Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. aug 2010

@zoska ja nic take...ale tapi tapi tapusky niekedy robievam a Oliv niekedy i opakuje x;o)) zacneme i s mavanim asi x;o)

svetlankat
17. aug 2010

@olifcek krasne, skoda ze len do velkosti 74, tomame teraz a uz asi dlho nevynosime. Hodim debatu s mm

svetlankat
17. aug 2010

@olifcek ziadne peniazky za tie plienky nechcem, co ti sibe

olifcek
17. aug 2010

toto ale chceeeeeeeeeem i ked radsej bych taku supravicku z nohavic na traky a bundicky s odnimatelnou kapucnou x;o))) ale poriesim az v oktobri, novembri, podla zimy x;o)

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2400355

olifcek
17. aug 2010

@svetlankat od baby, co nam tricka robi, simozeme i bodynka nehat urobit..s menom, ci inym cimsi x;o))

olifcek
17. aug 2010

@svetlankat ved Ty tie plienky tiez nemas zadara

raa2
17. aug 2010

ahojte baby, ste tu kedysi riesili tie autosedacky od 9 mesiacov, viete mi poradit ktoru mame kupit? dakujem pekne

olifcek
17. aug 2010

@raa2 my nemame autiicko, neporadim..

odpadnem...normalne mam stvrdnute lave prso, hech, uz som dala Olivke cuckat, nech mi pomoze 😅

hajdylca
17. aug 2010

@raa2 zalezi od toho ci mas auto s isofixom ci bez, my budeme isto kupovat romerku, len este neviem ake budeme mat dovtedy auto (z nasho nam v sobotu po ceste vyfuk odpadol 😖 😠 ☹ )

@blumka este k tomu gustu Ti odpoviem- ta cortado je obycajne expreso len v tej kapsulke je uz i mlieko, cize mas 16ks kav i s mliekom, mm to ma velmi rad, a teraz je i nova aroma tusim- ze do 200 ml salky, ja som si to nevsimla, a som spravila mm do obycajnej salky, a on ze nejake je to silne...

boli sme na poradni vcera mame 70 cm a 7170 g, kanavit ze uz nemame davat, a do zeleninovych prikrmov davat oleje striedat i s maslom

garonka
17. aug 2010

@svetlankat my už mame za sebou zemiak ten Tobiho napinal jedna radosť no šupla som do neho mrkvu a zjedol to ako tak ale ochutila som olivovym olejom ta neviem či mu toto vadilo 😀

garonka
17. aug 2010

@raa2 aj my riešime autosedačku, ale neviem sa rozhodnuť či od 9-18 kg alebo 9-36 ale asi tu prvu, no ceny su nenormalne prehnane 😠

garonka
17. aug 2010

@olifcek ja mam overalik 80tku ak bude maly posuniem ho ďalej 😵

olifcek
17. aug 2010

pojdem asi tak na 15tu 16tu do mestaaaa, kto sa prida?

blumka
17. aug 2010

hu..bujaka zeny 😉
@garonka, @raa preco uz teraz riesite autosedacku? uz malym trcia z vajka hlavy alebo ste prekrocili vahovy limit? sa mi nezda 😕
co som chcela..
aha..som dnes bola na gynde akoze prehliadka po porode 😀 ale vsetko je ok, nooo 😅

garonka
17. aug 2010

@olifcek jooooooooj a prečo dnesssskaaaaaa?

nam treba isť zajtraaaa

garonka
17. aug 2010

@blumka vahovy limit nie ale pomaly nam hlava vyčnieva hore

garonka
17. aug 2010

no idem ja upratať, žehliť a hajde von

blumka
17. aug 2010

😅 @garonka som zabudla, zirafka 😀 😕

olifcek
17. aug 2010

@garonka bo chcem ist s oliv konecne plavat a stale nemam ciapku a vrchny diel plavok 😔

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorotka2
17. aug 2010

@hajdylca vy ste nejak vyrastli, ved ked si spomeniem na eurovea, co sme sa tam stretli, tak bol malilinkaty a teraz, riadny obor. 🙂 Uz som zvedava na nase moiery buduci pondelok 🙂

laxity
17. aug 2010

ahojte

@cukruska1920 my máme monitor dychu na plienočku...ja som tiež veľmi spokojná pretože ho viem Natálke pripevniť kdekoľvek sme ...len niekedy začne pípať ale to preto, že je zle pripnutý na plienočku 🙂

nečítam všetko nestíham idem variť

a aby som nezabudla všetkým dnešným oslávencom prajem všetko len to naj naj najlepšie 😵 😵 😵

cukruska1920
17. aug 2010

dakujem za nazory...asi bude fakt dobra investicia kupit ho...ved zivot babatka ma nevycislitelnu hodnotu 😉

dorotka2
17. aug 2010

@laxity dakujemeeee

laxity
17. aug 2010

@cukruska1920 ja teda neľutujem, že ho máme a bolo by najrozumnejšie keby ho mal každý rodič doma aby potom niečo neľutovali...vždy sa na to nájdu peniažky si myslím 🙂

cukruska1920
17. aug 2010

@laxity no ved prave.... a ked si predstavim na kolko zbytocnosti clovek minie peniaze tak toto je fakt dobra investicia

blumka
17. aug 2010

@rivatha, nooo..ale kebyze mam nejake problemy to by som si cas nasla... 😀

laxity
17. aug 2010

@cukruska1920 presne tak vždy to vravím, keď je na iné veci musí byť aj na takéto...a hlavne mne osobne sa pokojnejšie spalo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre