite

olifcek
19. aug 2009

tak ja som to vzdala. idem cosi zobnut, paq sprska, a paq pomalicky i na bus pojdem. z domu vyrazam o 6.20

mozem ist aj neskor, a poobede ist na ekg, no to si radsej necham na zajtra rano x;o)

loginka
19. aug 2009

no olif, tak to sme si mohli mohli pokecat, ja som o takom case tiez nemohla spat, ale som sa prevalovala v posteli v nadeji ze zaspim

jasne kocikov na predaj bude dost, horsie je to s dvojickovymi, hlavne sa musim rozhodnut ci budu vedla seba alebo za sebou (co mi momentalne pride take cudne, to druhe dieta bude mat uzasny vyhlad, ale zase je asi spratnejsi)

dnes ideme na duchonku, drahy chce ist za komsmi na chatu, ale ja som sa rozhodla, ze tam spat nebudem, pojdem radsej ku svokrovcom do Top lebo na chate by som sa prt vyspala ako sa poznam

pekny den, zase horuci, vydrzat! 😎 😎

loginka
19. aug 2009

baby inak ja vas obdivujem take nocne seansy, ja sa o 9 uz trepem do postele 😲
ale za to o 6 som hore

olifcek
19. aug 2009

logi vidis? som mohla na Teba z okna zakricat, mozno by si ma pocula a cas by zbehol rychlejsie 😉

jj veru, opat ma bytr hnusne, bleeee...

inak...baby, pamatate sa, ake saty budem mat na svadbe? myslite, ze sa v pohode budu dat upravit na cca take brusko?

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

zase som v rozpakoch...

loginka
19. aug 2009

ja asi neporadim 😅
to cie brusko si si pozicala? 🙂

olifcek
19. aug 2009

logi hehe x;O) jednej babenky tu...ona zacinala s vahou o 4kg vyssou pred tehu, len neviem, ci je to dobre a ci zle...myslim vzhladom k rastu bruska x;o) baba aj malinko pribrala za cele tehu, len nejakych 10kg, hech....stastna to zienka

blumka
19. aug 2009

babyyyy, spite kym mozte aj 12 hodin 😉 ..mne ked terezka zaveli ze mama stavaj, tak ma kazdy den poraza, ale ked vidim ten usmev tak hned je den krajsiss

olifcek
19. aug 2009

blumi hehe x;) no moje babo je nejake pokojne. vcera bolo uplne pokojnucke, az neskor mi lekar hovori, ze aha, pozrite, prave kopka...no, malicke pekne kopkalo, na pohlad, hech, citit nebolo x;o) a na NT spinkalo...hech...snad to malickemu ostane a bude vela spinuskat aj ked sa narodi 😉

blumka
19. aug 2009

olif, dufaj 😀 😀

olifcek
19. aug 2009

blumi to je to jedine co mi ostava 😀

zoska
19. aug 2009

dobre ranko- nasla som foto toho kocika implast bolder-- tato farebna kombinacia je mila 🙂 material je taka zvlastna latka takze by sa nemal spinit...ale implast ma tolko krasnych farebnych variacii...

http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/kociky/inz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre