Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
19. aug 2009

joj aj s klavesnicou. zazvor tam malo byt

zoska
19. aug 2009

cafte uz som tu...
no tak ma skoro porazilo, som sa v socialke spytala ze ci ma nahodili uz do systemu, ze som tam bola pred 2 tyzdnami a ze im nesiel system tak som sa prisla presvedcit ci je to uz v úporiadku a pani ze sa to asi kdesi stratilo, ze ma nahodi teraz...chapete??? keby som neprisla tak mi tu zmenu neurobia a ja by som dostavala o 2OOO nizsiu matersku!!! ma vytocila ta tava

rovno som jej povedala ze nech mi da potvrdenie ze nemam ziadne nedopltky a ze je vsetko o.k
(lebo kamosova kamaratka min. mesiac porodila tiez bola dobrovolne poistena a bola sa tyzden pred porodom opytat ci je vsetko o.k., oni ze hej,potom jej prisiel nedoplatok 10 eur, ktore obratom zaplatila, potom porodila a ked prisla na socialku s papiermi, ze ziada matersku, tak jej povedali ze nema narok!!!)

vytocena som baby do nepricetna na tento sprosty byrokraticky stat, ti hore len hrabu a mamickam, ktore obracaju kzdu korunu beru aj to malo co im patri....

Inak n odlahcenie...na fante som prezila celu dovolenku 😀

silta
19. aug 2009

olif 🙂

olifcek
19. aug 2009

zosi hechm tak to Ti verim....hlavna vec, ze im peniaze chodia...ved co... 😠

juj, nemam rada tento stat. podporuje len romov...len oni su chudaci utlacani...ved sa ani len ich skutocny povec neda zistit...kokso....a s bielymi takto tocia, vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

dobre zosi, ze si tam sla veru

silta
19. aug 2009

zoska klud na socke maju bordel 🙂

olifcek
19. aug 2009

juj, to som rada, ze fanta nam ide spolocne x;o) aspon viem, ze je to f pohode x;o) a este ked je fajne chladena, juuuuj, mnamky x;o)

mozno cakame i rovnake pohlavie x;o) chlapcekaaaaaaaaaaa x;o) ale ani dievcatko neodmietnem, samozrejme x;o)

olifcek
19. aug 2009

jj, na socke maju sklz dva roky, hech...len tym ublizuju a skodia nam, mamickam...

mmaarrttiinnaa
19. aug 2009

zoska hlavne klud nikomu to neprospeje ked sa budes rozculovat ani tebe ani babu ja si na takych ludi len poviem blbi lidi taky lidi pan buh je ma taky rad . zasmejem sa a idem dalej ale chapem ta aj mna by to vytocilo 😠

olifcek
19. aug 2009

ved ide o peniazky...

zoska
19. aug 2009

ved hej kočky som si povedaal ze klud nestoji ti to zato... bola som tam zmenila to teraz predo mnou, je to o.k.

ide o to ze keby som sa na to isla spytat az v septembri ci je to o.k. tak by mi to upravili az od oktobra a to by som uz bola fakt nastvana...ale takto je to v poho...klud, nohy hore...nechcem aby sa mi narodil neurotik 😀

silta
19. aug 2009

dala som foto z 4D do albumu mozte kuknut 🙂

zoska
19. aug 2009

silta pekneee 😉 podla prveho obrazka to bude asi fakt chlapcek

blumka
19. aug 2009

silta, sak to je chlap jak vysity...sam tam normalne predvadzal 😀 😀

zoska
19. aug 2009

😀 exibiconista jeden 😀

olifcek
19. aug 2009

silta kolko si za to platila? ja chcem utz az z vyssieho stadia, ked uz bude babo peknucke gulatucke x;O)

ale i ked niesom odbornik, vyzera to na chlapceka, veruuuuuu 😀 aj ja aj ja aj jaaaaaa chceeeeem

olifcek
19. aug 2009

este je to v brusku a uz je hrdy na seba 😀

zucana
19. aug 2009

je to valibuk s velkymi gulkami 😀
najlepsie je ze tu v IT fakt neviem kde maju 3D resp. 4D lebo v nemocnici mi nevedel lekar povedat.....

mmaarrttiinnaa
19. aug 2009

silta krasny je gratulujem 🙂 🙂 🙂

kakatka1
19. aug 2009

Silta super! Veru bez debaty-krasny chlapik. 😉

silta
19. aug 2009

olif ja som bola v GINFIVE tu v BA toto je male 4D a to stoji 500 korun oni to maju rozdelene ze male a velke 4D a aked pojdem na to velke tak zaplatim 1400. inak by som iba za to velke zaplatila 1900 korun.pardon ze pisem v korunach

dakujem baby za gratulacie velmi sa tesim 😀

silta
19. aug 2009

kakatka1 ja pochadzam z Partizanskeho a boli sme zaciatkom augusta v PE cely tyzden 🙂 byvas priamo v PE ci mimo?

olifcek
19. aug 2009

silta ahaaaa...ale mozes ist len na male, ze jo? lebo ja chcem vediet pohlavie babatka pred svadboooou...x;o) a potrebujem i papier od mojho lekara? x;o)

bluuuuum ja som si nevsimla, ci tam rpbia maly,ale ked najdem papier od NT, tak natukam tu adresu a kuknem ich page

alex
19. aug 2009

olif tak fantu môžem aj ja.

Silta krásne foto, je to krásne vidieť 🙂

Ja idem na 3D 16.9. a to budem 17+2, tak dúfam, že už aj nám sa ukáže.

olifcek
19. aug 2009

lucim sa ja, idem pomalicky dom x;O)

silta
19. aug 2009

olif to male sa robi len do 17tt a treba sa dopredu objednat tak to uz asi nestihas ☹
kukni sem http://www.novedieta.sk/?IDe=6233

silta
19. aug 2009

alex ked sa nebude hanbit tak ukaze 😀

blumka
19. aug 2009

olif, fetalecho.sk je ich stranka...ale ja si pockam na morfologicky u mojho dokiho a na 4d pojdem dakedy po 25tt, nech je babo uz gulate

zoska
19. aug 2009

pridala som fotocku zo vcerajsieho NT...vidno hlavicku aj nostek pekne a telicko- ta biela ciara je chrbtica 🙂

blumka
19. aug 2009

jeej zosi, aky zlaty nostek 😀

olifcek
19. aug 2009

silta ale ja som z KE...tamto je asi BA, ze? hned tu page al ekuknem x;o)

blumik dakujem x.;o) ja aj uvazujem, ze uz pockam, no...ved uvidim....som nerozhodna v tomto ;o) keby nemali dovcu, urcite by som to uz vedela pred svadbou...az by sa male ukazalo, no x;o)

zosi a spicata brada, ci to len tien? ja sa moc v tychto obrazkoch nevyznam x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre