Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
19. aug 2010

@zucana hej jedla marhulu raz 😉
ono nie je problem v tom ze ci dojeda alebo nie...davas jej privela podla mna zeleniny a ovocia a nahradzas tym mliecnu davku...nejde o to ci das na veceru inu zeleninu alebo tu istu ale proste ze jej ten chod zeleninovy vobec davas...fakt 7 mesacne dieta ma byt este stale prevazne na mliecku

@olifcek cuketu vcera ale predvcerom karfiol...a od rana len place..taku ju nepoznam 😖

zucana
19. aug 2010

@blumka Ok ved celu noc som nespala Ale aj mlieko vzdy pila Po kazdom prikrme a vela vecer aj rano a tu marhulu mozem aj cerstvu dat?

olifcek
19. aug 2010

@zucana JEEEJ KRAAASNE VYMESACNINYYYYYYYYYYY

@blumka i ja chcem olivke karfiol...nerobt?

olifcek
19. aug 2010

@zucana ja ovocie nevariiiim 😉

blumka
19. aug 2010

@olifcek...vyskusaj, to neznaena ze aj vam bude robit problem

blumka
19. aug 2010

@zucana ja tiez zacnem nevarenym ovocim a ak bude robit problem povarim ho...zda sa ze juli ma nachylny zaludocek ☹

zucana
19. aug 2010

ja som davala bio presnidavky ovocne zatial len lebo sme boli stale mimo ale chcem dat uz aj cerstve tak som nevedela...

@olifcek aj vam krasne vymesacniny 😵

a nemusim sa teda bat??? 😔

blumka
19. aug 2010

babyyyy...vsetko naj olivke a viki 😉 ake uz ste caje velkeeeeeee 😵

olifcek
19. aug 2010

@blumka ja vzdy daVAM doobeda ovocie a teda nevarim, glg...dnes bol bananik a hrusticka x;o)

vcera marhulka a broskynka

olifcek
19. aug 2010

@zucana nemusis sa baaaaaaaat, nic zle sa nestalo x;o)

dorotka2
19. aug 2010

Dobre ranko. My dnes noc, no po tych skvelych niekedy nic moc. Mala sa o pol jednej zobudila a papala, potom opol stvrtej a od osmej sme uz hore.
Vsetko naj k vymesacninam vsetkym oslavencom prajem.

blumka
19. aug 2010

@olifcek ved ked to olivke nevadi je len dobre, mas o robot menej 😉

olifcek
19. aug 2010

@blumka ci jej to vadi, by som zistila, keby ju brusko bolelo, jo ?

inak...ovocie jej robim vzdy cerstve, to nerobim na dva dni ;o)

a jo, mali sme posledne dve noci pampersku a nevyhadzala sa mi...asi o bola reakcia na petrzlen, moze byt, ze??

blumka
19. aug 2010

@olifcek no ver mi ze to by si zistila 😉
moze byt..petrzlen je vraj alergen

laxity
19. aug 2010

ránko

@olifcek @zucana babulky krásne výmesačniny 😵

laxity
19. aug 2010

príkrmy sa rozoberajú vo veľkom sa nemôžem ani zapojiť do debaty...my začíname až v nedeľu a to klasika 3 dni mrkva potom 3 dni zemiak.....a postupne ako @blumka píše netreba sa nikam ponáhľať a nech si to malá pekne užíva a vychutnáva teda ak jej bude chutiť 😵 a idem si robiť ešte nejaké zásoby cuketa, mrkva a mäsko 🙂

olifcek
19. aug 2010

@blumka som kdesi citala, ze alergicka reakcia moze byt i taka, ze su na zadocku po kakani malicke cervene vyrazticky a cerveny konecnik, to sme vlastne mali...takze uz nedam petrzlen ani petrzlenovu vnat...a zemiiacik som tiez dlhsie nedala....
@laxity dakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

blumka
19. aug 2010

moze byt mierne zvysena teplota z nevyspatia, ze?

olifcek
19. aug 2010

@blumka veruze, u dospeleho i dietatka

zoska
19. aug 2010

Ahojte, vcera som uz nestihala a nesiel vecer potom net 😒
Mala s dnes po4 dnoch vykakala- kakal strasne tvrde ako dospelá a strasne to smrdelo a do druhej plienky nalozila uz normalnu kaku, tak som si vydýchla
inak uz 3.noc za sebou sa mi v noci zobudil a bola vyse hodiny hore, uz nevladzem....ale viem ze ju tlacilo to brusko, tak snad dnes uz bude lepsie
a vcer poobede spala iba 30 min a potom tahala az do vecera a v noci sa zobudila a bola hore vyse hodiny a rano budicek 5.45, potom o 7mej este zaspala...

mm je vo Finsku, dnes dojde mama pomoct, lebo sa ani zbalit na dovču nemozem
spala by som až by som plakala

inak zemiak uz davať nebudem...to z neho ju zapieklo, lebo po mrkve kakala normalne
dnes dam asi karfiol s mrkvou
vcera som to narusila tou slivkovou vyzivou, ale uz som bola zufala 😔

tak som sa vyžalovala 😉
a možem dočítavať

laxity
19. aug 2010

@ssstanka pošli link kde si si objednávala tie tričká pls 😉

laxity
19. aug 2010
blumka
19. aug 2010

@zoska ani ja nemozem davat zemiak...ale ani karfiol... 😒 a nevadi ze si to narusila tymi slivkami..raz za cas kvoli kakaniu ked das sa nic nestane...aj jablka su ok na kakanie

blumka
19. aug 2010

@olifcek, ked najdes pekne pyzamka dievcenske tak mi hod link..terezke do skolky by som nieco nove kupila

zoska
19. aug 2010

@blumka aj karfiol ti zapiekol malu? uuuha no ja sa normlne bojim co dnes dam... ale uz mam aj ten lanovy olej tak do vsetkeho budem davat po lyzicke....mozno teda brokolicu radsej dam 😕

bola som kupit alnatura , aby som v Taliansku nemusela varit a kupila som pre istotu aj jablkovu, ak by bolo treba, dufam, ze nebude...

olifcek
19. aug 2010

@laxity do kelu x;o((((((((((((((((

blumka
19. aug 2010

@zoska hej aj karfiol ☹ jaa bojim aj brokolice, lebo aj ta vraj naduva...pri terezke nic tak si to teraz vyzerem asi ☹

olifcek
19. aug 2010

@zoska ja dnes robim mrkvicku, karfiol, masko....snad dobre bude

laxity
19. aug 2010

@olifcek ty nevieš odkiaľ švagrinka objednávala tie tričká?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre