Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
13. aug 2010

@garonka ale nééé hotenton, pre teba normálne, to len my sme tu pátrali ako si to myslela 🙂

garonka
13. aug 2010

@blumka my sme mali veľa vapnika čo nechapem a musíme do seba pchať 3 kvapky a hlavne veľa veľa vody piť ale odkedy Tobi zistil že sa da pľuť tak vodu nechce 😠
ale hodnoty vapnika nam klesaju našťastie

garonka
13. aug 2010

@jaja32 😀 😀 😀

blumka
13. aug 2010

@garonka ale preco? sak si nehovorila ze ten vapnik mate kvoli vigantolu? ja som myslela ze akoze vam ten vigantol obmedzia a oni vam ho zvysili? ci som to ja zle pochopila?

zoska
13. aug 2010

@garonka a davaš poctivo? lebo ja totalzabudam...kamoska nekoji tak ta supne do flase, uz je zvyknuta, len ked ja kojim furt niekde inde...v inej miestnosti, vonku...a nepride mi na rozum
ale tak ked teraz slniecko svieti, tak snd sa to vykompenzuje

garonka
13. aug 2010

@blumka to je presne tak ako si napisala, z vigantolu veľa vapnika naskakovalo, tak sme ho museli brať furt tie 3 kvapky a ani raz nevynechať a hlavne veľa tej vody piť
ale nechapem aky ma suvis vapnik s vitamínom D 🙄

garonka
13. aug 2010

@zoska snažím sa ale dnes som nedala som zabudla a neva šak to je len vitamín 😅

zoska
13. aug 2010

@garonka 😉

zoska
13. aug 2010

@garonka inak som zabudla, že pekná profilovka 🙂

garonka
13. aug 2010

@olifcek je kde? s mm v posteli? 😅

my sami ocko šiel do prace, kebyže môžem svokra kopnuť tak to aj urobím 🙄

garonka
13. aug 2010

@zoska 😵 😵 😵 to sme sa cvakli ako sme šli k lekarke 😉

zuzkat1
13. aug 2010

@garonka ahoj sice sem nepatrim,ale aj my mame vysoky vapnik,ale k dokine ideme zas az v oktobri na krv a teda ani neviem co to znamena ten vapnik...je to kvoli chorobe alebo co?? ona ma furt odbila ze to nema take zle a ze sa uvidi a ze to v pohode ale nic mi nevysvetlila☹

olifcek
13. aug 2010

@blumka niesom zatazena na znacky, ale mam ich radsej, su fakt kvalitnejsie x;o) no samozrejme za normalne ceny, nie tie prehnane...

@andrea2603 odpocin si

@blumka tie druhe su krajsie x;O)

@blumka mne Oliv basti po vigantole aj maltofere c;o)) chuti jej to, hehe

@zoska ja tiez zabudam, sice nie na vigantol ale vitaminyA, no...

svetlankat
13. aug 2010

@garonka naozaj pekna.

My davame dve kvapky denne a uz druhu flasticku sme otvorili. Ja davam fakt poctivo, mam pripomienku v mobile na kazdy den

blumka
13. aug 2010

@garonka vitamin d viaze vapnik

olifcek
13. aug 2010

@garonka s mm v posteli? jo, len ked ideme spat...i to ja s Oliv ideme haji a mm pride za nami o par hodin....o tuleni sa mi uz ani nesniva pri tej nasej malej takmer 8 mesacnej antikoncepcii....

blumka
13. aug 2010

@olifcek jj ale ci treba tym nasim detom az take kvalitne, ved to maju raz oblecene 😉 ale jasne ze ked je normalna cena tak aj ja radsej kupim znacku ako neznacku..teda cinakov nemam absolutne na mysli 😉

blumka
13. aug 2010

@olifcek fuuu..vy uz skoro 8 mesiacov...waaau 😵

garonka
13. aug 2010

@blumka fuhaaaaa ta potom čo mame zvyšenu davku vigantolu keď ten vapnik tam hapruje 😠

jaja32
13. aug 2010

baby, ako sme to tu doriešili ten petržlen...môžem ho dávať? Zajtra varím brokolicu malej...už ste dávali? šmakovalo?

garonka
13. aug 2010

@olifcek a my samiiii 😔

garonka
13. aug 2010

my ideme zajtra prvykrat na mrkvu 🙂 moja mama už mrkvu vytiahla a dobre, že ju ani neleštila ale poviem taku krasnu čistu ani v obchode nepredavaju a origoš bio 😀

blumka
13. aug 2010

@jaja32 ja som juli raz dala ale baby vraveli ze je to alergen tak som uz potom nedala...ale petrzlen juli chutil. Brokolicu dam asi v podnelok, kedze som dnes nekupila spenat

svetlankat
13. aug 2010

@blumka tak to potom nesedi na
@garonka nie?

garonka
13. aug 2010

Kontraindikácie:
Vigantol sa nikdy nesmie podávať pri zvýšených hladinách vápnika v krvi alebo v moči.

no uznajte či je to normalne šak my sme mali zvyšene hodnoty vapnika v moči a ešte stale tam su ale na hranici, kriste pane s tymi doktormi

jaja32
13. aug 2010

@blumka uvarím jej zajtra so zemiačikom a mám ešte uvarenú mrkvičku...no neviem či šupnúť aj tú, asi dám. špenát môžem aj zmrazený?

svetlankat
13. aug 2010

@garonka my tiez zaciname ale asi v nedelu, lebo zajtra ideme na cely den pa. Tak az od nedele. Uz sa tesim

svetlankat
13. aug 2010

@garonka

garonka
13. aug 2010

@svetlankat ideme s vami 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre