• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka neskúšala si rozmixovať a dať do kociek? ja som nevedela čo s tekvicou, tak som skúsila a viem, že 4 kocky ked sa pomiesajú s inou zeleninou úplne stačia
16. aug 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka sikulka mala. Nam sa na brusku nepaci, ale ked mame naladu, tiez uz dvyhame zadocek. My tu mame len sikovne deticky.
16. aug 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas som zabudla dať olej..ťava som
ja ešte skúšam nové zeleninky, tak dávam 3 dni to isté
16. aug 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dikes za info
16. aug 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 ne..tak ne..ja som len surove zeleniny pokrajala a dala do mrazaku :wink: ale aj toto je fajn..ason to mas ako odmerku :wink:
16. aug 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat juli je na brusku rada...terezka az tak nebola ;) kazde dieta je ine...ale aspon ked ma miska dobru naladu ju davas...oni tu malu viki skoro vobec :wink:
16. aug 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim uspech, mrkva zjedena a nezostalo na zajtra nič :sweat_smile:

v akej vode varite? ja som sa prizabudla a dala normalnu z vodovodu ale to neva ne? keď je prevarena
16. aug 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka neva ja len v takej varim aj na pitie taku davam...prevarenu samozrejme
16. aug 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no lebo keby som mala stale davať vodu Lucku tak by som skrachovala

už si potriedila veci? aj mne treba potriediť čo nam je male :sweat_smile:
16. aug 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka nepotriedila..akurat sa juli zobudila, tak len mam krabicu s vecami 6 a viac mesiacov na stredku chodby veci vyhadzane, lebo Terezka vsetko musi vidiet..no ale tak no...sranda musi byt
16. aug 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka i ja vo vode z vodovodu varim...
16. aug 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. aug 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pripajam sa do klubu prikrmovanych babatiek :slight_smile: vcera sme dali 1x mrkvicku, ksichtila sa teda riadne, ale myslim, ze co-to popapala. dnes znova mrkva, otvarala usta asi na 5 lyziciek, potom sa uz odvracala. bola podarena, mrkva na jazyku a tvarila sa ze nevie co s nou :grinning:
16. aug 2010 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@garonka ono sa to rozbehne neboj...nebudeš stíhať nakladať :grinning:

my sme už aj doma z plávania...bolo super ako vždy vidno, že Naty vodu zbožňuje...už sme sa nahlásili do ďalšieho kurzu :dizzy_face:
16. aug 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity to co u vas stoji kurz? u nas 100-120eur na 10vstupov po 45minut...
16. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu, musim si kupit kupaciu ciapku a vrch plaviek, spodok je ok...len je probleeem..potrebujem vrch 44...tmavy :frowning2: a nechcem dat za to vela penazi
16. aug 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a ku pediatricke ideme 26.08. na 15.00 :sweat_smile: ...asi presuniem neuro z 30.08 na dalej...uvidiiime
16. aug 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek u nás to vychádza teda drahšie 110 eur 8 vstupov po 20 minút, ale nie je to dlho pre bábo byť 45 minút vo vode? :confused:
16. aug 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,co som nasla...podarene.... :slight_smile:

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2402046
16. aug 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. aug 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity uz z mt pisem. No, pekne, ale v zime nam bude maleee, chi, uz nosime 62/68...pravda, zalezi na znacke. Disney opalovacky aj 56su este ok
16. aug 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby otazka? kolko hodin vam baba spia cez den? a kolko v noci?
16. aug 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka my celu noc ale len vtedy ak cez deň spi malo
dnes Tobi spal od ôsmej do pol desiatej a teraz spi od jednej a furt haja
prečo? Juli sa nedarí zaspinkať?
16. aug 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no nemyslela som celu noc..ale tak ze kedy vecer ich ulozite a kedy uz rano vstavaju...juli spi od tej osmej, do siestej-siedmej s dvoma prestavkami..ale cez den uz malicko..Dnes sice doobedu potiahla 2 hodky, ale predpokladam ze teraz uz da len 45 minut a potom uz vecer okolo siestej bude unavena, no ale nemozem ju dat na treti spanok, lebo by spala do siedmej a potom by na noc sla az okolo jedenastej...tak blbo si to teraz rozlozila, ze vecer je bud veeeeelmi unavena alebo vobec...
16. aug 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, no co sa zasa vonku robi :rolling_eyes: taky vietor ze mi na balkone zhodilo sušiak s čerstvo vyveša ným prádlom :angry: a tma je tu ako v rohu, musim svietit :unamused:
Malá zaspala, nastastie to vyslo tak ze zaspala tesne pred dazdom, inak by som zmokla asi, lebo som sa vonku chystala :confused:
@blumka Neli spáva teraz asi tyzden tak zvlastne...rano vstava okolo 6-7mej (vecer ju ukladam medzi 19-20.00) 2 hodiny po zobudeni zaspí na 1,5 hodiny, potom vydrzi hore tak tri hodiny a zaspi na 45 minut a potom uz taha az do vecera bez spanku, a to je uz riadne unavena...vcera nam zaspala ani sme ju nestihli okupat.... skusala som ju okolo 18tej uspat, lebo uz bola nervna, ale nezaspala a potom o 19tej zalomila na rukach

inak dik z info o lanovom oleji, kupim aj ja, lebo Neli po mrkve 1. den nekakala a dnes len tazko a take huste strasne, ako dospelý clovek, tak som sa aj chcela opytat na to... ci olej, ci probiotika :wink:
16. aug 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka mamine povedz ze sa riadis pokymni dr. :wink: ze chces Tobimu len to najlepsie....
ja davam 3dni mrkva, potom pojde zemiak, mozno ho aj s mrkvou zmiesam, potom dam cukinu, bud samotne alebo so zemiakom, potom asi brokolicu a potom uz zacnem asi masko davat...este skusim nejake alnatura kupovane ci budu chutit lebo v Taliansku sa mi varit nechce a mixer trepat so sebou, to teda ee
varim v normalnej vode z vodovodu :wink:
dnes sme spapali 75g
16. aug 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska mama už nebude vedieť nič, nepoviem jej ako papame :sunglasses:

jej krasne krasne ste spapali i nam dnes chutilo nezostalo na zajtra nič ale to sebazaprenie tam bolo, jedol nasilu :sweat_smile:

tak hajame v noci :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka no vidíš, Tobi sa pekne rozbehne, bude papkáčik :wink:
a spinká podarene, za celo sa drzi akoby mal tazký den za sebou :grinning:
Neli dnes spala taka povykrucana, ze hlava az kdesi pri zadku, tak som si na vas spomenula :slight_smile:
16. aug 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :sweat_smile:
posielame nejake fotky nasej huncutky, my sme dnes papali mrvicku so zemiacikom a kuskom maska to sme mali dnes 1x a chutilo nam :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak neviem ako to mam spravit s tym olejom lebo som citala odporucania od 1/2 kavovej lyzicky az po 2 lyžicky, tie dve mi teda pride dost vela, a aky olej davate vy? myslite ze olivovy je najlepi alebo aky? poradte mi :sweat_smile:
16. aug 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok