Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
13. aug 2010

@olifcek @blumka najskôr sa tam musím zaregistrovať, alebo hned mozem objednat...som káááča

andrea2603
13. aug 2010

kočky,ja sa s vami na týždeň lúčim, budem u svokry, tak sa tu poslúchajte 😉 😅
ahojte 🙂

jaja32
13. aug 2010

@andrea2603 užite si to 🙂

blumka
13. aug 2010

@jaja32 mozes aj objednat hned tusim...ale mozno @olifcek lepsie poradi, ja som sa najprv registrovala a potom som kupovala

blumka
13. aug 2010

@andrea2603 maj sa krasne a oddychni si trosku 😉

blumka
13. aug 2010
zoska
13. aug 2010

baby trosku mimo temy a od veci 😅
davate este vigantol? boze ja nan zabudam ☹ niekedy aj 4dni za sebou nedam, ked ho nemam na ociach...do kelu

jaja32
13. aug 2010

@blumka podľa mňa tie prvé sú viac vianočné a využijú sa asi len na to obdobie... mne sa páčia tie druhé...také princezničkovské 🙂

blumka
13. aug 2010

@zoska nic si z toho nerob..v lete nie je az tak potrebny 😉 ja sa dobrovolne priznavam ze som juli nedala asi od nedele 😅

jaja32
13. aug 2010

@zoska ja dávam, tuším 18 mesiacov by sa mal...nie som si istá

jaja32
13. aug 2010

@blumka mne ho väčšinou natálka vypluje 😀

garonka
13. aug 2010

@zoska my musíme davať pravidelne vigantol do oktobra berieme 3 kvapky tyždenne okrem víkendu a od oktobra už len 2 kvapky lebo začne jeseň 🙂

garonka
13. aug 2010

@olifcek v optime šecko oki, dali nam novu latku a ak sa bude aj ta parať tak vratia eurače za kočík síce ja sa ho zbaviť nechcem 😅

blumka
13. aug 2010

@garonka ja som niekde citala o predavkovani vigantolom, vraj vela mamiciek uz neava ani tie 2 kvapky ale len jednu...mne pri Terezka npar. pediatricka kazala davat od pondelka do piatku 2 kvapky a cez vikend nie...
@jaja32 a ako jej ho davas? na lyzicke? lebo ja kvapkam do flase s mliekom...
a mne sa tiez viac pacia tie druhe saty aj ked ich chcem prave na vianoce ale su aj drahsie, nooo

garonka
13. aug 2010

@blumka my musíme kvôli vapniku 3 kvapky a potom normalne dve kvapky cez jeseň a zimu ale snažim sa pravidelne aby ho papal

jaja32
13. aug 2010

@blumka ja dám na lyžičku mliečko a 2 kvapky. Začala som dávať do fľaše a potvorka práve, keď tam mala vigantol nevypila mliečko

zoska
13. aug 2010

baby 😕 mne pediatricka kazala davat 2kvapky denne!!! ja posl. mesiac total zabudam a davam tak 2krat do tyzdna iba....to ja mam sibnutu pediatricku ci co?
teda ja viem ze je sibnuta, ale vy davate 2kvapky tyzdenne a ja denne??

blumka
13. aug 2010

@garonka aha...ved jasne, ked nakazali treba brat 😉 len nech su deticky oki 😉

blumka
13. aug 2010

@zoska ne..2 kvapky denne 😉

jaja32
13. aug 2010

@blumka ja dávam každý deň, pediater nič nepovedal...len každú poradňu sa pýta, či mi má predpísať vigantol... asi ho začnem aj ja užívať 😀

blumka
13. aug 2010

@garonka JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ, vy tyzdenne...jaska 😉 ja ze denne vam kazala, preto mi to neslo do hlavy, ze to vela na den 3 kvapky

jaja32
13. aug 2010

@zoska naši pediatri by si mohli ruky podať 😀

zoska
13. aug 2010

oki oki 😀 uz som s chcela nastvat, bo @garonka napisala ze tyzdenne, tak som ostala mierne v soku... tak ako garon, si sa pomylila ci?

blumka
13. aug 2010

@jaja32 no mne teraz pri juli tiez nic nepovedala, len ze kazdy den...a tiez sa kazdu poradnu pyta sestricka..sak to sa neda tak rychlo minut 😅 😀 minule mi to uz bolo trapne ze furt sa pyta tak asi jej ho malo davam, tak som si dala predpisat... 😀 no ale uz som mala v tej prvej flasticke na dne..tak som otvorila cerstvy 😀

blumka
13. aug 2010

@zoska ja myslim ze oni mali z toho vigantolu zvysene hodnoty vapnika tak im kazali ho davat menej..
ci? @garonka ?

zoska
13. aug 2010

no a minule moja peditricka mala v ordinacii aj druhe babo, predcasniatko a chytila mu hlavku a vraví, ze nejaka sa mu zda makka a kazala mamicke davat 2kvapky 2krat denne 😲
@jaja32 aj mna sa furt vypytuje ci mi ma novy predpisat....mne tymto tempom vydrzi aj rok este 😅 😔

jaja32
13. aug 2010

@blumka my tiež už druhú fľaštičku, nech pán doktor má dušu na mieste 😀

garonka
13. aug 2010

@blumka to ja som ako hotentot napisalaaaaaa, to my musime tak 3 kvapky denne dať 🙄

jaja32
13. aug 2010

@zoska aspoň vieme, že vieš ušetriť 🙂

zoska
13. aug 2010

@garonka ahaaa no nerob nam tu soromoro 😀
ja si asi dam tiez predpisat, lebo uz je to podozrive 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre