• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Ahojte :slight_smile:
@zoska ten plac nemoze byt kvoli refluxu? ci reflux nemate?
15. aug 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@olifcek ďakujem za tričenko

čo si dobré nakúpila? a aj v Nexte? :slight_smile:
15. aug 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duuufam, ze si to niekto vsimne, bo ja to uz nechceeeeem, kedze sme uz kupili, joj

http://www.mimiaukcie.sk/prihozene_aukce.php?typ=3

@laxity nemas zac, ved...x;o) kupili sme 2xtenky overalik georgio, 2xopalovacky rozopinatelne zhora az dolu, anglicko, 1xoveralik bez zakoncenia na nozicky na vianoce a topanocky hello kitty :grinning:
15. aug 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
tak uz sme doma :wink: dovolenka bola super, cestu Viki zvladla celkom dobre, kriticka bola taka hodina po starte, potom uz bud spinkala alebo sa hrala, spievala som jej co muz sice neocenil, ale Viki ano :grinning: no a x-krat som ju kojila po ceste, ale to len ako uspavadlo, cucala a potom zaspala a spala min. hodinu. celkovo sme cestovali 12 hodin, docela dost, ale ani sme nemuseli stat len kvoli Viki, co bolo fajn, lebo inak by nam to trvalo asi aj dlhsie.
mali sme krasne pocasie, voda bola super, ale Viki sme namacali len po nozicky, zdala sa mi pre nu studena a obcas sme ju osprchovali. cez den co-to pospala, muz siel vzdy na taku hodinovu prechadzku a ja som sa zatial vyvalovala na plazi a oddychovala, co bolo veeeeeelmi fajn :wink: boli s nami este jeden par, kamos s frajerkou, a aj ti ju obcas ponosili, zabavili, venovali sa jej, co sme boli s mm milo prekvapeni.
dva dni mala taku umrncanu naladu, len sa nosit, ale zistili sm preco - mame 2 zubok !!
:grinning: takze uz sme dvojzubec :grinning: potom neskor hodim aj nejake foto

teraz sa siel muz prechadzat a ja vybalujem, periem, upratujem.....toto neznasam :confounded: precitam si vas potom - aspon nieco, lebo vsetko nemam sancu docitat, dufam, ze sa mate vsetci aj s detickami dobre :wink:
15. aug 2010 o 10:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
to čo sa robí vonku??? preboha, mama volala nech po nu mm pride, ze sa tam boji (v dome na dedine- prechodne bydlo, kym prerobia byt)
od 4tej rano je tu neuveritelna burka, blesky , hromy, fuka tak ze niekedy dazd nepada ale ide rovnobezne so zemou...mm povedl ze ani z auta nevystupi :sweat_smile:

inak v noci sme papali len 2krat, ze waau, ale asi sestkrat som bola poposuvat v postielke, lebo narazila a vypadol jej cumel....
@sadka01 reflux nam uz odznieva davnejsie, v tom podla mna problem nebol...asi brusko, lebo sa o 22.00 vykakala a potom uz dobre

@lolka cawes :wink: tak dufam, ze aj ja pridem taka spokojna z dovolenky, Viki je sikovna dvojzubnica :grinning:
15. aug 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik vsetko naj, naj naj, k meninkám :slight_smile: :wink:
15. aug 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram počasie a vidím ze kosice 30stupnov slnecno a stredne slovensko El Nino :rolling_eyes:
15. aug 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: No vonku je koniec sveta :confused: Hruza. To iste, ako @zoska pise. Okolo 8 sa zdalo, ze bude krajsie, ale nist, o 9 sme sa zobudili zasa na hromy blesky. Uz druhu noc sa toto dialo a dnes tiez. Uff, taketo si teda nepamatam :confused: Nastastie sa David neboji hromov. Mrnci ale obcasne, dokonca sa taky ziapot akysi naucil. Aj slzicka mu pri tom obcas ide :frowning2: , budu to dufam tie zubky a nic ine. Akosi menej kakava, kazdy druhy den len taku trosicku a smradlavo prdka :confused: :sweat_smile: To aj vasi drobci niekedy? Predtym jeho prdiky nebolo citit a teraz bum, vcera v obchode som myslela, ze sa dokakal a nic v plienke :grinning:
15. aug 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Neli tiez minule prdkala tak, ze som si myslela, ze kaka :sweat_smile:
inak nastastie jej hromy nevadili...ja som bola hore, co sa mi v tom ramuse nedalo spat a ona vedla mna hajala a teraz tiez spinka :wink:
no ale je riadne dusno :unamused:
15. aug 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska Aspon, ze deticky hajaju v tom ramuse. Tu uz sa to trosku prave upokojilo, ktovie dokedy. David pospal teraz len 10 minut.
V noci hajal akosi slabo, mam pocit, ze bol kazdu chvilu hore. Aj vecer, aj v noci. No nic to, snad bude dalsia noc lepsia :slight_smile:
15. aug 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo veru, v ke mame 30v tieni, fuj...ale i u nas dve noci po sebe bola brutal buurka
15. aug 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jaj no zato bo potom doplatim jooo?

fuj vonku hic ble, a dnu ani nevravim ako sa potime

no my ideme na mrkvu som zvedava čo nas napne aj dnes :unamused:
15. aug 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poradte, cim mixujete tie prikrmy, ja som myslela ze pouzijem ponorny mixer ale take male mnozstvo mi nepomixuje. Mame za sebou prvu mrkvicku, ale moc nam nesmakovalo. Miska spapala mozno take dve lyzicky. Nic moc. Ale bolo to popucene vydlickou, tak poriadne, ale aj tak sa mi to nezdalo. Preto by som chcela vediet ako to robite vy?

kurnik dala som to predtym do zlej temy
15. aug 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, tak ja sa hlasim po dlhsej dobe, nas tatino mal 2 tyzdne dovcu tak sem vymetali vsetky aquaparky na slovensku kvoli starsej slecne. my s malou sme to v pohode zvladlai, aj sme sa pokupkali, len ta cesta nam moc nevonia. hadma sa raz nauci cestovat :slight_smile:
my pomalicky prikrmujeme, niekedy papa krasne ukazkovo, niekedy skoro jednu lyzicku a dost...no uvidime ako bude dalej:slight_smile:)
boli sme u dr. na prevazenie v 6 mesiacoch, tak nam nestacila vaha, doktorka ju ma do 9999 g a nam isla rucicka hore...doma som ju vazila tak mi vychadza na 10,3 kg...dobre,co? a meriame 80 cm.
pridam par foto z mojich slecien, vcera barca oslavovala narodky tak sme cosi pofotili...
15. aug 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. aug 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat moj pomixuje aj len jednu mrkvu ak treba...
15. aug 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja Ty mas fakt obrika doma :confused:
15. aug 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska jéj Nelinka aký pakáčik, zlatá je :dizzy_face: , chcela som sa spýtať, to je tá silikónová lyžičky čo baby vychválili? kde ju kúpim a aká je to značka? Ja malú kŕmim plastovou, trošku väčšou, len sa mi tie okraje zdajú ostré, ale na druhej strane sa mi ňou krásne dá zbierať okolu pusky keď trošku vypľuje, tá silikónová je dosť hlboká?
Ja malej zeleniku miešam s troškou mliečka, doky tak poradila, vy dávate čistú?

A inak aj moja už 3 deň tak žalostne narieka zo sna, potom sa zobodí na to a ešte hodnú chvíľku plačká, musím ju na rukách nosiť a utíšiť. Teraz zo sna plakala 4 krát, musela som ju tlapkať po riťke, aby sa utíšila a ešte zaspala :frowning2: neviem či aj jej idú zúbky, alebo čo?
15. aug 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja ný mako, vyzerá už na 1 rôčik :dizzy_face: :wink: koľko mala pôrodnú váhu? deti v pol roku by mali zvojnásobiť svoju váhu. My máme 6500g moja to ešte nestihla mala pri pôrode 4100g...ale je tak akurát aj faldíky má :wink: len je asi trošku drobnejšia meriame 68cm
15. aug 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja dám 4 zemiačky, jednu mrkvičku a mám to na dva dni. :wink: Včera som jej len 4 zemiačky a miešam to s brokoličkou od hami a véééľmi chutí, len to robím trošku redšie, pridávam mliečko a tak viac spapká...
15. aug 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska chcela som napísať, že ja PAPKÁČIK :wink:
15. aug 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 mala 3800g pri porode :slight_smile: no oblecenie kupujem na rok, vsakaj tie satky ma od krstneho na oslavu rocika a nam su uz teraz dobre :slight_smile:
ze 4 zemiaciky a mrkvicku.. :frowning2: ja som rada ak mi zjedla vcera pol petrzlenu :unamused:
15. aug 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja je zlatučká , veľká slečna....tak potom jej stačí mliečko, dávaš svoje? No ale mi papkáme už 16 dní, naprv spapkala 30, 40 a teraz zvládne aj 90, ale stále nie 120ml ako zvládne mliečko, ale mi papkáme stále v spánku, tak zje viac, len príkrm papáme keď je hore, zajtra začínam pridávať mäsko a vaj už môžem aj varené ovocie, teda výživy, len sa ešte bojím vynechať, lebo neviem koľko spapká, aby nemala slabí príjem, no ale čo už, raz už budeme musieť prejsť len na tuhé a mliečko minimálne, dúfam, že jej bude viac chutiť :pensive:
15. aug 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja a ako ju kŕmiš na kolenách v pololahu, alebo v sedačke? Možno skús zmeniť polohu, ja moju tak ako keď dávam mliečko, lebo v sede to viac vypľúva...
15. aug 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 ano davam svoje...ja nemeram,, tak neviem kolko to je, ale viem ze napr, pol zemiaka, pol petrzlenu spapala....dnes som jej skusila kur. masko a to jej chutilo moc, a bolo toho asi za dve lyzice..ja jej nemixujem, to mi vypluvala uplne ale take tvrdsie..a to masko si pekne na dasienkach premielala...zlata bola :slight_smile:
davam jej bud v sedacke, alebo na kolenach...no skusim este v leze ako ked kojim.uvidime co to spravi :sunglasses:
15. aug 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat nas aj dnes napinalo :sweat_smile:

skusila som aj nahrať video ale som sa tak rehotala, no rozpapame sa neboj len je to fakt ble, mrkva vo vode varena bez chuti
15. aug 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzon78 ta lyzicka je taka lacná obycajna, kupila som ju v drogerii, kde je aj detsky kutik, myslim znacka canpol babies :wink: ja mam este sadu 4 lyziciek z Ikei myslim ze su v pohode , cele umelohmotme
15. aug 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka nam mrkva isla, vcera to bolo o.k., dnes trosku menej, ale na prve papaníčka som milo prekvapená :wink: snad zemiacik alebo cukina Tobimu zachuti viac :wink:
15. aug 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja pekne rastiete, cloveku sa ani verit nechce ze z materskeho mliecka babatko tak rastie :slight_smile: a zlata je na fotkach :wink:
15. aug 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok