Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
16. aug 2010

@garonka nam samotny zemiak nechutiiiiiiiiil, he he
@blumka maly obrik, chi

blumka
16. aug 2010

@garonka no pamatam si ze terezke ta 74 bola taka akurat ale 80 jej bola velmi velka...
ale tak juli uz na pohlad do tej kombinezi nevojde 😀
a co sa pytas, ze co mala mala? 😕 nechapacka

blumka
16. aug 2010

nechcete niekto kupit dievcenske plavky cele tak na 6-9 mesiacov? raz pouzite mojou tete

jaja32
16. aug 2010

@blumka a to si sa tešila, že Julinka ponosí po Tete a eeeé

svetlankat
16. aug 2010

@garonka nic si z toho nerob, stara skola. Je to tazke, ale jednym uchom dnu a druhym von. nam tiez zatial nechuti

svetlankat
16. aug 2010

@blumka mas doma malu buchticku aj ked vobec nevyzera

jaja32
16. aug 2010

@blumka plavky nie, ale keby nám bola kombinéza tak tú by sme kúpili, keď Julinka tak narástla 🙂

blumka
16. aug 2010

@jaja32 ved to 😀 ale tak konecne aj ja mozem nieco svojmu decku kupit 😀

blumka
16. aug 2010

@jaja32 no to tiez mozem predat... 😉

garonka
16. aug 2010

@blumka ne ne, že kombinezka je mala mala 😀 😀 😀

garonka
16. aug 2010

@svetlankat no aspoň niesme sami čo nechceme jesť 😅

blumka
16. aug 2010

@garonka 😀 😀 to te dlzne, resp. nedlzne 😀

svetlankat
16. aug 2010

@garonka neboj oni sa rozbehnu a potom ich nezastavime.

garonka
16. aug 2010

@blumka jaj no šak to a kukam, že tu mam opraviť preklepy tak som mohla dať aj veta by inač vyznela 😀

garonka
16. aug 2010

@svetlankat ja zvedavaaaaaaaa

jaja32
16. aug 2010

@blumka no vidíš 🙂

garonka
16. aug 2010

@blumka jutre do zemiačika môžem pridať mrkvu? a ta čo sa dnes zvyši ju vyhodiť?

jaja32
16. aug 2010

@garonka ja vždy naberiem do misky len trošku a keď pýta dám viac, ostatné dám do chladničky a na druhý deň spapá.

olifcek
16. aug 2010

@garonka aj robim na dva dni...ale to, co uz raz ohrejem, neohrievam znova a ani nedavam do chladnicky, dojem, abo vyhodim x;o)) ale niekedy to Olivke i hodku po ohriati dam...teda, hodku v obyvke to stoji a paq dam este x;)

garonka
16. aug 2010

@jaja32 jaj a do mrazaku to nedobre? či do chladničky radšej?

garonka
16. aug 2010

bože ja sa tu take vypytujem ako hotentot 😒

jaja32
16. aug 2010

@garonka keď dám na druhý deň, tak do mazáku určite nie. Ja som mala doma tekvicu a veru som ju uvarila, rozmixovala a dala do kociek zamraziť. Už som jej aj takú dávala a vôbec nestratilo chuť. Aj brokolicu som tak dala. Keď mi prídu poháriky Avent, tak dám do mrazáku už pripravené jedlo, len zohriať.

blumka
16. aug 2010

@garonka, ja varim na dva dni.. ale dnes napr. som uvarila akosi viac ze mam na tri davky tak dnes spapkame, zajtrajsiu davku dam do chladnicky a tu tretiu svihnem do mrazaku a budem mat niekedy mozno o tyzden...aby tri dni nejedla to iste..ale ona uz papa rozne kombinacie...ty radsej var mene aby si zbytocne nevyhadzovala alebo ak si vela navarila zamraz a vyberies niekedy na buduce, prihodis do toho nejaku inu zeleninu, prip. masko a mas hotovo...

blumka
16. aug 2010

ja mam pomrazenu nevarenu zeleninu, tak ako @jaja32 som este neskusala 😉

svetlankat
16. aug 2010

Baby a vsetky zohrievate vo vodnom kupeli? V mikrovlnke asi nedobre co? A na sporaku?

blumka
16. aug 2010

inak som vam chcela povedat....davala som v sobotu juli spat, lezala bez zavinovacky a ona sa zaprela ruckami o boky kociara a sadla si 😕 😀
a este som chcela 😀 ta mala viki co su na foto s juli, je o 3 tyzdne starsia od juli, ale jej mamina ju skoro vobec nedava na brusko a mozem teda povedat ze rozdiel bolo vidno...ona sice sa udrzala v sede, ked ju posadili, co juli nevie, ona sa sklati ale na brusku, nevedela co ma robit a juli tam rotovala po deke, zacala dvihat ritku, dokonca vcera vecer uz pokrcila pod seba jedno kolienko...a aj postavu mala ta bratrancova malicka taku mlandravejsiu ak nasa juli...sice juli je buchtos ale myslim ze ta poloha na brusku jej vela dala...je taka hybnejsia 😉

svetlankat
16. aug 2010

No my sme teraz papali a spapali sme asi tak jenu strednu mrkvicku. Ale tvarili sme sa pri tom velmi kyslo

blumka
16. aug 2010

@svetlankat ja obcas aj v mikrovlnke..priznavam 😅 ked sa ponahlam...na sporaku som neskusala asi by mi to zhorelo, lebo ja si musim na vsetko davat pripomienky 😀

blumka
16. aug 2010

@svetlankat aj my sme teraz papali...mrkva, patizon a karfiol a masko... 😉 a spapala juli krasne 160 ml 😉 mne inak tie jej jedielka chutia, ved mrkva aj karfiol napr. su sladke plus ked k tomu masko sa hodi...a farbu to ma krasnu aj vonu 😉 terezka sedela vedla a papala polievku s rezancekami..malo to podobnu vonu ako julinkine jedlo. 😉

a kyslo sa tvaria lebo to je uplne nova chut pre nich, nieze by im to vyslvoene nechutilo...musia si zvyknut na nove chute 😉 juli sa tvari kyslo pri kazdom novom druhu

blumka
16. aug 2010

a znama mi poradila dat babam ktorych zeleninka zapeka dat do nej kvapku lanoveho oleja..vraj to pomoze...ja ho musim kupit a budem juli davat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre