• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
mm otazka a ja , ze velaaaaaaaaaaaaaaaaa

za kolko eur mam kupit forinty?
20. aug 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nam sa Oliv neskutocne rozpohybovala...pretaca sa, plazi sa, cuva...vecer, ked o 20tej chyti druhy dych, aj dve hodky sa s nami hra na manzelskej posteli, pretaca, sa, kruti sa, jasi sa, dokonca odide odomna a potom sa vsemozne ku mne dostava aby si cucla a dokola :sweat_smile:
20. aug 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana segra nemoze este ostat?
20. aug 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co teda do hu vziat?
20. aug 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. aug 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Jeeho, to bude skvely vylet isto :slight_smile: Pofot :wink:

@zucana A nemozes to dat poslat k vasim a vasi k vam do IT? Je to sice tazke hebedko, ale mozno take posta prepravuje. Neviem, len mi napadlo...

@blumka Tete je podarena.

Vsetky uz vsetci papate, my takto o tyzden. Hadam vydrzime este :slight_smile: Asi si uz zamrazim na kocky cukinku alebo cosi, nech mam cerstve po ruke vzdy. Robite to tak, ze? Aku zeleninku tak mate? Tusim @blumka to spominala.

My sme mali hrozny vecer vcera inak, uz som bola v koncoch po celom dni. Ani akosi nemam cas vam viacej popisat. Tak mi chyba, ze nezaspi pekne a nemam chvilku pre nas s mm a pre seba :pensive: Vzdy som tak nacerpala vela sil. Takto uspavam 3x a nic, nakoniec zaspi, az ked aj ja idem a zda sa mi, ze nadranom uz len na prse je, lebo inak je zly. No hrozne u nas s tymi zubakmi, uz aby sa to vratilo do starych kolaji. Vrati sa, ze? :confused: :sweat_smile: Ale hlavne, ze sme zdravi, ze nic horsie sa nedeje, vydrzime to nejako pre tych drobcekov, no nie? :slight_smile:
20. aug 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko je 100HU na euro?
20. aug 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram, ze maju i bazen pre batolata, ale nedam don Olivku....kto ho vie, ci kazde babo v nom bude zdrave, ze?

ci? vy by ste dali babo do vodicky s babatkami?
20. aug 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz viem, mm ma naucil...v googli date

1000 huf = ? eur
20. aug 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha, ja som mrazila takto len uvarene masko, ostatne veci som si dala surove zamrazit do sackov..a ked idem varit tak supnem do vody, uvarim, tesne pred odstavenim tam hodim to uvarene zmrazene masko, odstavim, mixnem a juli spapa
a neboj, vrati sa to...len mozno pri kazdom zube budete mat takyto problem..ale cim bude david vacsi tym to bude znasat lepsie...
juli vyskocila teplota na 39,1 po odratani, dala som jej panadol a uz je len na 38,4 po odrateni...snad pojde este nizsie

jo a ak chcete zapiste si niekde recept na ryzovy odvar...pomaha pri hnacke...50g ryze sa vari v 2l vody 1,5 hodiny, potom sa scedi a voda sa doplni do litra prevarenou vodou...kto je na UM do toho zaraba UM, kto je na MM tak dava pit po lyzickach alebo z flase..
20. aug 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked uz sme pri nasej zlatej Tete..akurat prisla cela biela po ksichte...a vonia za indulonou..som ju nestihla dat na skrinu :grinning:

idem ju umyt :grinning:
20. aug 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka indulonova kralovna x;o)))
20. aug 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oliv rozobrala celu hrazdicku...hehe.....zlatunka je, i pozehlit ma nechala...x;o) a stale sa sama hraaa
20. aug 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj a po vykakani sa Olivku, som ju zvaaazila...vazi uz 5850g, jupiiiiiii
20. aug 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nieze indulonova..ona kremova..vsetky kremy co vidi na seba maze..dnes sa uz namazala kremom na opalovanie, uz mala v ruke moju niveu, indulonu som neustrazila :sweat_smile:
20. aug 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek po vykakani sa Olivky tam malo byt x;O))
20. aug 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som dala na fb nove fotky :wink:
20. aug 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka milujem, ked je oliv na mne nalepena, chi...a ked spokojne dudlikuje :dizzy_face: :dizzy_face:

najnovsie si rada na mna lahne, bruskom na moje brucho, polozi hlavku na bok a lezi tak i 10minut, ja ju hladkam, ona sa usmieva, niekedy palcek pri tom cmula, potom sa dvihne naa ruckach, usmeje sa na mna a salime sa :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi pocuva srdiecko, lebo hlavk da do stredu, medzi prsia, niekedy na prso :wink:
20. aug 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PROSIM, poradte mi

Olivke striham nechtiky normalnymi noznickami, lebomam i NUk pre deticky, no ja s nimi neostriham nechtiky, nakolko som lavacka x;o(( ale ked jej striham s normalnymi, jasne, ze zahnutymi do obluka, tak sa jej kozicka potom okolo nechtikov odlupuje x;o(( co robit aby to tak nebolo?
20. aug 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja tiez striham normalnymi ale kozticka sa mi neodlupuje..to asi neni noznicami..
20. aug 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka neviem, strihas na ruckach do obluka, ci zarovno? isto ja robim chybu, lebo na noziakch je to ok, VITAMINKY isto nechybaju...
20. aug 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som ostrihala jednu rucicku a naolejovala, snad to pomoze
20. aug 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je normalne ze viki kka niekedy 3krat denne a jeden den vobec?ale dnes uz 3ti krat....
20. aug 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mam pocit, ze na bokoch olivke zastrihnem asi i do kozicky, ale niesom si ista x;o(
20. aug 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana podla mna je to ok, ani dospelak nekaka kazdy den vzdy x)
20. aug 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brat aj deku, ze? i ked ju nemame, ale chcem vziat lanovy obrus, hehe, vadi to? je pasikavy, bielo-modro-kremovy....nech ma Oliv kde lezat a hrat sa
20. aug 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len to 3 razy.....
20. aug 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka dala by si juli do bazenika s batolatkami zajtra? je to hazard, tak asi nie, ze? stacia nam teda obyc plienocky, ze? lebo mam 50percentnu zlavu na plavecke z dm
20. aug 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ber ber :wink:
20. aug 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok