• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Caute baby, tak aj ja som uz tu. Miska uz spinka.
17. aug 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. aug 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32, no Terezka ked ma vlasky mokre tak skoro pod lopatky a ofinku uz jej musim zapinat lebo jej ide do oci...najprv som jej ju chcela ostrihat ale celkom poslusne nosi sponky :wink:
17. aug 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de ste neska setky? :confused: sa na mna hnevate? :cry:
17. aug 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek tricko som zaplatila
17. aug 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka zeby som na jedno dieta zabudla. :grinning:
17. aug 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 :grinning: :grinning: :grinning: no za pana si neviem spomenut na tu babu..co to pisala, aky mala nick
17. aug 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Tak ty uz ides znakovat? Ja uz obcas Davidovi ukazujem "mliecko" a s prikrmami planujem zacat "jedlo" a "este". Ci by si odporucila daco ine na uvod? :slight_smile:

A ktosi sa pytal na tapi-tapi a spol. Take sme robili, teraz som trosku pozabudla na to :sweat_smile: Hladkame sa "moja/moj maminka (babka, ocinko, David), moja/moj". To sa mu velmi paci a usmieva sa :dizzy_face: Kyvat este nevieme, budem mu opakovat stale nadalej. Obcas robime, aky velky narastie. Pusinky si davame, po novom mi oblizuje nos, asi si mysli, ze tak sa tiez dava pusa :grinning:
17. aug 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ozi, stretli sme sa dnes s @raa2 a s Martinkom. Bolo fajne, zlati su, usmievavi obaja :dizzy_face: Aj sme mali obe fotak, ale nic z toho, ponahlali sme sa na zaver, lebo David bol uz hladosko a trosku nervozny zo zubkov. Zopakujeme si to, ked budu opat v ZA.
17. aug 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja by som odporucila nieco co ho zaujima...mliecko ukazujem uz aj ja obcas ale asi zacnem tak castejsie...
juli ma oblubenu jednu knihu tak asi budeme znakovat kniha a este nejaky jeden znak, mozno chrumku, lebo ich rada papa...
citala som si tu diskusiu a s terezkou som zacala zacitakom oktobra..a prve znaky prisli zaciatkom decembra...no ale ktovie co by robila keby som zacala este skor... :wink: ved za pokus to stoji, zle urcite neurobime ked zacneme uz teraz, len nesmime cakat zarzaky velmi skoro :wink:
17. aug 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Vidis! Aj my mame radi knihu velmi :slight_smile: Je sice taka pre starsie deticky, no lakaju ho tie krasne obrazky a viazanie cervene a ked mu mm cita, tak si "rozprava" s nim a cape po obrazkoch. Musim pohladat znak pre kniha a popozerat aj tie tvoje videjka s Tete :slight_smile: Rychlunko ti to zvladla, to muselo byt krasne povzbudenie :slight_smile:

Inak, ked sme pri knihach, som ti chcela minule uz dat do pozornosti jednu knizocku. Som si vsimla, ze ste orientovani aj na duchovne veci, tak snad mozem :sweat_smile: "Biblia pre drobcekov" na kumran.sk som kupovala, neviem, ci maju aj inde. Je to velmi fajn, pre Davida este mozno nie, ale aj tak mu obcas cosi precitame odtial uz :slight_smile: Ved aj ta druha rozpravkova, co sme mu citavali uz v brusku, nie je taka ze do detskych ruciciek, no pocuvat a capkat po nej ho zjavne bavi :slight_smile:
17. aug 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne už hajame, čo ma prekvapilo Tobi sa bojí premietačky reku pustim nech zaspi, prestal bľabotať zostalo ticho a tak huronsky rev joj ja ešte aj vlastne dieťa vystraším
17. aug 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my robíme ťapi ťapi od 3mesiacov jasne, že neťapka sam, ani nekyveme ručkou tie veci maju čas ale zato kričíme pekne nenenenenene a už aj počuť hlasky babababa :grinning:
17. aug 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka prosim ta mas aj nejaku knihu alebo nejake extra materialy o znakovani? Neviem ci sa oplati nieco objednavat alebo stacia info z netu :sweat_smile:
17. aug 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha dakujem :dizzy_face: uz mame dve take biblie :wink:
@kleopatris, v teme o znakovani niekto daval odkaz na jednu knihu, tu si mozes stiahnut, dobry slovnik je na www.mybabycantalk.com a na youtube je vela videi, len si daj vyhladavat signing alebo ked chces nieco konkretne tak u nas fici signing time :wink:
pozri si stranky www.babysigns.sk alebo .cz tam je nejaka teoria ...
ono je to cele lahka zalezitost, len treba by trpezlivy..a u vas mozno este viac, kedze to nebude pre maleho druhy jazyk ale az treti
17. aug 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca ten isofix je co prosim ta? :unamused:

@blumka nie neprekrocil, ja len aby som mala vseobecny rozhlad, lebo som z toho uplne nejaka mimo a urcite to zase ostane na mojej hlave a ako sa pozname tak budeme ju kupovat na poslednu chvilku :confounded: len ma to tak napadlo, ked som v knizke z dm drogerie nasla zlavu 10 percent na autosedacku :slight_smile:
a ktym kavovarom, aj my mame dolce gusto, je fajn a najviac som sa teraz namotala na to ice capucino a isto vyskusam so zrzlinou ako ste pisali :slight_smile:
@garonka my kupime tu do tych 3,5 roka urcite, nejako sa mi nepozdava ta do 36 kil, ci sa mylim baby?
@cukruska1920 my nemame monitor dychu, takze ti neporadim...
17. aug 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 cim vacsia rozpatie kg tak tym menej bezpecna..
padam dieta sa mi budi
17. aug 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha bolo super, maly je perfektny, zopakujem opat a snad aj nieco nafotime :grinning:
dnes som kupila matikovi take hrkaly rumba gule, tak s nimi trieskal cely vecer, krical, nechcel ich ani za nic pustit, perfektny bol, ked budem doma tak pridam nejake fotky :slight_smile:
@blumka vy mate aku?napis mi prosim ta znacku a konkretny typ.
dakujem
17. aug 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ja mam britax ale taky typ ako mame my tu nekupis, ja mam z usa dovezenu kvoli pasom
17. aug 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 isofix maju vacsinou novsie auta- je to v podstate v sedadlach auta namontovana taka bezpecnostna -dajme tomu ze poistka, ak je auto vybavene i isofixom, a kupi sa i sedacka s isofixom tak potom sa autosedacka nepripevnuje do auta len s bez. pasmi ale i toto sa nacvakava, juuj neviem ci si ma pochopila, skusim pohladat nejaku fotku....

17. aug 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby musim to vyzistit ci mame ten isofix a potom budeme riesit dalej :slight_smile:dakujem za radu a info :wink: ..
17. aug 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca neviem, mam pocit ze to tam mame, ale nie som ista, kuknem v nedelu ked pojdeme domov...
17. aug 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka No vidis? A ja ze aka novinka to :grinning:

@raa2 Nafot tie skvele hrkalky potom. Pojdem kupit, ak to Matka tak bavi, nech ma aj David trosku zmenu :slight_smile:
17. aug 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ved som nafotila, len neviem kde som nechala fotak :slight_smile: dam fotky, aj videa som spravila, krical, kopal ako besny. a kupila som to v kauflande za 50 centot :slight_smile: ze ved ked sa aj nezahra ze nevadi :slight_smile:
17. aug 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 No aky fajny obchod si spravila, parada :sweat_smile: Dobre, ze sa Martinko pohral pekne :slight_smile:
17. aug 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsimni si ten odporucany vek, ze 18+, :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. aug 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc
17. aug 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok