Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
20. aug 2010

dufam, ze Oliv bude o chvilku kakat, nech mozeme ist...x;o) bude to riadna kaka, ako kazde rano, takze pockam a paq ideme po paaaas

blumka
20. aug 2010

ahojte..takze teplota uz 38.5 po odratani, hrdlo ciste, dychanie ciste, nostek cisty..pravdpodobne nejaka crevna viroza , lebo vcera kakala 3x v noci raz a dnes uz tiez 2x take vodnate...
takze mame nakazane davat nurofen, probiotika, mliecko do ryzoveho odvaru a 3x stvrtinku ditiadenu...aspon ze to..trosku sa v noci upokoji a pospinka si...
od piatej rana je hore, zaspala behom minuty

zoska
20. aug 2010

@laxity @olifcek dakujem, snad uzijem, ved hadam j ostatní zabavia malú a ja si budem moct zplávt a zrelaxovat trosku...uz s tesim na more 😉 len ta cesta nech uz je za nami 😒

@olifcek ja by som asi pozicala od niekoho vajko, nech je predsa len chranená v buse, alebo do manducy, asi len tak na kolenach by som sa bála.... no i tak sa da cestovat, vodic vas pusti

jaja32
20. aug 2010

@blumka bábatko, nech sa rýchlo uzdraví

zoska
20. aug 2010

@blumka juj chudatenko, no aspon ze dychanie je ciste, snad jej tie ryzove odvary pomozu 😉
inak aj ja mam od vcera doma ditiaden 😉
nech vam to coskoro prejde, posielam božtek na noštek 🙂

jaja32
20. aug 2010

@suzon78 teraz váži 7,5 kg a pôrodnú mala 2850 g, meria cca 70 cm. Ja som začala krmit silikonovou lyzickou a je to ovela lepsie....my máme takúto:
http://www.bambini.sk/sk/product/3884/baby-ono-...

zoska
20. aug 2010

baby Nelka mi funi 😅 pokrči noštek a funí ako zajko, som myslela ze ma plny nos, tahala som aj vysavcom, ale nic 😕 davam preventivne Libenar, ale zda sa mi slabý 😒 asi skusim ten Physiomer
a uz treti den pokasliava, potom sa sice zacne rehotat, hrdielko nema cervene...len dufam, ze to nieje choroba, to by som nerada odchadzala s pociatkom choroby 😕 ☹

blumka
20. aug 2010

@olifcek ak idete busom tak si pozicaj vajicko..tusim @svetlankat hovorila ze maju dve...istota je gulomet, pravdepobodne sice zaplatite aj za malu, kedze obsadi jedno sedadlo ale radsej ako by sa malo nieco stat..a predsa tam je to dlha cesta

jaja32
20. aug 2010

@zoska aj Natálka funí ako ježko 🙂 a veľmi sa jej to páči...nemusí to byť hneď choroba, proste sa naučila niečo nové. Tiez pokasliava, ale to ona vzdy.

jaja32
20. aug 2010

@blumka viem, že teraz mas starosti, ale dajú sa tie poháriky aj do vodného kupela?

dorotka2
20. aug 2010

@laxity no,zaspala o desiatej a hore bola uz o pol siestej, no o pol osmej este poslala do pol deviatej,ja som si zatial veci potriedila, som sipovedala, ze musim zacat robit poriadky,lebo mamegne z tohoto nasho bytu.Babi,nechcite velky byt,cim vacsi, tymviac bordelu. 😀
@zoska aj my prajeme kraaasnu dovolenku, uzi si a hlavne si oddychni. To robi aj Viki, kasle,aj ked jej nic nie je a krci nostek, uz to trva dost dlho a chora nieje ani nebola. Vymyslaju sina nas mrsky 🙂

@olifcek ja by somto neriskovala, bud kocik,alebo vajko
@blumka skore uzdravenie prajem juli

lienka2
20. aug 2010

@zoska nas maly robi to iste.. som si myslela, ze kasle.. ale stretla som kamosku a ona mi hovori, ze to nekasle, ze aj jej dve deti to robili v takom veku.. proste skusa co vie.. 🙂

dorotka2
20. aug 2010

@jaja32 ja som dala predvceroma pohoda, vydrzali.Ved oni su aj na mrazenie mliecka a ako inak by si to rozmrazila. 🙂

blumka
20. aug 2010

@jaja32 jasne..aj do mikrovlnky 😉

jaja32
20. aug 2010

@dorotka2 dakujem, ved som si to mohla aj vyguglit 😠 🙂 nuz, kto nema v hlave ma v nohach 😀

jaja32
20. aug 2010

@blumka dakujem 🙂 🙂 , len teraz citam na nete, ze na 4 pouzitia...to je aky hlod

zoska
20. aug 2010

dakujem kočky, tak som kludná 😉

jaja32
20. aug 2010

@zoska ...a krasnu dovolenku a pekne nechaj malú kamoskam, nech si oddychnes 🙂 juj, super bude

olifcek
20. aug 2010

@blumka bus plati firma, my len kupko a jedlo tam...cesta trva asi 3 hodky

@svetlankat mozes mi pujcit vajkooooo?

@zoska jj, berieme i manducu x;o))

baby, a to sa da vajko v buse pripevnit?

olifcek
20. aug 2010

@zoska mne Oliv jeden cas schvalne kaslala namiesto akoze placu x;o))

blumka
20. aug 2010

@olifcek aha...tak definitivne vezmite vajicko 😉
@jaja32 to akoze preco? 😕 ja tie pohariky mam od svagriny od uz odprikrmovala 3 deti 😀

olifcek
20. aug 2010

@blumka uff...snad to coskoro prejde....

olifcek
20. aug 2010

@blumka da sa v buse pripevnit? ci len ju budeme drzat? nech mam predstavuuuu

jaja32
20. aug 2010

@blumka mozno to je myslené, že by sa nemajú viac používať na zmrazenie mm, lebo uz nebudu sterilne

olifcek
20. aug 2010

@svetlankat hned v nedelu vajicko vraaatime

blumka
20. aug 2010

@olifcek hm..aha to mi nenapadlo...akym busom idu? ak obycajnym tak sa asi nebude dat pripevnit..to ti je potom vajko zbytocne, nebudes hodrzat na rukach..ak ma bus pasy, tak pripevnis pasami..

jaja32
20. aug 2010

@olifcek zalezi od busu, nie kazda stolicka ma pas, tusim len tie v predu

olifcek
20. aug 2010

mame 19 v tieni...blumka, to mozeme ist v manduce len v opaloavackach, ze? bo ideme na bus, po pas a paq mozno na prechadzku kuuusok

jooj, ale cakat na kaku, ci ist? bojim slniecka na obed...i ked uz asi nie je take hrozne ako byvalo...

olifcek
20. aug 2010

@jaja32 @blumka idem zistit bus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre