• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
zoska, tak tento je naozaj krasny :wink:
19. aug 2009 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobreee raankoooo :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2009 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz druhu noc som mala taky krasny sen :slight_smile: najprv som si uz kocikovala svoje babetko a dnes v noci sa mi snivalo ze som bola rodit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to bolo takee zlatuckeee
19. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :sunglasses:
19. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja uz niekolko dni neviem poriadne spat, vsetko ma boli :angry:
19. aug 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zoska jj, pekne vyzera ten kociarik, a aj lahucko, ale zaroven stabilne..ale asi je drahy, ze? x;O)

matka a o par mesiacov sa sny premenia na skutocnost x;o)

marti hm..snad to rychlo prejde x;o(
19. aug 2009 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olifcek ja uz sa neviem dockat :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte! Ja o spani ani nehovorim, pravidelne sa od pol noci iba prehadzujem a poobede spim kade chodim. :pensive: Krvicka odobrata a teraz 10 dni nervov. :angry:
19. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
x;o)
19. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kati ja idem na krv v pondelok...tak uvidim, ze kolko dni mi ,,nakazu, cakat a paq budem telefonovat, ale budem verit, ze to bude Ok, a ze oni mi nezavolaju skor...
19. aug 2009 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcence, ja som na krv bola v pondelok a zajtra okolo obeda mam volat o vysledky...tak mi drzte palce :wink:
19. aug 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky :grinning:
Vsetkym krvickarakam drzim palceky, nech je vsetko o.k. Baby aj ja by som najradsej chcela aby tu uz bol marec s medzizastavkou na Vianoce :grinning: :grinning: :grinning:
Ale uz sme vacsinou v 4 mesiaci, tak ubehlo to pomerne rychlo a dufam, ze ako mala nastupi do skoly pojde to este rychlejsie :sweat_smile: .
19. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja idem az pondelok na krv .....ja uz chcem vediet co mam v brusku dievcatko alebo chlapceka....vy to uz niektoraa viete???
19. aug 2009 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jja drzziiim
19. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati zatial to vie len hajdy.a ja sa to dozviem najskor po svadbe az, fnuk...ale co ush
19. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kedy sa to uz da zistit?v 16 tt sa to daa?
19. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matka ak sa ukaze, tak ano x;o)
19. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak moholo by sa ukazat .....
19. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
doooobre ranko ja zo spankom nemam problem spim jak babetko
ja idem na krv v utorok a hned aj uvidim male uz sa tesim
matka uz sa to v tvojom pripade bude dat zistit ak pravda bude dobre otocene priblizne od 12tt za dobrych podmienok sa to da zistit
19. aug 2009 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zoska ten kociar je krasny :wink:
19. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bby tak mne vcera este nevedeli povedat pohlavie :frowning2: budem si musiet pockat do 20tt
Katka nestresuuj, neboj, vsetko bude o.k. - kludna mamina= spokojne babo :wink:

olif ten kocik, dvojkombinacia (bez vajicka do auta) v plnej vybave na bazari som nasla za 7000sk (nepisem eura, lebo som si stale nezvykla :unamused: )
19. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zoska jj, i mne sa lepsie este s Sk naraba ako s EUR xo) ale fakt krasny kociarik..x;o)
19. aug 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kočky idem ja čosi porobit, je tu neskutocny neporidok a to som sama doma, hanba mi :astonished:
a potom do socialky sa natahovat po papier ze nemam nedoplatok a overit si ci ma zaevidovali na zmenu vymer. zakladu, lebo ked som tam bola tak nesiel system a teta povedala ze ma nahodi dodatocne, tak som zvedava, ci to urobila...
zatial cafteee, dufamze tu nebude 7 novych stan ked dojdem :grinning:
19. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bre ranko babenky
ja zaspavam tak o polnoci ak sa podari a vstavam tak o 10 tej s tym ze prvych holubov odhanam o 6 rano potom o 8 rano a potom o 10tej uz ma to nebavi tak vstanem ale rozmyslam ze muzik ked nie je doma budem spat dole v obyvke to sa budem aj menej bat :sunglasses:
juj aj aj uz chcem vidiet babanko...potom mi baby napiste co budete mat vysledky z triplov kolko ste mali AFP lebo ja mam iba ten vysledok a k dokimu idem az koncom afgusta resp. v piatok na moc opat raz a modlim sa aby bolo vsetko oki....inak uz pijem viac ako 2 litre denne :slight_smile: som na seba hrda...predtym som pila tak liter :fearful:
19. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zoska drzim pasta s vybavovanim x;o)

mne je dnes opat na grc, ale i z vody :sweat_smile: ale super je, ze ma hlava neboli, takto sa to este da x;o) proste idem a pokusim sa vyblinkat, ale hlav anejde prasknut...

inak...lekar mi vcera povedal, ze panadol na hlavu kludne mozem vziat, az mi bude chciet prasknut x;o) super. ze ibalgin nie, lebo to ma vplyv na rytmus srdiecka babatka. ale tiez mi pvoedal, ze ak mi bude tyzden nevolno a budem zvracat, alebo ma tyzden bude hlava boliet, nech pridem, ze ma paq posle na urologiu...je supr, ze mam taku starostlivost..

inak aj niektora z vas bola na EKG? neviem, ci len mna posielaju kvoli tomu selestu, alebo, ci to je normalne u kazej z nas x;o)

zuci i ja som zacala viac pit, co je parada, az mam niekedy pocit, ze neviem prestat, hehe...no ale jasne, casto i na wc chodim kvoli tomu, hehe x;o)

ja mam stastie, ze babo vidim vzdy x;o) i ked sa to malicke vcera nemeralo, ale kukali sme nan, co je prima x;O) ale bolo podarene, ako sa tvarilo, ze co je? co je? tu sa spi. no dobre, vy nedate pokoj? tak vas budem kopat x;o)))
19. aug 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuci, aj ja chcem spat 10 hodiiiiiin :grinning:
ty uz mozno koncom augusta budes vediet aj pohlavie, ci? ved to uz budes dajaky 19tt a to uz sa moze robit morfologicky utz a tam vacsinou vidno :wink:
my ideme zajtra s nasou Tete k ocnemu..asi bude mat okuliarky a prelepene ocko :frowning2: viem ze to nie je katastrofa, aj ja aj manzel sme si to zazili ale mne je z toho smutno ze aj ona si tym bude musiet prejst :frowning2:
19. aug 2009 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blum drahy nosi brilky, tak som zvedava, ci i malicke bude nosit x;o)) a neboooj, to prelepovanie ju mozno i zacne bavit casom x;o) mojej segry obaja chlapci - dvojicky museli, a super, lebo ocka sa napravili a nevidno uz nic x;o)))
19. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a jo, zuci, BRE RANKO x;o) o 11.00 :sweat_smile:
19. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olif na ekg by sme mali ist vsetky tehule aspon ja idem aj v tehu knizke mam kolonku na vysledok vysetrenia
19. aug 2009 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
martinka ahaaaa...dobe, dakujem x;O) priznam sa, ze ja tu moju tehu nemam kuknutu, tak asi tak ucinim x;o)
19. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok