• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@ssstanka uz ho pustaju? no super...takze uz je vsetko v poriadku? ako su na tom pluca?
19. aug 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka pozeram, ze triko slo z uctu mm...to ho spolu spravujete? x;o)
19. aug 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky cafte. My sme neeeeeskoro zaspali, po polhodke spanku o 19 sa prebral a nevedel zaspat. No ja uz bola k.o. Vzal ho aj mm, som si oddychla pri knihe. Poplakaval viacej, no ale doobeda sme si nastastie teraz dobre pospinkali este. Zubiska nepodarene :rolling_eyes: :grinning: Pojdem von, lebo mi sibne uz, ked som ani vcera nebola kvoli trosku zvysenej teplotke. Dneska uz nema, uz len soplik. No ale lozi si tu, plazi, tak to bude len z tych zubcekov predpokladam

@zucana @olifcek Vsetko dobre babulkaaam! Nech robia radost stale :dizzy_face:

@blumka Na aky koncert sa to chystate? :slight_smile: Sa fajne zabavite. My by sme radi teraz v nedelu nechali Davida medzi papaniami nachvilku mamine, sli by sme sa pri prilezitosti vyrocia napapat niekam sami :dizzy_face: Uvidime este ale, aky bude drobcek, ci to zvladne.
19. aug 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ta fotocka sa ti perfektne poradila! :sunglasses:
19. aug 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este opat @blumka :grinning: Si spokojna s tou husenicou? By som ju objednala Davidovi. Taku hybajucu sa hracku este nema :dizzy_face:
19. aug 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tues petrus..hovori ti to nieco? :wink:
@olifcek, ano, my mame jeden ucet
19. aug 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ano...je super, uz sa jej ani juli neboji :grinning:
19. aug 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Pitr Rubik myslim... Nepoznam ho velmi, no pochvaluju si ho :slight_smile: Popozeram na youtube, ked bude volna chvilka. Ak este niekedy bude :grinning:
A dik, objednam mu ju. To bude mat fajn na lozenie, aj ked ho uz hrkalky nebudu bavit :slight_smile:
19. aug 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj rubik :wink:
19. aug 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Citala som kedysi o nom, vychvalili ho, isto to bude zazitok :slight_smile:

Inak baby, tie silikonove lyzicky... Ste spokojne? Ja mam tie, co @olifcek. Budu stacit, nie? Dobre sa ti s nimi krmi, @olifcek? Teta v obchode mi o tych Chicco silikonovych vravela, ze tam ako je spoj plastu a silikonu lahko zajde potrava a ze to smrdi potom :confused:
19. aug 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha su perfektne a oliv z nich od zaciatku v poho.papka
19. aug 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Parada, tak nejdem kupovat zatial ziadne ine, radsej potom vacsiu niekedy neskor :slight_smile: Dik :wink:
19. aug 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssstanka pre draheho to bude originalny a krasny darček z lasky bude sa tešiť tak nečakaj a krasne ho prekvap :dizzy_face:

ten môj musí počkať do septembra :sweat_smile:
19. aug 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja mam tu silikonovu chico je super a aj od nestle mam s nimi sa lepšie krmi ale aj aventky obyčajne plastove su dobre :slight_smile:
19. aug 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och mama mi volala jedna znama z rodnej obce porodila konečne po dlhom čase prenašania chlapčeka s vahou 4600g rodila prirodzene potrhala sa kade tade a ešte aj kliešťovy pôrod mala panebože jak mi jej ľuto ale už su v poriadku
ešte dobre, že ja som mala sekciu :pensive:
19. aug 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som tu sama no idem si ľahnuť kym babo haja :grinning:
19. aug 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha aj ja mam tu chicco a skoda ze som o nej netusila pri terezke....velmi dobre sa s nou krmi

baby, juli ma po odratani 37,5...je spokojna, uz neplacka, spala 3 hodky teraz...snad to je len nieco co uz zajtra nebude
19. aug 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka A zubok jej nejde? To by si si ale uz isto vsimla, vsak?
19. aug 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha praaveze nic nove tam
19. aug 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!! Ako sa mavete? Obcas Vas pridem nakuknut, ale na pisanie mi vela casu neostava. Dufam ze sa Vasim detickam a aj Vam dari a mavate sa dobrucko. My sa mame fajn, Simuska je velmi dobre dietatko, ma dva zubky a najnovsie si stale rozprava: ma-ma, va-va, ba-ba, de-de. Simi ju stale bozkava, velmi ju lubka, comu som moooooc rada. Vsetkych Vas pozdravujeme a prajeme krasny den!
19. aug 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda, ze tu nie je @janielah, ona rada GAP

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2410184

@kakatka1 jeeejda, no ahoooj
19. aug 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ale stale to mozu byt zubky, ze jo? mne niektori hovorili, ze ked ich deticky boli male a sli im zubky, mali aj 39 stupnove horucky
19. aug 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. aug 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek v mojej dedine obecny urad stava dve bytovky pre socialne slabšie rodiny ako prve sa tam nasačkuju romske rodinky, hlavne že oni maju bytovky pri Toryse :angry: :angry: :angry:
aaaale moja mama zufala, lebo rovno za našou zahradou stavaju tie baraky :angry:
19. aug 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme papať, tak do kauflandu na nakup joj ja som uchyl do nakupovania :sweat_smile:
19. aug 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka :confounded:

a co ides nakupovat?

19. aug 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tricka dojdu v pondelooook, bo balik ma vyse 2kg, nechu jej to vziat ako list...a balik 1. triedy posielaju dva dni...
19. aug 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@Garonka, som ja rada, ze ja som sa tak nepotrhala! Boze a to maly bol este tazsi... Na to som ani nemyslela, ze by sa mohlo stat....
19. aug 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja mam tieto lyzicky - su tiez makke a maly ich zboznuje...
http://www.dr-boehm.de/produkte/de/Frame_Flexy_Loeffel_de.htm
19. aug 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok