Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
16. aug 2010

btw kde je @zucana ? uz by mala byt domka nie? asi vybaluje to mnozstvo veci 😝 Zuzik napís ako ste dosli, aby sme vedeli, ze ste o.k. 😉

blumka
16. aug 2010

vsetk najlepsie polrocniatkam 😉 😵

garonka
16. aug 2010

baby ďakujemeee 😵

otazka pre všetky čo prikrmuju a začali prikrmovať lebo ma urve

do uvarenej mrkvičky davate ešte niečo pre chuť? postruhane jablčko alebo šťavu z jablka alebo neviem čo

moja mama ma tak zhadzuje že sa nato vybodnem a prestanem s ňou komunikovať, rano mi vola, že ona celu noc rozmyšľala že prečo si nedam povedať aby som Tobimu tu nechutnu mrkvu ochutila šak nech mu dam toho jablka do toho lebo DAKEDY tak ona a druhe mamy davali, kriste pane 30 rokov dozadu je dosť vtedy neboli take vymoženosti ako teraz 😠

šak ja uznam za vhodne čo mu dam jesť, ak niečo neviem poviem pravdu radšej sa tu opytam vas lebo u mamy to je des
to tam ani maleho nebudem môcť nechať rovno by mu dala soľ, cukor no všetko a u svokry ? no coment pečeny bôčik 😠

garonka
16. aug 2010

@zoska ach tie povodne su nevyspytateľne snaď sa ta voda nedostane k vam, je to fakt hruza ak maju tych ľudí evakuovať 😒

blumka
16. aug 2010

@garonka a ked das aj mrkvu aj jablkovu stavu tak ako zistis ked sa nahodou z toho vysype ze ci to bolo z mrkvy alebo z jablka? preto sa dava po jednom aby sa to lahko zistilo 😉
mrkva je nechutna nam, lebo sme zvyknuty na kilo soli a 2 kila korenia v jedle...pre deti je to nieco nove a tak ako ich my naucime tak budu jest...rodicia su aj v tomto detom vzorom..v dnesnej dobe ked je kopa uz malych deti obeznych by prave mali cusat nase mamy a podporovat nas v tom ze detom davame len cistu zeleninku

garonka
16. aug 2010

@blumka presne toto ja mojej mame hučim do hlavy šak ne zo zabavy sa dava najprv mrkva a potom ine veci ale načo miešať zeleninu s ovocim, zurim lebo ma zhadzuje ako totalne neschopnu matku že si nedam v ničom poradiť 😠

zemiačik sa kedy pridava?

blumka
16. aug 2010

@garonka po troch dnoch,..kazdu novu zeleninu po 3 dnoch..
nepocuvaj, robis tak ako sa ma robit..ona robila tak ako sa robilo vtedy, ty sa riadis terajsimi pokynmi

garonka
16. aug 2010

@blumka moja mama ne ta rovno nech mu aj ochutím lebo je to hrozne, no ano je ale ako píšeš my sme už nato zvyknutí a male deti ešte nemaju vyvinute chuťove pohariky tak ako my
na nervy so všetkym

garonka
16. aug 2010

@blumka čiže ak sme jedli mrkvu v sobotu tak zajtra už môžem pridať zemiak?

blumka
16. aug 2010

@garonka tak 😉

garonka
16. aug 2010

@blumka fakt ďakujem mam z toho zmätok 😔

blumka
16. aug 2010

@garonka ja chvalabohu nemusim taketo veci riesit...moja mamina sa sice cudovala ked som jej este pri terezke hovorila ako idem prikrmovat, povedala ako robili oni, ale sama uznala ze to ma svoju logiku...a svokra tiez..ona si povie, hlavne ze sme niekedy velmi uzkostlivi, ze oni davali jest hocico a tu sme ale inak sa mi do toho nikto nemiesa...lebo by ma porazalo...ja mam dost ked kazdy komentuje spanie mojich deti 😒

blumka
16. aug 2010

@garonka ja chvalabohu nemusim taketo veci riesit...moja mamina sa sice cudovala ked som jej este pri terezke hovorila ako idem prikrmovat, povedala ako robili oni, ale sama uznala ze to ma svoju logiku...a svokra tiez..ona si povie, hlavne ze sme niekedy velmi uzkostlivi, ze oni davali jest hocico a tu sme ale inak sa mi do toho nikto nemiesa...lebo by ma porazalo...ja mam dost ked kazdy komentuje spanie mojich deti 😒

blumka
16. aug 2010

a to preco 2x mi hodilo?

blumka
16. aug 2010

@garonka klidek..to nie je veda 😉

garonka
16. aug 2010

@blumka ja som zufala, svokra sa komentara drží zatiaľ je ticho odkedy bol cirkus pre ten bôčik ale moja mama to je horor
stačí že nekomentovala sestru ako davala jesť svojim deťom , takisto ani ex švagrinej ale mne musí dirigovať všetko, a pred kolegyňami ma ide zhadzovať, že si nedam povedať, aka som neschopna, no neschopna v čom? že mi Tobi odmieta varenu mrkvu? nieje ani prvy ani posledny joj
je pravda, že dakedy sa jedlo tak a teraz to je ine ale sama viem čo mam robiť, tu ide o to aby som vedela či nastane u Tobiho alergicka reakcia na mrkvu, či zemiak či na niečo ine čo dostane
ale moja mama ne, rovno nech mu dam jablko a hotovo

garonka
16. aug 2010

@blumka snažím sa byť v pohode ale je to chore, že moja mama nad tym rozmyšľa celu noc a rano mi to ôsmej zavola 😒

garonka
16. aug 2010

idem sa ja konečne najesť , urobim ľadovu kavu a kuknem svadbu nech mi to dvihne naladu 😅

olifcek
16. aug 2010

@zoska i ja som vcera vecer a dnes rano myslela na @zucana, ze asi vybaluje ale verim, ze dnes sem priiide uz kuk x;o)
@garonka ja robim mrkvicku s maskom a zemiacikom, napriklad x;o)

dnes som robila len jablcko na desiatu, nechutilo samotne, ale s bananom uz jooooooooooo 😵

babyyy, sak mrkva jaka fajna jeeeee, sladunkaaaaa

olifcek
16. aug 2010

vseeetko naj k polrocninaaaaaaaaaaaaam

olifcek
16. aug 2010

@maculik vsetko kraasne ku vcerajsim meninkam prajeeeem

olifcek
16. aug 2010

@selyma prosiiim, daj adresu a rozhodnutie, ze kolko bude to postovneeee

jaja32
16. aug 2010

@maminnka @zoska @garonka všetko naj naj pol rocku 🙂

garonka
16. aug 2010

@olifcek no jo ale na uplne prikrm asi ee nie? vy ste už rozpapane 😵

olifcek
16. aug 2010

@garonka vies co? ja som zacala ovocim...najprv jablkovu, potom merunkovu, potom ich kombinacia, potomjablcko s bananom, a ked sme presli na zeleninku, tak rovno mrkvicku s jablckom dostala, nemala cistu mrkvu, ked tak nad tym rozmyslam...hech

garonka
16. aug 2010

@jaja32 😵 😵 😵 😵 😵

garonka
16. aug 2010

@olifcek no to hej len my sme začali s mrkvou no hadam sa rozpapame a bude bre 🙂

nam doktorka prikazala zeleninou že ovocim ee, tak uvidíme no bo ma urve

olifcek
16. aug 2010

@garonka nam lekarka tiez, ze zeleninou a ie sklicko...no ja som zacala ovocim a skliiiickom...x;oDDD

garonka
16. aug 2010

@olifcek 😉 😉 😉 😉 urobili ste dobre , papate pekne 🙂

my dnes mrkva a jutre zemiak som zvedavaaaaaaa 😅

blumka
16. aug 2010

baby...triedim dalsie veci pre Julinku, no a nasla som kombinezu po Terezke, co ju este v januari nosila a ze velkost 74 😀 takze rovno mozem juli kupit snad aj 86 😀 😀

garonka
16. aug 2010

@blumka čo mala mala? Juli paradne vyrastla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre